Bojane,morali bi i mi da nadzovemo Marjana Markovica "Der Alte"... :lol:
Pre jedno 15 godina i u Italiji snimali film o navijacima:naslov je "Ultras" i
prica o navijacu Rome koji izlazi iz zatvora upravo uoci gostovanja rimske ekipe kod rivala Juventusa.
Film je realistican,opisuje gostovanje kaka zapravo jeste i pokaze scenu okrsaja navijaca,ali ne glorifikuje nasilje,posto na kraju filma gine mlad romin navijac a neki drugi resi da menja stil zivota.
Ipak su po televiziji dali samo jedamput pa su posle vlasti sprecile dalja pokazivanja.

Quote from: "LukaLoko"Bojane,morali bi i mi da nadzovemo Marjana Markovica "Der Alte"... :lol:
Pre jedno 15 godina i u Italiji snimali film o navijacima:naslov je "Ultras" i
prica o navijacu Rome koji izlazi iz zatvora upravo uoci gostovanja rimske ekipe kod rivala Juventusa.
Film je realistican,opisuje gostovanje kaka zapravo jeste i pokaze scenu okrsaja navijaca,ali ne glorifikuje nasilje,posto na kraju filma gine mlad romin navijac a neki drugi resi da menja stil zivota.
Ipak su po televiziji dali samo jedamput pa su posle vlasti sprecile dalja pokazivanja.

I ovde da dodam,da ne dodje do zabune pri trazenju istog...film se zove "ULTRA". namigivanje


Vidim da su sada aktuelni navijacki filmovi,ali samo bih dodao da sam i ja konacno odgledao "The day after tomorow"...Nevidjen je film zaista i evo i nakon 20 minuta od kada sam ga zavrsio jos uvek mi je hladno,osetim neku jezu... :o Bukvalno te film natera da se udubis i malo ramislis o nekim stvarima koje su ti u sustini totalno nebitne!Obavezno ga treba pogledati,ko nije...

???????? ??????? ???? ???? ??????? ?? ????????? ??????.

Cudi me da niko nije pomenuo film koji se upravo daje na tv-u "The ring" do jaja film!

Odgledajte:
The getering
The others (Nicole Kidman)
Dragonfly (Kevin Costner)
Runaway jury (Cusack,Hackman,Hoffman)
K-pax
The game
Gothika (Hale Berry)
Mindhunters (Christian Slater,Val Kilmer)
Man on fire (Denzel Washington)
Hero
Identity
Taking lives (Angelina Jolie)

I ona 3 koja ste vec pomenuli:

Beautiful mind
The butterfly effect (Ashton Kutcher,Amy Smart)
The life of David Gale (Kevin Spacey,Kate Winslet)

e da i obavezno "Plazu" sa Leonardom di Capriom.
Svi filmovi koje sam nabrojao su extra filmovi i obavezno ih treba pogledati!!!

Zanima me kakav li je ovaj novi sa Denzelom...kad spasava devojcicu...gledala sam snimanje i cini mi se da je ok.?
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Mila taj novi film kad spasava devojcicu je spomenut iznad tvog posta: "Man on fire",sad se daje u bioskopima,ja sam ga gledao pre 2-3 meseca extra film obavezno ga odgledaj.

E,hvala Dzoni,kod nas je jos uvek reklama za njega,pa nisam mislila da sam bas toliko omasila namigivanje !
Videla sam da je neki psiholoski triler!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Film je tipican americki 'bulsit';malo je imao traume, pa je onda pio, pa je hteo da se ubije, pa je odustao,  potom se igrao supermen-a ... tezak proliv sve svemu, prazno i sto puta vidjeno ... do najsitnijih detalja predvidljivo, uostalom, sta kvalitetno moze da dodje iz tvornice lazi i imaginarnog sveta ...

@Dzoni
Ne bih se bas slozio za K-pax,ali dobro..

A ja sam pre neko vece odgledao "Wrong turn" tj. "Pogresno skretanje" i odusevio sam se...Naravno prvo sam bio prestravljen i nisam mogao da spavam :D

A jeste li gledali ove nove "Ja robot","Hellboy","Catwoman"...?Dobri su...

Quote from: "Djole"@Dzoni
Ne bih se bas slozio za K-pax,ali dobro..

A ja sam pre neko vece odgledao "Wrong turn" tj. "Pogresno skretanje" i odusevio sam se...Naravno prvo sam bio prestravljen i nisam mogao da spavam :D

A jeste li gledali ove nove "Ja robot","Hellboy","Catwoman"...?Dobri su...
Sto se tice filma catwomen, me uopste ne privlaci iako je glumica do jaja  :D , cuo sam da je film promasaj godine, pa sad, ako je neko gledao neka kaze kakav je...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Djole nisam te razumeo sta se ne bi slozio,da nije dobar film?

Meni je do jaja trip,naravno ko shvati film...
Naravno ukusi su razliciti!

Ma da K-Pax sam shvatio,ali ukusi su razliciti...
Catwoman je sranje(glumica extra),a mnogo me je potsetio na drugi deo Betmena kada se pojavljuje zena macka...

INFO:
Koga interesuju stari filmovi sa DVD-a,a na DivX i jos uz to zivi na BB ili blizu njega,ispred C-marketa imate lika koji ih prodaje od 13-17h.Preleteo sam po CD-ima i ima ceo opus Kurosave,Pink Pantera itd...
Pogledajte "Iron Cross" Sama Peckinpaha sa Slavkom Stimcem :rofl

Od veceras od 22,10 sati u HRT-u ide ciklus filmova Sergia Leonea.
Dobra prilika za one koji nikad nisu gledali njegove filmove,da gledaju
"Za saku dolara","Dobar,los, zao","Bilo jednom u Americi"...

Premijera filma "Football factory" u Beogradu u okviru Cinemania-e. Kod nas preveden kao "Huliganska strast",02.11.2004. od 18:00 h, mislim da je u SC-u,nisam siguran.

HRT stvarno ponekad emituje dobre filmove. Gledao sam povratak u buducnost 1 deo :) Najjaca fora u celom filmu je kada se ovaj Marty vraca 30 godina unazad, tad je video svoju kevu itd. ali mu je keva klinka od 16 godina i svidja mu se, jako napaljena hoce da mu popusi :) a njemu je jako neprijatno, keva jebote :) posle on radi na tome da smuva kevu i caleta da bi opstao u buducnosti :) film je ludilo :) gledao sam drugi i treci deo a prvi tek sinoc.

Takodje sam gledao Poslednjeg samuraja sa Kruzom, nije me nesto odusevio, samo da je vise borbe u filmu bilo.

QuoteTakodje sam gledao Poslednjeg samuraja sa Kruzom, nije me nesto odusevio, samo da je vise borbe u filmu bilo.
Mene je bas odusevio film. Jedan od najboljih koje sam gledao (o casti samuraja, njihovoj filozofiji  i slicnom, sta znam meni se dopalo).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"