Баш су се ужелели куће Брате :rofl . Ових дана им делим медаље али прво морам да утврдим на фото финишу редослед  :sampion . А после медаља наравно ово :batine


Ludnica :jebanje . :rofl  :rofl  :rofl  ;pljuga .

ciro samo nastavi,mi citamo i divimo se,nego moze koja slika di vas
je doslo priblizno u st koliko nas na ovoj utakmici u bg,moze i koja slika bakljadice itd.


Шта овом сликом доказујеш? Јел ти слику дао ћале пандур?

setnja beogradom i cale pandur nas cuva sa par drugara od delija zednih krvi
namigivanje

Quote from: "st"ciro samo nastavi,mi citamo i divimo se,nego moze koja slika di vas
je doslo priblizno u st koliko nas na ovoj utakmici u bg,moze i koja slika bakljadice itd.

1. Kvantitet je svakako pozeljan, ali nema prevagu nad kvalitetom. Tako da, dzaba vas soma i nesto, kad bezite koliko vas noge nose.

2. U Beogradu ste 2.5 puta bili u vecem broju (na utakmicama protiv Zvezde i partizana).

3. Mi definitivno nismo odradjivali Split i Rijeku kao sto je trebalo, za razliku od Zagreba i Osjeka.

4. Dalmacijo ....

Pa nemoj da se po vasem obicaju bavimo obmanama. Slika koju si objavio, nije sa vaseg gostovanja protiv Zvezde. Slika je sa finala kupa izmedju Hajduka i Rijeke, sa finala na JNA. I pored toga sto ste bili pod nevidjenim obezbedjenjem tog dana, dosta ste i po nosu dobili. Imam negde u arhivi video zapis, gde vasi kukaju na gostoprimstvo, sto cu i okaciti. Znaci super je sto si objavio ovu fotku koja mi ide u prilog. Vec sam to finale opisao a i ove dimne kutije koje ste bacali po ulici. Ovde na autokomandi smo bacili i jedan molotovljev koktel medju vas, sto sam i opisao. Nema lazi i prevara. Znaci evo tog teksta koji sam izbacio povodom tog meca odavno.


FINALE KUPA JUGOSLAVIJE HAJDUK – RIJEKA NA STADIONU JNA 9.5.1987 godine pred 35.000 gledalaca 1-1 I pobeda Hajduka na penale.
Susret je poceo u 17,15 casova. Pa onda kaze...

Na glavnoj zeleznickoj stanici u Beogradu smo taj dan bili vec rano jutro, ocekivajuci Torcidu. Tumarali smo tu neko vreme, po I oko stajge (grupa nas Cigana I Grobara),ali posto nije bio niko od navijaca Hajduka krenusmo svi ka stadionu JNA. Ni tamo ih ne nadjosmo pa se ponovo vratismo na stajgu. Jedna velika grupa Torcide je vec stigla I uz veliko obezbedjenje je krenula ka stadionu. Isli su ulicom pored Palate pravde. Kada su bili negde blizu onog SUPA-a ispod Sarajevske, izbili smo kroz poprecnu ulicu (meni se cini Durmitorsku) I pored ogromnog obezbedjenja smo ih zasuli velikim kockama. Kakav je bilans na njihovoj strani posle toga bio nije mi poznato, jer je murija u okolnim ulicama napravila veliku raciju hapsenja,koja je bila usmerena ka nama. Poprilicno dobro smo izbegli hapsenje, tako da smo se ponovo grupisali I krenuli smo ka auto komandi. Tu smo pravili cekaicu, ali niko od Torcidasa nije nailazio. Bilo nas je u grupi oko 25-pet. Bio je veliki problem grupisati se, jer murija cim bi videla neku nasu grupu ona bi gledala da je razbije. Trazili smo ih jos po gradu ,ali ih nije bilo pa smo ponovo krenuli ka stadionu. Kada smo stigli blizu auto komande tu smo I stali , jer je iz suprotnog pravca isla velika kolona Torcide. Svi koji su dosli u Beograd bili su u toj koloni I bilo ih je oko 2.000-de. Murije je bilo sacuvaj Boze u njihovom obezbedjenju I u okolnim ulicama. Sa druge strane ulice smo bili mi I provocirali ih I nista vise. Murija nas u tim momentima nije dirala, jer se maksimalno usresredila na njih. Stigli su do Slavije I samo sto su stigli odmah su se okrenuli, I posli nazad ka stadionu. Kolona im se rastegla. Pevali su pesme I negde dole blizu auto komande su zadimili ulicu bacavsi velike dimne kutije cigla boje. Mi smo na Slaviji usli u tramvaj I krenuli smo ka stadionu pored njihove kolone. Dole na auto komandi tramvaj je stao da bi propustio kolonu Torcide. U tom momentu jedan nas Ciganin baca ka gomili torcide molotovljev koktel. Kolona zastade I malo se povuce dok je ovaj nas zbrisao od murije dole ispod podvoznjaka. Za to vreme mi smo svi steli na vrata, posto smo u sred njihove kolone u tramvaju koji je stao jer se vozac plasio lupanja. Na vratima smo stajali ne bi li ih odbili nogama ako bi pokusali da krenu na nas. Skocili smo na vozaca da bi pokrenuo tramvaj, sto je ovaj I ucinio, a mi smo stajali na otvorenim vratima I tako smo prosli kroz deo kolone. Stigli smo brzo ispred stadiona I okupili smo odmah veliku masu nasih koja je vec bila ispred blagajni Partizanovog stadiona ispod juga, tako da nas je bilo nekoliko stotina. Za to vreme celo Torcide je malo usporilo ne bi li se svi grupisali. Tu smo se brzo dogovorili da se sakrijemo u parkic preko puta blagajni I po njihovom dolasku ih isprasimo kamenjem, flasama I drugim stvarima. Sva je murija bila sa njima tako da smo mogli brzo I lako da se organizujemo. Njihova kolona se priblizavala, a kada se I priblizila obasuli smo po njima pravi arsenal kamenica, flasa I ostalog. Poceli su da se povlace, a panduri sa stitovima da ih stite. Po zavrsetku svega toga murija ih je izolovala, a imali su I jedan broj povredjenih. Posle nekog vremena murija ih je ubacila na juznu tribinu I pored toga sto su imali svi karte za Sever. Valjda im je to bila bezbednija tribina, jer je ispred Severa bila velika masa ljudi. Krenuli smo ponovo ka gradu, ali ovaj put bez Grobara. Iz tramvaja smo videli kako grupa Grobara koje se skoncentrisala u parkicu vise auto komande, prebija nekoliko Rijecana I uzimaju im par transparenata Rijeke. Mi smo se uogorili u parkicu ispod Slavije. Posto si vrlo tesko nekog Splicanina mogao naci u gradu, vratili smo se na stadion, gledajuci da se neko izdvoji. Dosta je njih izvodilo vojnike iz kasarni sto ih je kostalo lepih batina. Usli smo na Sever, sa nama I jedan deo Grobara. Torcida se grupisala u Partizanovom kopu jugo – istok. Pocela je I utakmica omladinskog finala C.Zvezda – Velez. Dobro smo navijali I pomogli smo Zvezdinim omladincima na celu sa Vladanom Lukicem, Milojevicem I ostalima da pobede sa 4-2. Splicani su navijali za Velez, ali dzabe. Prepucavanje je bilo non stop. Na Sever je usla I odredjena grupa navijaca Rijeke (armada jos nije bila osnovana) I na pocetku utakmice nam se pridruzila, tako da smo svi navijali za Rijeku. Na jugu je isto kuvalo,jer je jedan broj Cigana I Grobara bio na jugo – zapadu. Stalno su provocirali Splicane, a I jednu podugacku zastavu su Splicanima uzeli dole sa ograde. Tada se I Torcida uzjogunila, ali se sve stisalo I oni su ostali bez te podugacke zastave. U drugom poluvremenu su navijaci Rijeke ispalili raketu koja je samo velikom srecom, prosla velikom brzinom pored nogu igraca I dosla do blizu ograde juzne tribine. Rijeka je bila bolja ali je sudija unistio, posto je previse vukao na stranu Hajduka, koji je u maratonskim penalima I pobedio. Petnestak minuta pre kraja svi Cigani I Grobari su dosli na Sever da se iskupimo I krenemo na Splicane. Utakmica se zavrsila I posli smo u potragu za Torcidom. Prve batine su dobili blizu Slavije gde smo primetili jednu njihovu grupu, tako da smo neke prebili a neki su nam pobegli. Bilo ih je vrlo tesko primetiti, jer su sve poskidali I pomesali se sa obicnim prolaznicima. Naravno murija ih je veliku vecinu raznim putanjama sigurno odbacila do stajge gde nisi mogao ni da primirises, jer je sve vrvilo od murijasa I maricinih sirena, rotacija... Odmah ispod Slavije pravi sou. Tu smo neke od njih ispeglali a evo kako je jedan od Torcidasa prosao tu dole ispod Slavije. Dosao je ispred marice trazeci pomoc od murije. Nije mogao da prica,jer je u saci drzao svoje izbijene zube, dok je krv samo sikljala. Bilo je jos nekih sitnijih desavanja dokle I poslednji Torcidas nije napustio Beograd I to bi mu bilo to sto se tog finala tice.


PS- Znaci nemoj tamo nesto da trazite sto nepostoji. Ne mozete me ni sa cim iznenaditi. Imam sve u dokumentaciji sto se huligana i obicnih navijaca u svetu tice iz jednog dugogodisnjeg perioda. Ta dokumentacija je samo dokaz da se tako nesto i odigravalo, kao sto i napisem naravno. Inace sto se vaseg vrlo brojnog dolaska tice na to finale imam reci hvale ali ne mozete da izmisljate (generalno) toliko neke stvari o Torcidi a i sami znate da to nije bilo tako. Pravite neke lazne mitove o Torcidi iz tih vremena a nije bilo ni priblizno tako. Ja znam da vam ovi moji tekstovi i slicno vrlo tesko padaju, tako da nisam siguran da se veselite. Sta da radimo kada je tako bilo.

dakle pokazi nesto od vas iz splita,ja pamtim jedini vas masovniji
dolazak kad ste izgubili 2-1,ono vase razbijanje buseva.

vidimo se 14 i 28 kolovoza ako bog da  8)

Мислиш, 14.Августа.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.