Quote from: "Niski Delija"Cure drzi RS shop u Nisu i jos uvek ide na tekme. U stvari on je prakticno glavni organizator za navijace odavde.
Mislim da bi mogo malo da iskuliras, sobzirom da sa organizacijiom
NISLIJE nemas dodirnih tacaka .

P.n.a Brigate , dolazi i danas samo sa strane na sever  jer se
ozenio dobio sina...itd...
Z.c. , Lj..a skins , i zaboravili se drugog Lju.u koji se vidi u
spotu "IMAO SAM"  kada idemo na Kajzer od crkve
svetog maraka...ka marakani , a keba iskoristio ili na Brasu,
nisam siguran bas najbolje,
E Z.x znas ko je bio sa nama u Zemunu sada , mislim ko se pojavio ,
ja se zgranuo Su.c iz Mirijeva , znas da su ga vukli S.v.j.a & G..a jos od 94' godine...
ladno dosao, Mauzer zna o kome se radi...
C.ki. Brigate , je poslednjih godinu dana bio u Vojsci , ali je i dalje
redovan...i na basketu i na fudbalu...samo nije bas ultra'...
Ima tu jos dosta clanova Padine Corps koji su bili redvni ali vise neidu...M.rk. ,
i ostali...odradili su dobar posao za 100derbi...
Jos jedan redovan clan ali u poslednje vreme ga nema Fi.. Brigate
prica se da se ozenio sa nekom CRNKINJOM iz Konga i da zivi u Parizu...
eh sta sve necu cuti...  :zbunjen

E da dolazio je nakad i B.l. na sever , pricalo se da je on osnovao Brdjane,kazu ovi stariji otisao u Englesku , i toliko se napalio na njihove casual fazone ,da je ostao gore i da sada prati sve klubove na ostrvu... :rofl i gostuje sa englezima sirom evrope, nekad svrati na neku medjunarodnu preko... :rofl
:D
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Ko je B.L., kamiondzijo?
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Quote from: "Mauzer Casuals"Ko je B.L., kamiondzijo?

BILI Piton :rofl
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "Mauzer Casuals"Ko je B.L., kamiondzijo?

BILI Piton :rofl

...?????? ??? ???? ???...(?????????)   :rofl
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Quote from: "Mauzer Casuals"Ko je B.L., kamiondzijo?

Bili je poveo,osnovao Brdjane, zar Ne znas...? :rofl
S

Ma znam ja o kome se radi samo sto doticni ne zivi u Engleskoj niti je ikada gore ziveo. Ode godisnje na nekih 20-30 dana i to je to
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Quote from: "Mauzer Casuals"Ma znam ja o kome se radi samo sto doticni ne zivi u Engleskoj niti je ikada gore ziveo. Ode godisnje na nekih 20-30 dana i to je to
:rofl

@ Z W
znam Warsaw znam.... :D
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Samo kazem da ne siris dezinformacije
A jel znas kamiondzijo pricu o onom liku sto je plakao kad su mu nasli boxer? :lol:  :lol:  :lol:
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Quote from: "Mauzer Casuals"Samo kazem da ne siris dezinformacije
A jel znas kamiondzijo pricu o onom liku sto je plakao kad su mu nasli boxer? :lol:  :lol:  :lol:

Sa 11 godina na stadionu cuke?  :rofl
mislim gde je ovaj B.l. bio na sipci... :megafon
:rofl
Ako je to tebi prica , onda zivis u bajci... mladicu...
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

ali znam takodje pricu , da se jedan mnogo opasan lik
cesto zaobilazio tekeme protiv momaka sa Banjice ,
stalno neke bolesti,neki izgovori...
ali nije forum mesto za te price... namigivanje
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Ja sam cuo pricu da ce biti ovaj topic zakljucan ako nastavite da se proseravate...
Ako imate neke licne nesuglasice resite ih preko PM...

Da imamo licne nesuglasice resavali bi ih privatno naravno, ovako pricamo o likovima koji su isli na tekme nekada i sada (tako pise u temi) a ne pominjemo jedan drugog

Budi konkretniji kamiondzijo da ne bi posle imali nesuglasice- kad si vec to napisao navedi inicijale tog ko je zaobilazio tekme protiv momaka sa Banjice
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

da neskrecemo i neskrnavimo temu , nebitno...
recucu ti... kada se vidimo... namigivanje  !

seca li se neko jos koga... ???
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

...bio je jedan crni decko "cokolada"glumeo je ne davno u Kustinom filmu... :rofl
Fuj... :D
S

Bas bas zanimljiva tema ja sam dosta mlad pa nepamtim nikog starijeg,bas sam uzivao dok sam citao i ;pljuga

?????? ??????? ?????? ???? ???? ?????? ????? ?? ??????

Da li iko od vas znas sta je sa  M...m  sa  Karaburme.Bio je jako  aktivan da kazem od 95 pa do 00 cuo sam da je bio odlepio od vutre .
 Nije ga bilo metar i zilet a uvek je bio taj koji bi se prvi zaletao.Secam se jedne jeseni na marakanu doslo mozda 50 Zemunaca a on kao zagovara ajmo da bijemo Zemunce ajde ajde .

-----------------------------------------------------------------------------------------
  Da li iko zna sta je sa C...om ? Sta je sa G......M drugi je cini mi se bio iz Jerkovica ? Obojica vrlo aktivnii 90-ih .

Quote from: "KANADA22"Da li iko od vas znas sta je sa  M...m  sa  Karaburme.Bio je jako  aktivan da kazem od 95 pa do 00 cuo sam da je bio odlepio od vutre .
 Nije ga bilo metar i zilet a uvek je bio taj koji bi se prvi zaletao.Secam se jedne jeseni na marakanu doslo mozda 50 Zemunaca a on kao zagovara ajmo da bijemo Zemunce ajde ajde .

-----------------------------------------------------------------------------------------
  Da li iko zna sta je sa C...om ? Sta je sa G......M drugi je cini mi se bio iz Jerkovica ? Obojica vrlo aktivnii 90-ih .

????????!!!