Kad sam rekao da smo organizovani kao MZ Donje Lapovo mislio sam na nas Novosadjane a ne Nislije i Sapcane.

U je**te... napali ste me kao da sam vam nekog ubio...  :zbunjen

Malo mi je tesko da odgovaram posle onog sinoc, ali jebiga...

Manikomnio: osecam se kao indijanac kada stojim pored deset pijanih likova ispred zastave na kojoj je krigla sa pivom, i koji nose sal na kome je krigla sa pivom, i majicu na kojoj je krigla sa pivom... Posto te zanima clan sam grupe Delije Aleksinac.  

Radza i Lucky Star: sta znaci biti clan "drustvene grupe" mozes procitati u Sociologiji, D. Nikolica. Biti clan grupe ne podrazumeva slepo verovanje i poslusnost onome ko se namece da bude vodja te grupe, to je sekta. Trend oblacenja na tribini je nesto sto ne moze da bude preterano originalno, jer je to jednostavno TREND. Ja nisam govorio o tome sta treba nositi na tribini vec o tome sta NE treba nositi. I jos nesto Lucky, ja ne pretendujem da budem "glavni", vec samo zelim da ukazem na stvari koje nisu dobre, a clan sam te grupe jer nas povezuje jedna, jedina stvar, naravno Zvezda.

Pozz svima, nisam imao nameru da se svadjam, pogotovo ne sad.

Quote from: "маникомио"Pravi primer navijaca iz unutrasnjosti su Sapcani, Nislije i Novosadjani(jeste da smo organizovani kao mesna zajednica donjeg lapova :D  ali smo uvek tu i kapiramo fazon)! Ovi ostali(Subotica, Cacak...) pokusavaju ali jednostavno ne mogu da isprate sve(finansije su ipak glavni problem).


mogao si i nas da pomenes kad su nas vec pohvalili u informatoru :P :P  :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "маникомио"Begbie1989, zasto se vi osecate kao indijanci? Kao prvo nisi ni rekao odakle si vec sa juga Srbije(jug Srbije moze da bude samo K. Mitrovica, Zvecan itd). E sad se zamisli da li si navijac ili indijaner! Kako se ponasas, koliko si redovan itd. Pravi primer navijaca iz unutrasnjosti su Sapcani, Nislije i Novosadjani(jeste da smo organizovani kao mesna zajednica donjeg lapova :D  ali smo uvek tu i kapiramo fazon)! Ovi ostali(Subotica, Cacak...) pokusavaju ali jednostavno ne mogu da isprate sve(finansije su ipak glavni problem).

PS. Pozdravljam inace mladje ekipe iz Ca i Su sa kojima sam dobar.

Poz

Jbg ni nama ne pada sa neba ali se ide i busom i vozom i stopom i kozna jos cim ...

Quote from: "Gaga"
Quote from: "маникомио"Begbie1989, zasto se vi osecate kao indijanci? Kao prvo nisi ni rekao odakle si vec sa juga Srbije(jug Srbije moze da bude samo K. Mitrovica, Zvecan itd). E sad se zamisli da li si navijac ili indijaner! Kako se ponasas, koliko si redovan itd. Pravi primer navijaca iz unutrasnjosti su Sapcani, Nislije i Novosadjani(jeste da smo organizovani kao mesna zajednica donjeg lapova :D  ali smo uvek tu i kapiramo fazon)! Ovi ostali(Subotica, Cacak...) pokusavaju ali jednostavno ne mogu da isprate sve(finansije su ipak glavni problem).

PS. Pozdravljam inace mladje ekipe iz Ca i Su sa kojima sam dobar.

Poz

Jbg ni nama ne pada sa neba ali se ide i busom i vozom i stopom i kozna jos cim ...

Naravno. I mi se isto svi snalazimo(jebiga, neko ima vise neko manje para). Tako je kod svih sigurno.

Begbie1989- Sta da ti kazem?! Malo si lupao i jebiga. Lep vam je sal, bez obzira na kriglu.

tako je meni kada dolazi  iz Niksica..:) idem busom 1 do Pg pa vozom do BgD bez karte jer stvarno neam ke$a da placam 30 eura  u oba pravca..pa se casti neshto kondukter i tako. :)
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!