B92.net/sport : "Iz UEFA je u klub stigao dopis da je postavljanje video bimova oko stadiona zabranjeno..."

A malo dalje od stadiona?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Nista od toga, rekao bih.

Još bolje što nema video-bima, a sada treba videti da li je dozvoljeno "spontano" okupljanje oko stadiona. Znači u detalje, koliko metara od stadiona je dozvoljeno okupljanje navijača. Pa da se vidi ko je tu zbog Severa, a ko da bude viđen na Severu.
Nemojte nikad izdati nas!"

Quote from: "Bulbulder G16"Pa da se vidi ko je tu zbog Severa, a ko da bude viđen na Severu.

E, pa ovo je biser!   :lol:

Mogu nam zabraniti i 'javno okupljanje' u blizini stadiona.
Jedino sto nam ne mogu zabraniti je okupljanje u nekom gradskom klubu, hali, sali, basti, splavu, kafani...
Samo je pitanje kakvo je raspolozenje da se ovde uvede (po ugledu na Engleze)  'organizovano navijanje' po lokalima.  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Jedino moguce resenje je to grupno gledanje po kaficima, stanovima, kucama, nemamo izbor... A to koliko metara od stadiona je dozvoljeno ovo ili ono, to je smesno, oni ce uvek iz svoje knjizice sa poropisima da izvade nesto sto ce nas maximalno udaljiti od stadiona, a onda cela prica gubi smisao... Video bim bi mozda mogao da dodje u obzir na nekom drugom mestu u gradu, tipa trg slobode (ili republike, jebem li ga vise ne znam ni kako se zove, ali zargonski kod konja..) ili tako negde... Ima do te utakmice jos dosta ljudi, prerano smo poceli da pricamo o tome, jedino sto je ta vest da su nas odbili trenutno aktuelna... Zato da splasnemo malo sa ovom pricom, ako nesto bude odluceno, cuce se...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Slazem se sa tobom kafici,gajba i te varijatnte pivnica. Ali najbitnije od svega je da nasa Zvezda igra kao i do sada SRCEM i da napada od  samog pocetka jer Bazel pratim dugo zbog kladionice  oni u gostima u svom prvenstvu uvek igraju  utakmicu iz 2-2. Mislim  tj. bojim se da im je sa Strazburom bio los dan i da ce hteti da se iskupe a pored svega toga nema nas na tribinama! Bitno je da Zvezda krene samo jako i bezobrazno da damo gol ;pljuga
U principu Bazel je kurac od ekipe i njihovo prvenstvo zato i igraju tako.  Samo da nasi daju sve od sebe !!!  S verom u Boga za Zvezdu i Srbiju  :)

Pozdrav!

Mene interesuje hoce li biti dozvoljeno kacenje transparenata ili mozda prekrivanje severne ili neke druge tribine velikim zastavama tj setalicama?
Nesto u stilu "Sreca je vasa a tuga nasa sto sada nismo tu" taj transparent je bio stavljen na prazne  tribine Pionira kad nam je gostovala Cibona pred praznim tribinama.

Mislim da bar toliko mogu da nam dozvole.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Interovi su kacili zastave na svoju tribinu... Mislim da to ne bi bio problem, ako naravno bude zelja da se tako nesto uradi...
Inace ja sam idalje da se okupimo oko stadiona (kod istocne tribine najbolje) i da bude navijanja... Mislim da ne postoji razlog da nam to ne dozvole, a do sada ne postoje najave (bar javne) da ce tako nesto biti zabranjeno...


U 5. Obezbedjen tv prenos, samo ne znam da li RTS ili Pink (pretpostavljam da ce ici i preko satelita za nase napolju).
..baklje gore, pesma cigana...

ne daj Boze da prenosi pink...

ne bi me cudilo...
nadam se da ce prenositi rts sat.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Kako bi bilo dobro da Tijanic baci bombu na drugi dom Zeljka Mitrovica  :lol:

E a da smo jos veci nego sto jesmo pa da imamo svoju televiziju kao Real i Barca recimo... Pa da ne brinemo da li ce jedan ili drugi olos da prenosi...

Nego mnogo smo otisli od jedine moguce teme za ovaj topic... A to je podseticu Vas: mi (navijaci) i nasa (ne)moguca uloga u utakmici pred praznim tribinama... Probajte da se drzite toga inace ova prica gubi smisao lagano, posebno sto do ove utakmice ima jos osam dana...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

jebiga bolje pink..... rts ne dopire ovdje do nas  :bes !!!

Ajde vi svi lepo prvo da posetite marakanu u subotu pa tek onda da se prica o bazelu....jel vazi? :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Ujka Vanja je bio u pravu. Sever vise ne razmislja sta ce biti za 2 meseca nego sta ce biti za 2 dana. Treba da se organizuje utakmica po utakmica postepeno, a ne da navalimo svi odjednom. Atmosfera sto je bila danas ce se jos dugo prepricavati. Kako bi bilo dobro kad bi svaka druga-treca utakmica imala koreografiju.

Prodje Javor, diskusija o Bazelu se nastavlja...

Aj' za pocetak jel se uopste razmislja o "spontanom" okupljanju ispred stadiona? Stekao sam neki uticaj iz onog obavestenja i na danasnjoj tekmi da od toga nema nista. Dajte neki info na vreme da se planira.

P.S. Kizo signature ti je mrak :D

Htedoh reci utisak ali me alkohol malo sputava :D

Kako stvari sada stoje organizovanog okupljanja nece biti.