Juce je umro Marlon Brando, jedan od najboljih glumaca (barem po mom misljenju), a i najlepsih :(

???? ????, ?????? ?? ? ???????. ? ?????? ???????, ?????? ??????? ?? ??? ???????...

?? ?? ????????? ?? ??????? "????????? ????" (Fight Club) ???? ?? ????????? ?????? ??? ???????, ??? ???? ?? ????? ? ????. ?, ?? ?? ????????!!!
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

? ??? ????? ?? ????????? ????? ????? ??. ??? ?????? ????? ? ???????? ????.  :D

Slazem se za "Borilacki klub", ne znam da li je neko gledao "Zivot Dejvida Gejla" ali film je vrh vrhova i naravno za ovu god. ne prikosnoveni "Kill Bill 2".

Quote from: "Ljubitelj_dima"Slazem se za "Borilacki klub", ne znam da li je neko gledao "Zivot Dejvida Gejla" ali film je vrh vrhova i naravno za ovu god. ne prikosnoveni "Kill Bill 2".
"Zivot Dejvida Gejla" odlican film, totalno sam se sjebo na kraju :zbunjen

Sad sam upravo zavrsio gledanje "Day after tommorow"...

Auuu,film je bruka dobar,ono strasno izgleda,da se najezis. :o

Quote from: "Casual"Sad sam upravo zavrsio gledanje "Day after tommorow"...

Auuu,film je bruka dobar,ono strasno izgleda,da se najezis. :o
Svi kazu da je extra, moram i ja da ga odgledam...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Salu na stranu.

Monster,
temperatura 911(kuglanje u col ili the big one isto u reziji m.m.) :jebanje
Meni licno najgotivniji filmovi u zadnjix 10 godina prirodni americki filmovi
monster, i am sam.
Ovo ostalo lomnjave, letenje, bebe izlaze iz kolena i ostale popularne americke xistericno apsolutno glupave droge nesto nikad nisam gledao.
:jebanje
VEZDA JE RELIGIJA !!!

BAND OF BROTHERS

?? ???? ???????????????????? ????????.... ;pljuga ....????? ???! ?????? ?? 5 ???????, ?????? ??????? 10 ????. ?? ?? ????? Medal of Honor ??????? i Call of Duty ???? ?? ????? ????????? ? ???????? ?????????. ???????? ? ??? ????? ?? ?????????? ? ?? ??????? ?????? ? ?????????.

Quote from: "?????"BAND OF BROTHERS

?? ???? ???????????????????? ????????.... ;pljuga ....????? ???! ?????? ?? 5 ???????, ?????? ??????? 10 ????. ?? ?? ????? Medal of Honor ??????? i Call of Duty ???? ?? ????? ????????? ? ???????? ?????????. ???????? ? ??? ????? ?? ?????????? ? ?? ??????? ?????? ? ?????????.

No shit! :o  10 sati???

Ajde mi samo reci jel to nesto novije sto tek treba da dodje ili sta?

I da, gde si ga nabavio?

poz

?????????? "Blow" ?? ???? ?????...?????,??? ? "??"...???????? ????

Quote from: "REDMAN"
Quote from: "?????"BAND OF BROTHERS

?? ???? ???????????????????? ????????.... ;pljuga ....????? ???! ?????? ?? 5 ???????, ?????? ??????? 10 ????. ?? ?? ????? Medal of Honor ??????? i Call of Duty ???? ?? ????? ????????? ? ???????? ?????????. ???????? ? ??? ????? ?? ?????????? ? ?? ??????? ?????? ? ?????????.

No shit! :o  10 sati???

Ajde mi samo reci jel to nesto novije sto tek treba da dodje ili sta?

I da, gde si ga nabavio?

poz

?? ????????. ? ?????? ?? ?? ?????? ???? ?? ????????? ???????? ?????????? HBO (??? ??? ?? ??????? ???? ? ????). ??? ?????? 10 ??????? ? ??????? ?? ?? ??? ???????, ????? ?? ??? ??????? ?? ?????? ?????.  ??? ?? ???? http://www.hbo.com/band/landing/currahee.html ?? ??? ?? ???????????? ???? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?????????? ??? ??????. ????? ??????? ?? 2001. ??? ?? ?? ????? ?????.

????? ?? ???????? ? ????? ?? ????? ????????? 11.?????????...? ???????? ??...? ????? ? ???????...??? ?? ?? ???? ?????? ??? ??????? :(

Ja sam odgledao X-men i svidja mi se, oba dela su bruka. Pogotovo Halle Berry i Famke Jansen. Od likova najbolji je Iceman (Ledeni).


Kasnim sa postom,izvinite.
Bojane,gledao sam taj film "Das boot".Italijanski naslov je "U-Boot"+neki broj kojeg se ne secam.Mozda je jedini dobar film rezisera Petersena.
Najbolje scene su po meni kada podmornica tone na dno mora,kada mornari pevaju "Tipperary" i kada englezi na kraju bombarduju luku.
Kada imas gvozdeni krst na avataru,recicu da istoimeni film Sama Pekimpaha nije los,samo me mrzi da su junaci nemci koji napadaju Rusiju.
Savetovao bih puno filma...
Neko li je ovde gledao "The Warriors",film o huliganizmu u Njujorku?

Jos kako nisam gledao Warriors, film je dobar. Ne znam da li si video ali Torcida je napravila jednu zastavu po njima.

Takodje juce je bio film Gas do daske 2 film je mnogo smesan.

LukaLoko...?????????? ?? U-96 (laughin swordfish),?? ????? ??????? ?????????? ????...??? ???? ??? ?? ?? ???????? ?? ???? ??????? ?? ???? ????????? ? La Speziu-? ??????? namigivanje .?????? ? ????? ?? ???????...???? ?? ????? ???? ??????????-????? ??????? ?? ????? ?????????? "???????" ?? ???? ?? ?????????? ??? ? ????? ??????.??? ???? ?????? Jurgen Prochnov ?? ?????? ??????? ???,? ????? ?? ?? ??????? ??????? "Der Alte"-??????,??? ?? ??? ????? ?? ??????????? ???????? ??????????,???? ?? 29 ?????? :D .
??? ?? ?????????? ????? ????-??????? ??????? ???? "uboat.net"...? ???? ?? ????? ?? ?????...??'???? :)
??
?????? ??? "???????? ????",??'?? ??? ??????? ?? "Ritter Kreuz"-??????? ????...??? ?????????? ???? ?? ????? ? "Der Alte"-Heinrich Lehmann Willenbrock :)

U petak u Svedsku dolazi Footbal factory, film Nick Love-a po romanu John King-a.
Glavni akteri filma su pripadnici Celsijevih Headhuntersa a film je baziran na njihovim sukobima sa najvecim rivalima- Millwalls fans. Zanimljivo da  i reziser i vecina glumaca navijaju za Millwall ali su eto u filmu promenili stranu. Prvo roman a sada i film su u Engleskoj izazvali pravu buru negativnih reakcija uz optuzbe da glorifikuju i pozivaju na fudbalsko nasilje. Nick Love na optuzbe kaze nesto u stilu:" Ako 100 ljudi hoce da se bije, oni ce to i uciniti bez obzira na moj film". Snimano je u autenticnom okruzenju juznog Londona a film bi trebao da je prilicno krvav.. Sad ne znam kada i da li ce film doci u Bg ali mozda vredi potraziti, dakle "FOOTBAL FACTORY"...

Da dodam jos da je doslo do nereda u bioskopskoj sali na premijeri filma u Malmeu :lol: .... Ne znam kako ni zasto, tek film su gledali navijaci Malmea i navijaci Helsingborga pa je doslo do opste tuce. Policija je privela 19 osoba. Ludo...

A jeste li gledali "Euro Trip"?Pojavljuju se navijaci MU i prave sranja...bas je komedija do jaja i ako niste obavezno ga pogledajte kao i "Ja robot" sa Vilom Smitom!