Posle utakmice sa Romom saznao sam da se Mirko Abramovic ne javlja na telefon nikome, a milion ljudi ga je zvalo na karte pa su se ljudi nervirali zbog nejavljanja.

Trebalo je da dobijemo oko 1000 karata, ali cemo dobiti jos dodatnih 2500. To nam je 3500 ljudi. Taman da budemo kao domacini tamo.

Karta je 18 evra, a kako su karte dostavljene u BGD, naplacuje se dodatnih 2 evra za transport. Dakle oko 20 evra su karte.

Quote from: "KizaLion"Posle utakmice sa Romom saznao sam da se Mirko Abramovic ne javlja na telefon nikome, a milion ljudi ga je zvalo na karte pa su se ljudi nervirali zbog nejavljanja.

Trebalo je da dobijemo oko 1000 karata, ali cemo dobiti jos dodatnih 2500. To nam je 3500 ljudi. Taman da budemo kao domacini tamo.

Karta je 18 evra, a kako su karte dostavljene u BGD, naplacuje se dodatnih 2 evra za transport. Dakle oko 20 evra su karte.
Ја сам из Немачке и планирам да долазим на дан утакмице у Стразбур. Хоће ли бити карата за госте у слободној продаји, или на који други начин можемо ми из дијаспоре да стигнемо до улазница?

Iskreno, ne verujem da ce iz Srbije put Francuske krenuti 3500 ljudi. Pretpostavljam da treba da se javis u klub i sa njima vidis kako se moze doci do karte.
..baklje gore, pesma cigana...

Stvarno je sramota ako se barem sad, nakon 15 + godna, ne ode u nekom ozbiljnijem broj, ekipa + ostali manje/vise redovni, ne mogu da verujem da ne moze da se nesto iskombinuje sa klubom za vize + prevoz, da se deo plati, a deo .... ne mogu da verujem da ne mzoe da se skupi 2 som aljudi iz Srbije, a izgleda da je to za nas naucna fantastika ...

Radza, uopste nije lako dobiti francusku vizu. NEki su nekoliko puta vracani da donesu svu dokumentaciju, traze mnogo toga, sto nije bas tako lako srediti i pribaviti. Moje misljenje je da, ako bude 500 pravih navijaca u Francuskoj, da ce to biti sasvim dobar broj. Jos su daleko vremena iz 90', ne treba previse da se zanosimo.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Viza i jeste veci problem nego novac. Da ona nije potrebna nebi bio uopste upitan broj ljudi. To se najbolje vidjelo po tome koliko ljudi je islo preko kad smo bili domacini u bugarskoj i rumuniji prije par godina a koliko u zemljama zapadne evrope.

Meni viza ne treba(posedujem i Cro pasos),ali problem je sto nema mesta.Tako sam cuo.

E da je meni taj tvoj 'problem'

Znaci mi i dalje nemamo isti tretman prilikom dobijanja viza kao ostali evropljani, pa cak ni kad se ide na utakmice - gde je viza uvek, prakticno, zagarantovana za gostujuce navijace, pored toga tu i klub treba/moze da bude garant?! Zapadno evropski fasisti, jednom fasisti - uvek fasisti!

Pa da, hoce da nas sjebu maksimalno. Ali dobro, mi im to sve vracamo velikim nacionalizmom.

Ne znam koliko je realno da tamo bude svih 3500 ljudi, ali iz Srbije moze maksimalno da krene oko 300 ljudi. Iz svih ostalih zemalja doci ce oko 1500 ljudi najmanje.

Iz Valjeva je bilo u planu da ide nas 8 sa dva auta, ali je prvi slobodan termin za prijem u ambasadi Francuske bio 11. januar 2006. godine!!??? Jebote, a to je samo termin kada se nose papiri potrebni za dobijanje vize. A Francuzi su inace najgori za te jebene, kako ih mi ovde zovemo "BILETE" ( papir za stoku)!! :boks  Zato nam nazalost ostaje da kupimo piva i da se taj dan  :flasa  ;pivo  ubijemo od piva i da skakucemo pored TV-a. Ali, nema veze, jednog dana, oticice iz Srbije ovaj broj ljudi o kome se ovde prica ( 2 - 3.000) a onda  :boks  :jebanje  :finger  i na kraju :sampion

Људи који су искрено хтели и размишљали о Стразбуру су предали за визе пре месец и по дана и на разговорима у последњих пар дана подобијали визе... Знајте за убудуће, за визе се треба спремити два-три месеца унапред, осим ако се не иде организовано са навијачима када се то ради пар недеља испред...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Можда сад ово буде било глупаво питање, али адје (нажалост, нисам се баш напутовао за свог живота па сам слабије упућен):

да ли се може пробати са узимањем виза за неке друге земље чланица ЕУ?Нпр Италије, Словеније па проћи до Стразбура..Да ли је слободан пролаз између ових земаља или има заустављања на границама..

Slovenija jos uvek ima granicne prelaze, tako da ta viza otpada.
Znaci u obzir ti dolaze Italija, Austrija, Nemacka itd...

Mozda da pokusas sa Njemackom, relativno lako se dobija, mada je sad vec prekasno za bilo sta, bar ja tako mislim.

Quote from: "Johnny Blaze"Mozda da pokusas sa Njemackom, relativno lako se dobija, mada je sad vec prekasno za bilo sta, bar ja tako mislim.

Čeka se 7 radnih dana, ako predaš u utorak, dobijaš u sled. utorak, taman da stigneš na tekmu u sredu.

U svakom slucaju iz Bg krece dobra grupa ljudi neznam tacan broj ali oko 100 ljudi. Ocekuje se veliki dolazak Delija iz Slovenje bar jedan bus...onda iz Nemacke...ce ih biti dosta  kao i iz Svajcarske i same Francuske gde ima nasih ljudi ali pogotovo iz Nemacke koliko znam za sada i mislim da ce biti tribina nasa cela popunjena posle ko zna koliko godina a to nasi igraci u Crveno Belom dresu zasluzuju svojom igrom i nadamo se pobedi i dobroj atmosveri.Naj bitnije od svega je da gastosi koji dodju na stadion da pazljivo slusaju upustva vodja navijaca sta im govore!!! Da se ne bi ponovio Cirih    zbog par debila za zastavama jugoslavije ili utakmica u Holandiji gde su neki opet popjedinci ponavljam to su pojedinci  nosili dresove jugoslavije ili jos gore mateje kezmana...

Pozdrav!

Uz svu dozu tolerancije koju posedujem strašno se iznerviram kad
vidim da još ima kretena koji bi da nose jugoslovenske dresove i zastave i to na utakmicama Crvene Zvezde,neverovatno koliko je komunizam isprao mozak mnogim generacijama pa čak i danas se usuđuju da nose te proklete simbole.
Koliko god da nas bude u francuskoj treba bodriti naše momke
jer pobedom ostajemo u Evropi i imaćemo prilike za barem još dva dobra meča na proleće.

Svako od nas treba oko toga da se dalje cima.. Dok ne iskorenimo taj debilizam.. Zato svakog ko znate da odlazi na tekmu isprichajte mu najbitnije stvari oko stava Severa i neka prosledi prichu!

Zvezda Srbija i nishta vishe!
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Nadajmo se da ce biti josh puno evropskih tekmi za ovu je kasno
amo ti...