Quoteтема: Либерец - Ц.ЗВЕЗДА

I...sad kad ste sve ispisali ko ide?

Kao i obicno, oni koji uvek idu! Muka mi je kad procitam po forumima kao svi se nesto raspituju a ni 0.5% od tih nece da ide.

с обзиром да ја знам барем 4 човека који су се јавили на овом топику а иду у чешку, то је више од 10%.. да не рачунам што су неки постовали више пута..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Radza"Kao i obicno, oni koji uvek idu! Muka mi je kad procitam po forumima kao svi se nesto raspituju a ni 0.5% od tih nece da ide.

Не знам по каквим се ти све форумима крећеш али Кафе је прочишћен од индијанаца. То што има доста редовних на домаћим гостовањима а који нису подједнако редовни и на ино гостовањима разлог су проблеми са кинтом и визама. Ти проблеми не би требали да проузрокују незаинтересованост. Напротив. Нека се људи информишу на време о свему. То је ваљда и сврха навијачког форума - инфо!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mislio sam na nase forume. Ovde je rec o gostovanju, a ne o redovnosti na utakmicama koje su nam ispred nosa. Uvek jeste ista prica, masa ljudi se kao nesto raspituje, a zna se da nece da mrdnu nigde - sem ekipe i mozda neki pojedinac.

Quote from: "Radza"Mislio sam na nase forume. Ovde je rec o gostovanju, a ne o redovnosti na utakmicama koje su nam ispred nosa. Uvek jeste ista prica, masa ljudi se kao nesto raspituje, a zna se da nece da mrdnu nigde - sem ekipe i mozda neki pojedinac.
Па знаш како у крајњој линији није срамота питати,јер ко пита не скита namigivanje .
Ево ја нпр. распитивао сам се код многих,шта и како,али углавном преко пп,јер сам заиста желео да идем,уштековао сам нешто лове преко лета,али брате има ситуација кад не можеш(читај услови за визу) или кад те неће,па неће(неку сличну ситуацију имао сам преко лета кад смо играли против Корка).
Јеби га,ваљда ће доћи дан,кад ће нам само лова,пасош и добра воља бити потребна кад је у питању инострано гостовање.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Siguran sam da onaj koji stvarno zeli da ode...to ce i uraditi. Ceska viza se ne dobija tako lako ali sigurno mnogo lakse od sengena i besplatna je.Celo gostvanje sa spavanjem negde iznosi oko 100 eura. Gde cete pristupacnije od ovoga?
Nas na domacim utakmicama ima vise hiljada,ovde se na vise strana raspituje o odlasku,a kolio ce stvarno otici ljudi?
Sa svim tim "problemima" nas bi trebalo da ode oko 500 iz Beograda ako mislimo da smo dobra grupa...a nece nas otici toliko. Zasto? Zato sto imamo puno ljudi medju nama koji bi sve na tacnu,koji bi da pisu komentarisu a da ne idu,koji bi da uzivaju reputaciju dobre grupe ali ako ne mora bas preko njegovih ledja da se pravi ta reputacija....ovo ne pisem samo za forum nego za ceo kop koji mora da postane mnogo aktivniji i brojniji svuda gde se ide organizovano,jer pricati da nas ima vise hiljada a pri tome nas na rukomet od 150,ili u cesku 200 a pri tome je najpristupacnije gostovanje u poslednjih par godina,je stvarno neozbiljno sa nase strane. Ja ne znam zasta se ostali stede...za more,kafice....?
U strazburu i pored sengena nas je bilo oko 200 iz BG-a,ovde mora da nas bude vise.

Знаш како Ујка Вања,кад буде било неко следеће европско гостовање,ја ћу лепо тебе да контактирам,па да заједно вадимо визу,све по твојим упутствима,па онда нећемо моћи да се ''вадимо'' да смо ето могли,али нисмо успели.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "Radza"Kao i obicno, oni koji uvek idu! Muka mi je kad procitam po forumima kao svi se nesto raspituju a ni 0.5% od tih nece da ide.

идеш ли  ти?

Quote from: "100%anti crnobeli"Знаш како Ујка Вања,кад буде било неко следеће европско гостовање,ја ћу лепо тебе да контактирам,па да заједно вадимо визу,све по твојим упутствима,па онда нећемо моћи да се ''вадимо'' да смо ето могли,али нисмо успели.
Ekipa i grupa su jedno,a oni sto pricaju da hoce ali eto ne znaju kako su drugo. Naveo sam ti najbolji primer rukomet gde uvek ima 150 ljudi i ni jedan vise. Dal si ti jednom bio na tom rukometu a sledeci put ja...ne bitno,bitno je da nemamo od onih "par hiljada" ni par stotina zagrizenih,pravih.
Nemoguce je da pored ekipe od 200 ljudi,niko od onih ostalih 4800 sa rada ne moze da se iscima,nadje vizu,sengen,hrvatski pasos,skupi pare,pristedi....o tome ja pricam ovde a ne o tome da li si ti kao TI hteo da odes na ovo gostovanje a nesto ti se isprecilo da ne odes.

Na kraju krajeva docice i neka zemlja gde ne treba viza pa cemo videti. Ja bih najvise zeleo da sam pogresio,ali...

Quote from: "Ujka Vanja"Na kraju krajeva docice i neka zemlja gde ne treba viza pa cemo videti. Ja bih najvise zeleo da sam pogresio,ali...

То би требао да буде показатељ. Када буде утакмица без виза и без ограниченог броја људи. Било је више воље и хтења, али је поново ограничавање броја људи од стране Чеха, неке оставило у Србији.

Quote from: "Ujka Vanja"I...sad kad ste sve ispisali ko ide?

Идем ја гастос,и још ако наватам бар 2 гастоса да пођу са мном-то ће бити пун погодак(неће нико да иде-није им овај Либерец атрактиван противник  :boks )

Nije poenta u tome ko ide, a ko ne Radomire. Ja nisam u mogucnosti da idem jer sam se vratio u usa pre par meseci. Pricam o masu ljudi koji kenjaju po forumima oko svakog gostovanja, kao nesto se cimaju, kao planiraju da idu,  a zna se da nece da odu, znaci zna se. Jedno do retkih gostovanja koje je bilo organizovano a da je mogao da ide ko hoce - jese protiv Liona, to sam i isao. Ostalo je isla samo ekipa, i to retko kad kompletna. A, ako sto rece vanja, ovo niti je daleko, niti je mnogo skupo, pa da vidimo koliko ce ljudi da ode van ekipe.

p.s. nemoj da me smaras u svakom postu.

Ајде немојте сада да правите такву атмосферу овде, да се свако ко у џепу нема 200 евра или нема у пасошу шенген, осећа јадним. Немате права да убијате људе у појам.
Када екипа буде хтела да се прошири, онда ће и ићи више људи. До тада ко има да остави неки користан и занимљив инфо у вези гостовања нека остави. Ко нема нека не кења.

Ко хоће да распреда причу о експанзији и посвећености навијача нека отвори топик на ту тему!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

A je li lucky star,a jer mislis da ovima 200-300 sto ce da odu pare rastu na grani ispred zgrade? Jer mislis da neko recimo nije zrtvovao more,patike,detetu nesto da kupi....da bi otisao na ovo gostovanje? Treba svi ostali mimo ovih 200-300 da se preispitaju jer hoce ili nece da budu deo grupe. Prosirivanje ekipe ne zavisi od ekipe,vec od onih koji su sa strane i koji treba da se pripoje ekipi.
Grupa je dobra onoliko koliko su jos clanovi kvalitetni i koliko razumeju celu pricu. Dzaba nama "toliki" kop i "toliko" price ako nas opet ode na rukomet 150,ili u neku novu cesku 200-300. Na rukomet mora da nas ode 1000,a u cesku 500...i tada mozemo ovde pricati o necemu,o putovanju,o dobroj grupi.
Ni za koga konkretno ne pricam ovde,vec samo zelim da pokrenem sve one koji udju u ovu temu i procitaju je da razmisle.

Па јесте брате, Ујка Вања али зар се никада није десило да неко ко није у екипи, спреми папире, спреми кинту, обрати се Екипи за гостовање и добије одговор : "Нема места."
Када путујеш соло све дупло кошта...и компликованије је...

Ово за рукомет се слажем. Видећемо колико ће људи доћи у суботу. Не може никоме изговор да буде гостовање у Чачку, пошто је то у недељу.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Доста људи који нису у "екипи" иде у чешку. Овако ил' онако. Прави људи  се увек снађу!

Пуно енергије је утрошено да се направи толики коп, да се доведу људи и на мање утакмице, да буду редовни, да постану део трибине... Гостовања у земљи су такође доведена на један завидан ниво... И скидам капу свима који су на томе радили... И наравно онима који их прате у томе (ту негде видим и себе у овој пратећој групи која је увек спремна да помогне)... Е сада је потребно радити и на томе да се у иностранство иде масовно и овај "вапај" (да ме погрешно не схвати) УВ-а је на неки начин новоотворени фронт на коме предстоји даља борба ка још бољој групи Делије Север...

Постоје многобројни разлози и никоме не треба пребацивати, нисмо сви у истој позицији, немамо сви исте проблеме итд... У сваком случају не знам никога ко је могао да иде а не иде... Глупо је да неко ко нема теорије да иде на утакмицу (нпр. Раџа) пребацује некоме у Србији што неће ићи... Нема смисла, без љутње али то је толико ружно да ти који си отишао због боље живота (претпостављам) пребацујеш некоме ко је остао овде и бори се са свим проблемима које Србија има...

Појединци су небитни па самим тим и моји разлози за (не)одлазак, али шанса за поправни свима је субота и недеља... Рукомет је тужан стварно када нас дође 100-150 али се надам цифри од бар 500 људи (навијача), а Чачак без бар 700-800 редовних из БГ-а плус групе из унутрашњости ће бити лоше гостовање...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "lucky_star"Па јесте брате, Ујка Вања али зар се никада није десило да неко ко није у екипи, спреми папире, спреми кинту, обрати се Екипи за гостовање и добије одговор : "Нема места."
Када путујеш соло све дупло кошта...и компликованије је...
Ne mozes ti tek tako doci medju ekipu i reci evo ja dosao da idem. Ako ides sa tom grupom ljudi traze se odredjeni da kazem kvaliteti. Niko nije vidovit da zna kakav si ti,ti to treba da pokazes na domacim utakmicama,u sali na koreografiji,na ulici sa ostalim grupama....u tom slucaju nema problema da ti ides kao deo grupe ako ogranicenja ne postoje. Ako ipak postoje ogranicenja...nadji jos trojicu,sedite u kola izacice vas isto kao i one sto idu busom. To je cista racunica.
A ovi sto dolaze i sto misle da samo pojavljivanjem na marakani i na nekom gostovanju mogu sebe svrstati u ekipu bi porucio...zalutali ste ljudi.