Вечерас на ртс-у 1 од 22 сата емисија у којој је гост Јочић.Колико сам скапирао биће укључење гледалаца који могу да поставе питање.Телефон је:011/ 322-9988...мислим да га треба мало спустити :bes

"Ако јочић је за министра ја сам за нереде
ако је ово демократија ви сте за лечење"

Хех, могло би бити занимљиво, него имају они добро припреме пре него што оду на тв...

Треба га питати за неки савет у вези трафика и тако то... :D
Milka Casuals

мислим да су укључивања уживо а ако сам у праву онда треба искористити добијену шансу :) ако није онда јбг...бришите ово.

А ја вечерас не могу да зовем. :(
Ајде ако неко добије везу нек пита како објашњава секвенцу бакљаде на реклами дсс из предизборне кампање, с обзиром да за 1 бакљу шаље 20 дана у затвор,а овде на тв'у исте промовише :zbunjen

Колико сам ја пратила емисију, није било провокативних питања. Емисија му дође као предизборна кампања актуелне власти "Гласајте опет за нас".

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

нисам ја добро схватио концепт емисије мислио сам да има живих укључења,јбг.Гледао сам нешто мало и кад сам видео какав је концепт знао сам да неће бити ништа спектакуларно...бзвз.Ко што рече лаки стар предизборна кампања без много шкакљивих питања и уз што више истицања ми смо најбољи,ми смо ово урадили итд..