Nije, trenutno je Turskoj na juniorskom prvenstvu Evrope ... Igra za Grcku i drugi je njihov strelac ...

Btw. Prvi i u Grckoj i na citavom prvenstvu je Sakotin sin ...

Da li sam ja u pravu ako mislim da Milosevic nije bio u timu  u finalu playoffa?

није играо целу нашу лигу, није био ни пријављен јер је број играча ограничен...из мени непознатог разлога на списку се нашао Емре а Тадија и Игор јок...

Iz tog razloga sam ja mislio da je vec napustio klub.

Ako nije otisao iz Zvezde odlaskom Jeretina pruza mu se sansa,svakako zavisi mnogo i od Sakote,ali nesto mi tu ne izgleda sjajan odnos izmedju njih dvojice.
Jel zna neko zbog cega nije bio u sastavu ekipe u playoffu?

Pogledaj post iznad!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!


Jel Emre Bajev igra za neku tursku repku na nekom takmičenju sad?



Игра за ону до 20 година али колко сам видео вечерас није улазио у игру против сцг (која ли је то држава!?) Тадија је добро одиграо.

Quote from: "petar-DELIJE024"\Тадија је добро одиграо.

Bolje receno odlicno.


samo da se ne ponovi prica...
ajde da se dovede neki iskusni,sto mora da se podmldjuje ekipa???
sto gledaju tako na svet???
ajde da osvojimo tu titulu...

Jebo te ,jel ostao neko . Ode vise od pola tima a nesto ih je malo doslo

Danas u Zurnalu sam procitao da je mladi reprezentativac Nikola Dragovic slobodan igrac, mozda bi nam dobro dosao u ekipi. On se istakao na ovom EP i pokazao da ima perspektivu
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Nikola Dragovic ide na neki od koledza.

Ode i Milko Bjelica...strasno...

Izgleda da ce biti sasvim druga ekipa za sledecu sezonu al nisam nista video ko nam dolazi!

Quote from: "Skrimo"Ode i Milko Bjelica...strasno...

Realno decko nije ni igrao puno ove sezone.

Ko ce nama da igra sledece sezone ?
Dok je Sakota sa repkom iz naseg kluba odlaze svi redom.
Zar svake godine treba da dovodimo po 10-tak novih igraca koji ostanu godinu dana i onda sve iz pocetka, pravimo novi tim  
Dokle sve ovo ??
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA