па нико, свако је добар тренер са екстра играчима...нек дође неко ко ће од нових снага направити нешто  :D

после одлазака Стојковића и Луковића, осећам се к`о да ме је неко пљунуо у лице :bes

пОзДрАв!!!

Ajde malo da udarim kontru...Stojkovic je stvarno odlican golman ali je placen jako malo (ne znam ni da li je zemun uopste isplacen) i za godinu dana je na njemu zaradjena ogromna lova. U Randjela i Banovica ne bih imao poverenja ni da zajedno stoje na golu pa nam fali golman. voleo bih da to bude Dislja ali ne znam koliko je to moguce. Za Lukovica je dobijena isto velika cifra, po meni on ne vredi ni pola od sume koja je dobijena. Cini mi se da ce biti jos sokantnih transfera i nekako imam vise poverenja u Pixija nego u sponzore koji su dali pare na kasicicu a hoce Zvezdu za sebe. Od dva igraca je dobijena cifra koja ce stabilizovati finansijske nevolje, prelazni rok je dug i valja ocekivati i neka kvalitetna pojacanja. Budimo strpljivi, kuvanje je tek pocelo...

Na Sportskoj Centrali pise da je Lukovic potpisao petogodisnji ugovor sa nekom italijanskom ekipom???

Rasprodaja je pocela... :(

Quote from: "North_RS"Na Sportskoj Centrali pise da je Lukovic potpisao petogodisnji ugovor sa nekom italijanskom ekipom???

Rasprodaja je pocela... :(

Sa Udinezeo koji ga mozda prosledi u Empoli na kaljenje!BROOOOKA

Pa ovo je TOTALNI raspad u klubu. Da ima srca i Piksi bi otishao.

Ajde Stojkovica sam jos precutao ali sad Lukovica koji bi mogli za vise pare da prodamo za koju godinu to je vec katastrofa! Odlazi jos Zigic u Hamburger za mnogo smeshnu sumu i ko zna ko ce jos otici! Skandal nemogu da verujem... Jebem vam mater!

Ljudi koji vam je racku. Do prije mjesec dana su svi znali da idu ziga,lukovic i dudic,a sad se svi nesto cude i prenemazu. Za ovog su jos zimus doveli zamjenu i cak je mozda i bolji od lukovica. I ne mogu da vjerujem sta citam za stojkovica :o. Kao da je najbolji golman na svijetu,imao 2 dobre tekme za godinu i sad je bog. Sta vi racunate,ove prvenstvene gdje za cijelu sezonu protivnici sutnu 20 puta na gol. Branio je vrhunski u bragi ali decko je klasicni linijas,nikad mi se nije svidjao. Ej dobili smo 3 miliona za njega,pa toliko cemo dobiti za zigica. A tek ovi sponzori,serem se na njih,prvo se ljudi bune kad ovi hoce da nas privatizuju,sad im smeta sto su najureni. Ma zabole me za piksija,ako se obrukamo u evropi letice i on,ali sta sad tu svi nesto kenjaju rasprodaja ovo,ono kad se tacno znalo da ce ovi sto idu otici,sa izuzetkom stojkovica,ali alo 3 miliona za prosjecnog golmana. Samo da mi je znati na osnovu kojih to vrhunskih odbrana sa izuzetkom brage vi njega toliko dizete u nebesa. Ma najbolje da se vrati stara uprava :batine

Биће срећа ако уопште прођемо 2. круг квалификација (сетите се 2:0 у Швајцарској, и на крају 2:2, прва текма...), уколико не буде квалитетних појачања. Не бих могао да замислим да имамо само 1 европско гостовање...

Iskreno, ne secam se kad sam se ovako osecao (cak ni posle utakmica sa PSV-om i Strazburom)... pa sta smo mi Bogu (citaj: Piksiju) zgresili da nas ovako kaznjava (citaj: laze)? Imam osecaj da je ovo sve san, ali tesko... strasno braco, strasno... Ni dolazak Buffona, Roberta Carlosa i Capella nam nece sada pomoci da imamo ekipu kao onu prosle sezone.
Najgore je to da sam i sam pljuvao SportskuCentralu kada su objavljivali vesti o Stojkovicu, Zengi i ostalima i cvrsto verovao da Piksi i Dika nisu takavi ljudi.
Bar imamo dve dobre zamene za Lukovica, ako nista drugo  :o

Quote from: "bl_regency"Ljudi koji vam je racku. Do prije mjesec dana su svi znali da idu ziga,lukovic i dudic,a sad se svi nesto cude i prenemazu. Za ovog su jos zimus doveli zamjenu i cak je mozda i bolji od lukovica. I ne mogu da vjerujem sta citam za stojkovica :o. Kao da je najbolji golman na svijetu,imao 2 dobre tekme za godinu i sad je bog. Sta vi racunate,ove prvenstvene gdje za cijelu sezonu protivnici sutnu 20 puta na gol. Branio je vrhunski u bragi ali decko je klasicni linijas,nikad mi se nije svidjao. Ej dobili smo 3 miliona za njega,pa toliko cemo dobiti za zigica. A tek ovi sponzori,serem se na njih,prvo se ljudi bune kad ovi hoce da nas privatizuju,sad im smeta sto su najureni. Ma zabole me za piksija,ako se obrukamo u evropi letice i on,ali sta sad tu svi nesto kenjaju rasprodaja ovo,ono kad se tacno znalo da ce ovi sto idu otici,sa izuzetkom stojkovica,ali alo 3 miliona za prosjecnog golmana. Samo da mi je znati na osnovu kojih to vrhunskih odbrana sa izuzetkom brage vi njega toliko dizete u nebesa. Ma najbolje da se vrati stara uprava :batine
Bas tako. Prodaja Stojkovica valjda nece biti veliki problem, odlazak Zenge ce biti koristan - razmislite malo sta je to on ekstra uradio??? E sad za Lukovica mi je zao, ali izgleda da je Andjelkovic ok. Strpite se bre 2-3 sezone (ukupno). Ako smo trpeli 10-15 godina, valjda mozemo coveku da damo barem pet puta krace vreme.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Stojkovic prosecan golman. Ma daj brate bio on linijas ili ne on je bio najbolji nas golman jos od Dike.

Pricalo se za Zigica i Dudica i one amatere poput Mudrinica, Krivokapica i ekipa ali za Lukovica ja bogami nisam cuo da ima zeleno svetlo.

Ok prelazni rok je tek poceo razumem. Ali je taj rok poceo samo sa negativnim vestima za nas klub. Ode Zenga, Lukovic, Stojkovic (Zigic) ko je sledeci... pa brate nije naivno

jebe mi se za tzv sponzore da se razumemo.

Brate,mozda je najbolji posle dike,ali razmisli kakvu je imao konkurenciju. Sve rupa do rupe. Majko moja ko je sve za Zvezdu branio. Ne mozemo ocjenjivati na osnovu 3 tekme u evropi,ovo domace ne racunam,objasnio sam zasto. Kad bi izracunali koliko smo kesa dobili za sve golmane od 91. za vladu smo dobili vise i to je ekstra cifra i potez piksija. Za lukovica sam rekao da se znalo da ide,i svaka cast sto su doveli zamjenu vec na zimu. Decko sto je odigrao dobro je odigrao. Piksija nisam gotivio sekunde do prije par mjeseci,ali,zadrzao je zigica,iako niko nije vjerovao,otjerao ovu bagru sto je htjela da unisti Zvezdu pa je otkupi za malu paru,to mu je najbolji potez. Pitate li se mozda zasto nije tojota otisla,da nisu ovi majmuni pametniji od japanaca ili mozda ljudi kontaju da covjek radi dobru stvar. Kad oni budu otisli ja cu vjerovati da se piksiju jebe za Zvezdu,dok su tu ne vjerujem. Ne treba meni drugi zecevic u Zvezdi a ovi su upravo to htjeli,sve im jebem. Ne vjerujem da piksi ima namjeru da se zajebava sa nama jer zna da ga mozemo skinuti kad hocemo. Iako ga,kao sto rekoh nisam simpatisao u pocetku,sad ga potpuno podrzavam u tjeranju ove bagre,sve dok ne vidim da je obrukao sveto ime naseg kluba za mene je ok. I da,sad ga svi napadaju a hvalili su ga do prije neki dan,pustite covjeka da zavrsi posao u evropi pa cemo ga lako napadati ako se obrukamo. Otislo 5 majmuna sponzora i dize se buka. Kao tesko ce biti naci drugih 5 sad kad smo na pragu LS. Ne budite smijesni. Mozda mu ne treba javno dati podrsku,ali ga ne treba ni javno kritikovati dok se ne vidi krajnji rezultat. Pozdrav braco

Lukovci se spominjao, ali samo u slucaju da dodje dobra ponuda (i Kovacevic je u toj prici). Ocigledno su tri miliona smatrali dobrom ponudom. Ne treba zaboraviti da Lukovic nije pozvan na SP sto bi mu sigurno oborilo cenu. Iskreno, ne zalim za njim.
Meni se cini da se sa ove dve prodaje namicu pare za prelazni rok, posto smo verovatno svorc. Za Dudica i, pre svega, Zigica cemo zeleti da uzmemo sto vise love, a to moze da se razvuce. Nama su pare potrebne odmah.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Lukovci se spominjao, ali samo u slucaju da dodje dobra ponuda (i Kovacevic je u toj prici). Ocigledno su tri miliona smatrali dobrom ponudom. Ne treba zaboraviti da Lukovic nije pozvan na SP sto bi mu sigurno oborilo cenu. Iskreno, ne zalim za njim.
Meni se cini da se sa ove dve prodaje namicu pare za prelazni rok, posto smo verovatno svorc. Za Dudica i, pre svega, Zigica cemo zeleti da uzmemo sto vise love, a to moze da se razvuce. Nama su pare potrebne odmah.


Kiki,zar je to mala cifra za lukovica? Pa okoca ne kosta toliko ili rambo petkovic,e sad sto ovi nasi ne razmisljaju o njima to je druga prica

Quote from: "bl_regency"
Quote from: "kiki"Lukovci se spominjao, ali samo u slucaju da dodje dobra ponuda (i Kovacevic je u toj prici). Ocigledno su tri miliona smatrali dobrom ponudom. Ne treba zaboraviti da Lukovic nije pozvan na SP sto bi mu sigurno oborilo cenu. Iskreno, ne zalim za njim.
Meni se cini da se sa ove dve prodaje namicu pare za prelazni rok, posto smo verovatno svorc. Za Dudica i, pre svega, Zigica cemo zeleti da uzmemo sto vise love, a to moze da se razvuce. Nama su pare potrebne odmah.


Kiki,zar je to mala cifra za lukovica? Pa okoca ne kosta toliko ili rambo petkovic,e sad sto ovi nasi ne razmisljaju o njima to je druga prica
Pa smisao valjda i jeste da se Kiki slaze sa odlukom uprave. Tako sam ja bar shvatio.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Gde sam ja napisala da je to mala lova? Kao sto rekoh, ne zalim za njim, a valjda je onda jasno sta mislim o toj prodaji. Stojkovic je vec nesto drugo.
..baklje gore, pesma cigana...


Ok, nista strasno :) .
..baklje gore, pesma cigana...

Sve je to lepo sto si napisao i cak se slazem da netreba jos napadati Pixetu. Ali ocekujem sto pre bombu i to pozitivnu. ili sam ja jedini koji je nervozan...

Stojkovic 2,5
Lukovic   3.0 (gde su otisli ostali 3?!?!?)
Panta     1.5

Pare ima dosta tako da...