DUPLA KRUNA!!!  KUP JE NAS !!!
Sjajna tekma za gledanje i za kidanje nerava.Kada je na samom pocetku meca pocela kisa ozbiljno sam se zbrinuo jer se dobro zna da ZVEZDA nikada nije igrala dobro po kisi.Klasicna "nasa posla" sa devizom "lako cemo" i vrlo odlucnom i otvorenom igrom OFK Beograda je dovelo do toga da ZVEZDA udje u -2.Stvarno dobar,borben fudbal sa otvorenim igrama obe ekipe se mogao videti juce.Sve je krenulo naopako,a ni sudija nije bas sudio na nivou sudjenja za jedno finale Kupa,ali dobro...ZVEZDA se prenula nakon prvog primljenog pogotka i navalila napred stezuci obruce ka protivnickom golu.Ali joj je tada i sreca okrenula ledje,pa je OFK iz jednog kontra-napada nesporazumom Randjelovica i Bisevca dao i drugi gol.ZVEZDA je konstantno napadala,a kontre OFKovaca nisu bile nimalo naivne i bezazlene.A onda je Nikola Zigic po ko zna koji put izvukao ZVEZDU iz kanala i svima dokazao da je prevazisao ovu ligu.Svaka cast Nikola.Prvo je dao gol iz slobodnjaka,a onada su nasi krenuli da bunare i da ga gadjaju,sto je on iskoristio i par puta sjajno spustio loptu saigracima.A u produzetku je jednu takvu loptu zakucao u mrezu.Obradovao me je Valter Zenga koji je uveo i treceg napadaca(Purovica),reskirao je i to mu se isplatilo.Volim takve ljude koji imaju petlju i koji rizikuju u zivotu.Purovic mu se oduzio.U produzecima,videlo se da je ZVEZDA u neverovatnoj psiholoskoj prednosti i u nezadrzivom naletu ka pobedi.A nakon Ziginog gola,sve je bilo gotovo,OFKovci su pali i videlo se da nemaju ni snage ni volje za nastvak,Basta je golom zatvorio pricu i jos jedno finale Kupa.Svaka cast kapitenu Kovacevicu koji je opet pretrcao kilometre i kilometre zatvarajuci rupe,bravo za bekove Lukovica i Bastu-svaka cast na borbenosti.Neprikosnoveni Zigic po meni igrac utakmice,dobri Djokic koji je namestio dva gola,covek preokreta Purovic.Odbrana solidna,a po meni totalno su podbacili Jankovic i Milijas.Ali oni su po prirodi tehnicari i oni se ne snalaze na ovakvom terenu,necemo im uzeti u obzir.Na kraju svaka cast momcima,i ove sezone slobodno mozemo da otpevamo deo himne jer je stvarno tako:"SVE STO SMO ZELELI,SVE STO SMO HTELI,TO SU NAM DALI CRVENO-BELI !!!
:sampion

________________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA... ;pljuga

Quote from: "North_Side011"a po meni totalno su podbacili Jankovic i Milijas

Mislim da gresis u vezi Milijasa, on jeste gresio ali je toliko puta precizno nasao Bastu i Lukovica bas kao i Kovacevic i moram vam reci da je Nenad zasluzio poziv u repku bas zbog ove forme na kraju sezone.

Quote from: "archer"moram vam reci da je Nenad zasluzio poziv u repku bas zbog ove forme na kraju sezone.

Mislim na Kovacevica.

OK,tvoje misljenje.Jednim delom se slazem sa tim,ali u odnosu na to koliko jedan Jankovic ili Milijas mogu da pruze na suvom terenu ovo je bio minimum.Na to sam mislio kada sam rekao da su podbacili (jebi ga mozda sam bio malo ostriji).Ali ostajem pri stavu da su obojica tehnicari koji se jako tesko snalaze na klizavom terenu punom barama.Tu tesko da moze da se mnogo fintira,sklanja lopta,ulazi u dribling.E na to sam mislio.Naravno obojici svaka cast sto su se trudili,i zato sam u nastavku teksta rekao,saljivim tonom "necemo im (losiju partiju) uzeti u obzir". ;pljuga

_________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Ma dovoljno je bilo pola sata dobre igre da ih razbijemo, oni posle prvog Ziginog gola nisu mogli da stoje na nogama, mogli smo u regularnom toku da to rijesimo
iljadu Grobara i huligana...zna se sto ce Delijama:)