Smrdljive Hrvatine, napusite nam se kurcine!  :jebanje

Hmm, ne mogu da se oduprem utisku da ovo i nije teko dobro... ipak su u pitanju Hrvati, to nece biti obicne utakmice, jos prvu igramo u gostima, a ne smemo zaboraviti igru nase odbrane prosle sezone+oni ce biti zestoko napaljeni, mi jos nimo uigrani dovoljno, prva zvanicna tekma... koliko se secam oni su se prosle godine do samog kraja borili za titulu sa Hajdukom, ne znam u kakvom su stanju sad... dakle tamo samo da ne izgubimo, naravno moramo postici bar jedan gol... u revansu ih razbijamo samo tako :jebanje  :jebanje... cenim da ce na obe utakmice biti dosta golova, narodski receno 3+ zagarantovano :)
 fudbalu je najvaznija jedna stvar, a to su sledece dve... red, rad i disciplina!

Oj, četnici, oj, četnici, spremajte salate...
biće mesa, biće mesa, klaćemo Hrvate... :finger

Šalu na stranu, imamo zajebanog protivnika, ali ako mi ne možemo da pobedimo neki Zaprešić (opišite mi to seoce, je li veći od Čelinca?), onda ne trebamo ni igrati.



NK Inter Zaprešić je hrvatski nogometni klub iz grada Zaprešića, koji čini zapadno predgrađe grada Zagreba.

prva izjava trenera Intera Srećka Bogdana

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=276637
 fudbalu je najvaznija jedna stvar, a to su sledece dve... red, rad i disciplina!

^hahah sigurno svi znaju za Celinac.
Neko ga je uporedio na delije.net cini mi se sa Zeleznikom, pa ti vidi.

Quote from: "bl_regency"Ajde neka neko napise gdje je taj zapresic ako se uopste tamo igra,mislim ako imaju stadion po evro standardima

Zapresic se nalazi nedaleko od Zagreba....
Tacno izmedju Krapine i Zagreba

Ne znam,kakav je njihov stadion,ali ako ne odgovara evro standardima onda je sigurno prva opcija Maksimir

Sa Sportske Centrale:

Gradski stadion u Zaprešiću, koji prima tek sedam do osam hiljada gledalaca, po svemu sudeći biće premali da ugosti sve one koji će želeti da vide internacionalni debi Valtera Zenge na klupi "crveno-belih", pa je sve realnija mogućnost da se meč zakazan za 11. avgust igra na "Maksimiru".

Quote from: "Pjer"Inter iz Zaprešića prvi protivnik,prvi meč u hrvatskoj,nadam se da
prolazimo u drugo kolo jer je ovo kao železnik kod nas.

Prolaz protiv ovih tek vodi u prvo kolo kupa Uefe. Znaci nema opustanja posto kao prvo radi se o hrvatskom klubu (dodatni motiv) a kao drugo da ne pricamo koja sramota bi bila da ispadnemo u kvalifikacije   :nene ...sve u svemu vrlo zanimljiva tekma...
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Quote from: "Pjer"Inter iz Zaprešića prvi protivnik,prvi meč u hrvatskoj,nadam se da
prolazimo u drugo kolo jer je ovo kao železnik kod nas.

Ако је као Железник код нас тешко нама  namigivanje

Ипак на крају играмо против Интера  :D

Quote from: "Boka"Ипак на крају играмо против Интера  :D

Bar se obistinila ideja predsednika Stojkovica :D

Sta kazu na Uefa.com

FK Crvena Zvezda, the 1991 European champions, have been drawn against NK Inter Zaprešic of Croatia following today's UEFA Cup second qualifying round draw in Nyon, Switzerland.

Next step
The tie was the pick of the 31 matches produced following the conclusion of the first qualifying round last night. Inter coach Srecko Bogdan said: "They will be a difficult opponent. Crvena Zvezda are a big club with very a famous history and tradition. It doesen't matter, our goal is to reach the next round and they are not unbeatable."

Zigic confident
Crvena Zvezda forward Nikola Zigic was in equally confident mood. He said: "It's nice because we will play against Croatian club. We will be very motivated. We are better than Inter and we will win through. I'm really optimistic."

---

Uglavnom njihov trener kaze za Uefu da smo veoma teski i da smo veliki klub sa poznatom istorijom i tradicijom.  Ali to nema veze, njihov cilj je da dospiju do sledece runde takmicenja i da nismo nepobjedivi.

Zigic je isto tako siguran i rekao je da je lijepo sto igramo protiv kluba iz hrvatske.  Kaze da cemo biti veoma motivisani, da smo bolji i da cemo proci dalje, veoma je optimistican.  :finger

Zna li neko web adresu ovih hrvata i kako im se zovu navijaci  :zbunjen  barem nesto o njima da saznam
edite govna,nije moguce da se milioni muva varaju!!!

Quote from: "Stella_Rossa"Zna li neko web adresu ovih hrvata i kako im se zovu navijaci  :zbunjen  barem nesto o njima da saznam
Сајт им тренутно у реконструкцији,а навијачи им се зову Дивље Свиње и према сопственим речима нису нешто.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ne mogu vjerovati. Divlje svinje :rofl . Zamislite naslov u sukobu delija i divljih svinja povrijedjeno nekoliko navijaca-zivotinja :D


ovo je srednji tim ali ga ne treba potceniti....
nadam se nasem prolazu dalje

"Ne dajemo mnogo značaju imenu protivnika, jer na postoje jaki i slabi timovi. Postoji samo 180 minuta borbe i koncetracije. Sa ponosom i poštovanjem dresa koji se nosi svako kolo se može proći", istakao je Zenga na svojoj prvoj konferenciji za novinare u Beogradu.

:ruke  :megafon  :ruke

пОзДрАв!!!

Setio se covek ko je nekad bio strah i trepet za celu kuglu,nije ni on ziveo na Aljasci... namigivanje

мислим да је ово најјачи коментар свих тренера у последњих 10 година, само да још речи спроведе у дело....

ynwa!!!

Quote from: "pimp"pa di ste čedosi...nema vas nešto u zadnje vrijeme :finger
nego...prva tekma se igra u Zaprešiću(100%) a kao drugo šef marketinga u Interu Krešo Mifka vam je osigurao 300 karata i svrsishodno tome svaki srbo koji bude išao na tekmu u Hrvatsku a nebude imao kartu biti će vraćen nazad u matičnu domovinu(dakle vrijedi i za slovenske čerkeze)
i još sam nešto htio ...a da...kako vaš ortodoksi ego...mislim pošto vam je trener RIMOKATOLIK... :rofl ...


Шта је све овим усташама семшно. Човек стварно да се запита да целу лепу њихову пошаље на психијатријско лечење.

Форе су вам...