Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su moldavsku ekipu Nistru Otaci sa 5:0 (3:0) u prvoj utakmici kvalifikacija za Kup UEFA.Trostruki strelac za crveno-bele bio je Nikola
OBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA

???????? ?????! ??? ????? ??? ?????? ?? ?? ?????? ????? ???????? ????? ?? ????? ????????????, ??????? ???? ?? ? ?????? ??? ????? ?? ???????????? ?? ?? ??? ???? ???? ??????, ??? ?? ?? ???? ?????? ??????? ? ???????? ?? ?? ?????? ?????? ????? ????? ???? ?????? ????, ?????? ?? ?????? ???????? ??? ? ?? ?????? ?? ?? ???????? ??? ????? ????? ? ???? ??? ?????? ???? ?? ???????? ???? ????? ???? ?????? ? ???? ????....
???? ??? ?????? ?? ????? ? ??? ?? ????? ?????? ????? ?? ?? ?? ????? 3:0...????? ??? ??????? ?????? ??????????? ? ???????? ?????? ?? ????? ??????,??????...???????? ??????? ???????? ??? ?? ???????? ? ???? ??????? ????? ????? ????...????? ???? ???????? ????? ????? ??? ?????? ???????? ?? ????? ????? ???? ????????? ?? ???? ??????? ??????? ?????, ??? ????? ???? ??????....
????? ???? ???? ????? ?? ????? ??? ????? ??? ?? ???? ????? ?? ?? ????????? ???????????, ?? ???? ???? ????????? ??????? ?? ????? ????????....??? ? ????? ???? ?? ????....

? ?? ?????? ???? ????? ????? ???? ?????....???? ?? ?????? ?????? ? ? ??????? ????????? ????? ?????? ??? ?? ?? ????? ???? ???????? ? ??????? ???? ??? ??? ?? ?? ??? ?????? ?????....

?0?????!!!

mislim da je bilo karanje :jebanje, samo

Prvo poluvreme mi je bilo pomalo jezivo zbog praznih tribina...ali kasnije je bilo ludo. :D
Ono sto me posebno raduje su druzenja pre i posle tekme, kafane i pivnice su nikad punije, pa kad malo bolje razmislim ovaj zakon ima i dobrih strana... :lol:

;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Lucky, de objasni to malo bolje. Puni kafici a ne prodaje se pivo?

Capri, jesi video Sav....?
Zvao sam ga pa su mi rekli da je otisao sa nekima iz PA na tekmu.

??? ??? lucky ???? ?? ? ???? ?????????, ?? ????? ?? ?? ?????? ???? ???? ???????? ???????? ????? ??? ????????? ????...
???? ??? ???? ??? ???? ? ?????? :)
?? ????? ??? ?? ?? ????????????....

?0?????!!!

CeDo naucila bagra da pije i nikakav zakon ne moze da je odvrati od  ;pivo

Inace "bezalkoholna" zona je od Slavije, taman zabijes par komada dodjes do Marakane i pocinje da te radi, ne bi valjalo da zona pocinje vec u Bubanj Potoku  :)

btw cirkalo se sinoc i pred murijom oko  stadiona na finjaka, 'ebu malo one marice koje patroliraju po okolnim parkovima...

Tekma je bila odlicna,taman za ponovno podizanje morala svima,i igracima i navijacima.Malo mi je bilo krivo sto djordjic nije usao ranije al dobro ima vremena za njega da nas ubuduce zadivljuje svojim potezima.Jel moze neko da napise samo sta je pisalo na transparentu ispod koreografije,jer iz mog ugla bas i nisam mogao da vidim sta pise,a kolko vidim jos nema nikakvih slika.Stvarno je ne potrebno da se peva "ajmo ceo sever" kao sto neko rece,kad si na severu zna se zasto si dosao...mislim ima svakakvih indijanaca,mislim nisam ni ja sad neki kurac da ja kazem ko je indijanac a ko ne,ali samo moram da kazem da sam ladno primetio jednog lika u dresu Yugoslovenske reprezentacije na severu???Pa jebote ako toliko ne znaju neke stavove severa i delija onda stvarno....
POzdrav svima
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ako se dobro secam Mancester nam ga dao jer ce u zvezdi igrati. A sta je sad? Nije jos uvek spreman, ili nema mesta za njega?
Ono kad je usao protiv olimpijakosa, nesvesno sam skocio iz fotelje i ono "yeahh", kao da je dao gol, pa sam zastao i gledam sta mi je :)

Boskovic me iznervirao, svaka cast za igru ali posle 5-0 ulazi Djordjic
i pretpostavljam da je zeljan da se pokaze u sto boljem svetlu a ovaj
mamlaz mu svaku loptu otima i mora da je overi...

?....?? ???? ??? ???? ???? ?? ????? ?????? ??? ??????? ?????? ????? ?? ???????? ??????...??? ???!?!? ? ??? ?? ?? ?????? ???? ?? ???? ??? ? ???? ??? ?? ??????? ???? ??????? ??????? ? ???????? ???????....??? ????? ?? ???????? ??????....

?0?????!!!

Slaaaaaaaaaaaaaaavoljuuuub Muuuuuuuuuslin jedan je Slaaaavoljuub Muuuuuusliiiiiiiiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sampion  ;pivo
Dupla kruna ale..... :rofl  :karanje
pozdrav Delije Opovo

Quote from: "CeDo"Lucky, de objasni to malo bolje. Puni kafici a ne prodaje se pivo?

drugi su vec rekli ja samo da dodam - vratio nas ovaj zakon na neka nasa kultna mesta u gradu. pa me to jako veseli jer su druzenja prisnija, toplija i kako bi neki rekli "kao nekad".u svakom slucaju bolje od klosarenja po parkovima.

"Za vecnu slavu, za pobedu, za samo nasu Zvezdu crvenu!" ;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Jebi*a ja i dalje tvrdim da dok je ova uprava na celu nema nista od Evrope. Kao i svaka ekipa na svetu, i Zvezda ponekad odigra odlicnu utakmicu ali nema tu nikakvog kontinuiteta. I prosle godine su odigrali 2-3 vrlo dobre evropske tekme ali opet je sve u svemu sezona bila njesra tesko, tako ce biti i ove godine.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

??? ??? ?????? ????...

???????? ???? ??????????... ????? ??? ? ?????? ?? ????? ?????????? ?????? ??????? ???? ?? ?? ????????? ?? ???????? ?? ??? ???? ? ?????? ?????? ????? (5:0) ?????? ???????. ?????? ????? (22 ??????) ???????? ??????? ?? 202 ??. ??????? ?????????????? ?? ????????? ????? ?????, ? ??? ?? ??????????... ???? ? ???: ?? ?????? ?? ??????? ????.
???????? ????? ?????? ????????? ?? ???????? ????? ? ??????? ? ???? ???? ???? ???? ??? ???????, ?? 14 ???? ? ?????????...

-?? ???? ?? ???????? ?????????? ??????? ?? ????????. ????? ??????????, ??? ????? ??????? ??????????? ?? ??? ??? ????? ???????. ??????? ??? ???? ?????? ?? ???????? ? ????? ?? ??????????? ? ???? ?????? ??????? - ??????? ??? ?????? ?????? ?????.

? ??????? ?? ???? ?? ????????? ?????: ????? ?????? ??????-????? ??????.

-???????? ?? ?????????. ?? ??????? ?? ?? ???????? ???? ?????, ?????? ??? ?? ?? ?? ?? ???????, ?? ?? ?????, ????? ????????, ???????. ????, ?????? ?? ???????, ????? ?? ????????? ???? ?? ???? ?????? ???????????? ? ???? ? ?????.

???? ?????? ? "???? ?? ????" ?? ????????? ??????.

-???? ??? ?? ???? ?????? ? ??????? ????? ? ?????...
? ? ???????? ?? ?? "??????? ? ?????????". ???? ?? ???? ? ? ????????, ???? ???? ????? ?? ?? ????????.

?????? ?????? ?????????, ????? ??????...

-???? ?? ???? ???? ???????. ???? ?????? ?? ??? ????? ? ???? ? ???? ???????? ??????? ???????? ???? ??????? - ???????? ?? ?????.

???????? ?? ?? ? ????????, ????? ?? ?? ?????? ?? ???????????????? ?????. ????? ??, ?? ?????, ? ????? ?????? ??????...

??? ?????????:
????????? ? ?????? ???????: ???????? ??? ??? ???? ? ??????? ?????????. ?????? ???????? ?? ???? ???? ??? ?? ????????.
-?????? ??? ????? ?? ????? - ???? ????????. ???? ??? ?? ??????? ???????? ? ????? ????? ????????. ??????? ?? ??? ?????.

?????, ?????? ?????? ?? ?????? ??????? ??????? 10.394 ???????? ? ?????????? 2.218.950 ??????. ?? ????????? ?? ???? ? ???????? ?? ???????????? ? ???????? ???????.

????????!
???? ?. ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

????????: ????? ???????? ?????!

??????? ?????? ???????. ?????? ???????? ?? ??????, ??????, ??????? ???????, ??? ?????? ???????? ?????? ????? ? ??????? ?? ?? ?? ????? ?? ???? ???? ????? ???? ?????? ??????, ???? ????? ?? ??? ?????? ?????? ??????.
????? ??, ???????, ?? ?? ??? ???? ?????? ? ???? ????, ??? ? ???? ???? ?????? ??????, ???? ?? ??????-???? ??????????? ? ?????? ????, ? ???? ???? ?? ?????????? ????????????? ? ???????? ?????? ?? 5:0 ? ????? ?? ???????? ??? ????? ??????? ????, ????? ?? ??????.

??????????????? ??????? ?? "?????" ???????, ?????????, ??? ? ?????? ??????? ?? ????????? ?????? ??????? ??????????? ?????, ?? ?? ?? ?????????? ??????? ?????? ??????, ????????? ????? ?????? ?????? ????????.

-??? ??? ???????? ?????? ???? ???? ?? ????????? ? ?????????, ??? ?? ???????? ??? ?? ?? ??????? - ??????? ?? ????????.

???????? ?? ????????? ???????? ?? ??????? "??? ?? 12"?

-??? ????! - ?? ????? ???????? ?????? ???????.

-?? ?????, ???????, ???????? ?? ??? ?? ??? ???????? ?????! ?????? ???????? ?????? ???? ?????? ????????, ??? ??? ?????? ?????? ??????? ????? ???????? ????????????, ???? ?? ??? ????? ???? ?????...

????? ???? ? ???????? ?????? ?? ?????????, ???? ????? ???????? ????? ???? ????????????? ?? ?? ???? ???????? ??? ??????

-????? ?????? ? ?????????? ?? ???????, ??? ?? ?????????? ?? ????? ?????????. ???? ?? ??????? ?????? ????? ??? ???????? ??????, ? ???? ???? ??? ? ????? ???? ?????? ????????? ?????????. ???? ?? ?????, ??? ????? ?? ?? ???? ?? ?? ? ????? ???? ????????? ?? ????????? ?? ????? ????????, ???? ?? ?????? ?????? ?????????, ????????... ??????? ?? ?? ?????????? ? ???????? ????????? ?????? ???? ???? ?????, ??? ????????? ?? ?? ?? ??? ??????? ???? ??? ?????? ??? ??? ???????? ? ??? ????.

????? ??? ?? ?????????? ? ?????, ?? ?? ?? ???? ????? ???? ????????? ?????? ????????????

-???? ?????????? ? ??????, ??? ???? ??????? ???? ?? ?? ??????, ???? ?? ?? ?? ? ?????? ????????, ???? ??? ???? ?????. ?? ???? ?? ???????? ???? ?? ?????? ?? ?? ? ?????? ??????? ???????? ?????? ?? ????? ?? ?????? ?? ???????????, ? ?? ????? ??????? ??? ?? ???????? ?? ?????? ??? 12 ??????.

?????? ?????????, ?????, ???? ?? ?????? ????????? ?????, ? ??????? ?????? ??????????...

-?? ??? ?? ?????????? ????? ?? ?????????, ??? ?? ?????? ? ?? ???????? ????? ???? ??? ??????. ?? ????? ?? ????? ?????????, ??? ???????? ???????? ????????, ???? ? ??????? ?????????, ???? ? ? ??????.

?????? ? ???????? 28. ???????, ???????, ???????????? ???????????

-? ?? ???????? ?????? ?????????? ??????? ?? ????????, ?? ?????????? ??? ????? ??????, ? ??? ????? ?? ?? ???????? ????? ?????????? ? ???? ???? - ????? ?? ?? ????? ????????, ???? ?? ??????????? ?????? ?????? ? ???????? ? ????? ?????????? ???????? ????? ????????? ?????????.
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА