Kakv crni bojkot. Kakav si ti Zvezdas kad zbog jednog poraza tako pises?

Jesmo jadni, da nikad tako jadni nismo bili, ne znam ni da li cemo biti drugi, ali...

pa kako bojkot radi jedne utakmice  :zbunjen
i to sa igracon manje (baren kako cujen)...

ipak ka naviac triba pomoc ekipi bas kad joj neide dobro....


i kad gube i kad tuku uvik virni svon ajduku  :D
lavo more zna, da ga volin ja ...


Quote from: "bojan"
E sad mi reci jel treba biti strpljiv,ili motku u ruke i pobacati sa rive govna u more(u na
lavo more zna, da ga volin ja ...


Kakva bre crna jedna utakmica da li ste vi normalni! Ovde se radi o tome da nista vise u Zvezdi ne funkcionise kako treba, ni tim, ni uprava, ni organizacija, ma nista.

Sto se tice odlaska na tekmu mozda i treba ici ali samo zato da bi se vikalo "Uprava napolje!"

Ma nek ide sve u tri lepe.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ovaj poraz JESTE katastrofa. Ali to ne znaci da ne treba bodriti zvezdu. Pa treba je bodriti i u 3 ligi, ali i treba se nesto preduzeti.

Mada ovaj poraz ne mora nista da znaci. Mozda je kiks, ipak smo igrali sa igracem manje celu utakmicu sto nije mala stvar.

Quote
Kakva bre crna jedna utakmica da li ste vi normalni! Ovde se radi o tome da nista vise u Zvezdi ne funkcionise kako treba, ni tim, ni uprava, ni organizacija, ma nista.

Sto se tice odlaska na tekmu mozda i treba ici ali samo zato da bi se vikalo "Uprava napolje!"

Ma nek ide sve u tri lepe.

Lovac aj' platis  ;pivo  kad uzmemo duplu  :sampion na kraju sezone?!

Jeste KATASTROFA poraz u Krusevcu, ali nema jos razloga za uzbunu, nece ga ni biti nadam se!!!
-----------------------------------------------------------------------------
I NA NEBU TOM NA KOJE IDEM JA...




Sefkerinci idu garant a za vas Opavcene neznam namigivanje
Pozdrav komsijo

U CETVRTAK SVI NA MARAKANU

Pozdrav svima a Kizo mi se vidimo;pivo


Capo mozda je to Muslin izjavio kao provokaciju za igrace. Neka vrsta motivacije

...ja brate, ipak vise volim da cujem realnu pricu, nego da mi neko kenja o "faktoru srece" i slicnim bajkama, valjda smo to prevazisli... :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Slazem se sa Lakijem.
Ja inace uvek prognoziram losije, tako da i ako ne uspemo, nije toliko lose, nego kad se nadas onom mnogo boljem.

Ali mislim da je i NEREALNO (!!!!) da se od Muslina ocekuje da napravi tim za evropu. Ja iskreno mislim da mi nemamo pravo ni da pomislimo na titulu a kamoli da sanjamo o Evropi. Mozda prodjemo ove jadne Moldavce, ali dalje.....

Neznam stvarno kako ocekujete da Muslin od onakve ekipe napravi nepobediv tim na domacoj sceni. Tacno da Napredak, Zeta, Javor nisu neki timovi, ali nismo ni mi samo sto imamo IME, i vise para od njih.

Pa brate svake sezone dobijemo/izgubimo po 3,4 igraca. Pa trebaju ti igraci da se uigraju, novi da se oslobode pritiska, a ima i onih koji stvarno nemaju mesta u Zvezdi. I kako jedan covek to sve da ispravi za tako malo vreme?

Sta su oni na pripremam odigrali 5, 6 utakmica, ali sta da vidis kad igraju protiv nekih jadnika (koje mogu da pobede). Tek se protiv Olimpijakosa videlo ko sta zna i ume.

Trebace njima sezona i vise da se uigraju, nauce, al sta vredi kad ce ih opet prodati...

Jednostavno, nasa trenutna Realnost

Quote from: "UK_Nikola"Sefkerinci idu garant a za vas Opavcene neznam namigivanje
Pozdrav komsijo

U CETVRTAK SVI NA MARAKANU

Pozdrav svima a Kizo mi se vidimo;pivo




Vidimo se brate a i spalicemo zastavu BBB Bern :D

Ja verujem u ovaj tim,iako sam bio kao i svi razocaran onim sranjem u Krusevcu,ovo je ista ekipa od prosle sezone tako da su sad barem kolko tolko uigraniji i imamo na sve to dva plusa dolazak Djordjica  i odlazak Pjanovica,tako da je ovo samo bio nadam se prolazni kiks i da vec od ovih Nistru Ortaka krecemo da gazimo sve redom.
Pozdrav svima
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sale, ako Zvezda prezimi u Evropi imas od mene piva kolko mozes da popijes plus da poneses  :D

Boli me skituljko, ja sam od ovog tima i ove uprave digao ruke i ne ocekujem nista. Ako urade nesto SUPER a ako ne boli me pomenuti skituljko  :D

ALE Dzaja je prava pi*ketina,
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Samo da ne bude kao prosle godine.
Guze nas nasi, a u Evropi se vadimo.

Lovac jel sa sleperom? Dobro ce ti doci one akcije apatinske  ;pivo !

Nego cuvaj ti suske za maj/jun 04 kada overimo duplu  :sampion  :sampion