STA MISLITE DASE UDRUZE SVA 3 DELIJE SAJATA (www.delije.net + www.delijeonline.com + http://www.delije-caffe.co.yu)

DA
4 (26.7%)
NE
11 (73.3%)

Total Members Voted: 15

Voting closed: October 25, 2003, 07:50:06 AM

PREDLAZEM DA SE ww.delije.net udruze sa www.delijeonline.com i http://www.delije-caffe.co.yu i da naprave zajednicki sajt!!!! Sta vi mislite???




----> CCCC <----

Pa ova 2 nezvanicna sajta se i jesu ujedinila.  :D
Po meni je bolje pored jednog zvanicnog imati i nekoliko nezvanicnih sajtova, to samo govori o nasoj brojnosti i velicini Zvezde!  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Pa ova 2 nezvanicna sajta se i jesu ujedinila.  :D
Po meni je bolje pored jednog zvanicnog imati i nekoliko nezvanicnih sajtova, to samo govori o nasoj brojnosti i velicini Zvezde!  :)

Bas tako,kao sto kaze Lucky_star,sto nas je vise to bolje! :flasa  :flasa  :flasa

mislim da bi bolje bilo da na forumu imamo 2000 registrovanih delija , nego 350.
img]http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/02_03_male/0203_chievo_cz11_mala.jpg[/img]

Quote from: "lucky_star"Pa ova 2 nezvanicna sajta se i jesu ujedinila.  :D
Po meni je bolje pored jednog zvanicnog imati i nekoliko nezvanicnih sajtova, to samo govori o nasoj brojnosti i velicini Zvezde!  :)
Slazem se sa Lucky_star jer to delije.net i delije-cafee je kako bi nazvao ZDRAVA i POZITIVNA KONKURENCIJA, koja donosi samo dobro za celi pokret Severa.
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Ja bi vise voleo 10 aktivnih cigana, nego 1000 "delija" koji nikad marakane videli nisu.
Ja bi voleo kad bi bio jedan sajt delija, ali to udruzenje je neralno. A dva i nije neki problem.

A kod grobara, brate svaka ulica ima sajt, koliko sam ja primetio. A otisao sam na par njihovih pre jedno dve godine, i to je bilo to.

Hmmm iskreno da vam kazem sa tim udrzivanjem mozemo dobiti i izgubiti mnogo....
npr. meni je bas super sto ovde na forumu znam vas najaktivnije i fino mi je kad znam sa kim pricham preko foruma tj. znam ko je sta rekao i ovo ono....znachi ne mislim da brojnost povecava kvalitet foruma mozemo mi da imamo xxx clanova a da su postovi smesni, dosadni, tuzni kao na nekim forumima koje sam posecivao...znachi mislim da bi forumi izgubili draz kad bi se sajtovi ujedinili, iskreno tesko da bi iko mogao da proprati sve to jer bi to trazilo mnogo vremena, ako me kapirate....zamislite koliko je to postova....mislim da bi se kvalitet izgubio...

p0zDrAv!!!

Dobro huligan, RSFC i UK su sajtovi grupa. Znaci njihove prezentacije i ono extra sto oni stave (nisam posetio dugo).

A drugo je DC, e meni se nebi svidelo kad bi bilo vise sajtova kao DC. Ne zbog neke konkurencije, nego onda bi se rasturili na 5 strana...

A voleo bi kad bi zvanican sajt omogucio grupama kao RSFC UK da su kao podsekcija tog sajta. Ali ono necemo sad fantazirati.

Kako mislis rasturili? :zbunjen
Pa cilj sajta je da okuplja ljude a ne da ih rastura!
Po meni svaki grad u Srbiji bi trebao da ima svoj lokalni navijacki sajt koji bi OKUPLJAO fanove Crvene zvezde iz tog i tog mesta. Na taj nacin bi komunikacija i organizacija navijaca bila i uspesnija i masovnija.
A preko leta bismo mogli praviti turnire po celoj Srbiji, tako da bi i druzenje medju navijacima bilo kvalitetnije. :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Lucky, pa zar nije lakse svima da odu naprimer na Delije.net ili Delije-caffe i procitaju gde se okupljamo, gde igramo ili sta je vec potrebno.

Nego da ima svako selo mali sajtic, pa pitamo svog vodju da pita vodju susednog grada da bi on pitao likove na severu.
Za okupljanje po mestima, pa za to sluze grupe, nije bas neophodan sajt. Sto ne znaci da grupe nebi trebale da ih imaju.

Ali to je opet ono drugo, prezentacije grupa, i sajtovi poput Delije.net i DC, informativni sajtovi, dok je jedan od njih Zvanican.

Zamisli ti sad jos par sajtova poput DC (znaci ne prezentacija grupa, primer Delije Kikinda, Brigate, Heroes, itd), pa onda bi bilo tih podela, e ovi na DC rade bolje, bolji su likovi, ovi na DC1 e oni su supci, ma podelili bi se za mesec dana.

A tih slucajeva ima vec, srecom mali br.

Cedo istripovao si se. :zbunjen
Svako koga ja znam da nesto radi na nekom od navijackih sajtova, radi to na ustrb svoga vremena, dobrovoljno i iz ljubavi. To je mukotrpan posao ali lep i nemoguce je da neko za svog kolegu, drugara i zvezdasa sutra kaze da je supak.   :o  Ne verujem.  :D  Osim toga, jednom je neko odavde rekao "uvek su bile pametnije 2 ili 5 glava nego jedna", a ja mislim da nije fora u tome da se povecava broj posmatraca ( kako na netu tako i na stadionu ), nego da se povecava broj onih aktivnih ( kako usera, tako navijaca ). To jedno, drugo ti si svoju pricu mnogo vezao za grupe, jeste grupa mesto okupljanja ali ona okuplja samo svoje clanove. Sajtovi i forumi su nesto drugo. Oni mogu za korak dalje pomeriti neke stvari. Ne vidim zasto Delije iz Nisa ili Banjaluke ne bi mogli imati svoj sajt, isto kao sto ga imaju npr. Delije iz Ljubljane. Mi odavde iz Beograda te ljude ne mozemo da vidimo kao sto nase drugare vidjamo svaki dan, jedino poznanstvo sa njima su nam njihovi postovi na ovom ili nekom drugom forumu. Trece, to sto pricas nece valjda vodja iz mog sela pitati vodju iz susednog grada, a ovaj vodju iz glavnog grada? Pa nego kako drugacije? To se zove organizacija. Samo drvo sa razgranatim krosnjama, moze doneti bogate plodove! :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!