Pozdrav cigani
jeli neko zna kad se igra ova tekma ?
i ostale ? kada su termini igranja ?
hvala

Tokom priprema FK Crvena zvezda odigrace utakmice protiv sledecih ekipa:

zasto pisem ovo ?
Ja sam u Gracu i nista ama bas nista nisam video da dolazi do ove tekme !
ovi austrijanci su ionako operisani od fudbala ali mnogo ulazu i mnogo se loze.
ocigledno da tekma nije bila na Svarcinegeru.

a evo nasao sam

Termine Vorbereitungsspiele

Mittwoch, 9. Juli
18.30 Uhr, Mureck
Gegner: Roter Stern Belgrad

ja ne znam gde je ovaj stadion a mozda je samo igraliste.
e sad mi je bas zao  :(
nista

Epa tekma ti je odigrana. Puko sam na tiketu zbog Zvezde. 1:1
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

znam , samo gde je Murek ???  :zbunjen

e da to nije u Sloveniji mozda?!?!

A gde si nasao majke ti Zvezdu ja ovde u Nisu slabo znam kladionice i bio sam u par ali nije bilo a X je bio zagarantovan.... :)

p0zDrAv!!!

Danas se igrala tekma. To je neko selo  pred slovensku granicu u Austriji. Momci iz OB su bili tamo. Javili su mi se pre tekme, bili su dobro razpolozeni naravno uz pivo i upali su vec  u rane sate u to mesto. MisaRSMG je bio veoma  :flasa  :flasa  :flasa

Bilo je veoma uzbudljivo gostovanje uz mnogo vopi :flasa , ali da se igrala tekma u nekoj vukojebini, austrijskoj selendri i to je tacno :lol:
Kakav Svarceneger stadion bre selendra poput Lucana, a sama tekma - nije bila bas neka...
Pozdrav namigivanje

Ortodox, daj neki opsirniji izvestaj...  :ruke
mislim, ako se secas zbog...  :flasa  ;pivo  :flasa


Pozdrav! ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nema sta da se pise.Kao sto sam rekao mnogo vopi :flasa   ;pivo , zezanje uz mnogo vopi  :rofl u nekom pabu, pesma, tekma onako, navijanje samo prvih 15 min, posle vise zezanje i tako to... Culi smo se sa Cheom pre tekme, sledi priprema za MB u nedelju, gde se ocekuje ludo gostovanje, ocekujemo svasta viole se nalozile na nas  i hrcki valjda dolaze (osveta) :lol:  :jebanje , ide nas pun bus prava ekipa, pa se ocekuje sve i svasta...Sta ce biti od svega videcemo  namigivanje

DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA, DOBRO ZNAJ DA NECU NIKADA, DA TE OSTAVIM, DA TE ZABORAVIM, DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                ORTHODOX BOYS-RSFC BELGRADE

Zar neigra Hajduk u nedelju u Musrkoj Suboti ???

Mozda dodje do guzve sa Torcidom, sta mislite ???
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Kakvi su novi Zvezdini dresovi?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ej Godrijani chisto sumnjam da su igrali u novim dresovima a i da jesu, zar mislis da su bolji od ovih predhodnih...kao da smo neka radnichka liga...katastrofa!!! Ove dresove koje smo mi nosili bili su najruzniji adidas dresovi u protekloj sezoni... :(

p0zDrAv!!!

?????? ?? ? ????? ?????????. ???????? ?? ??? ?????? ?? ??????????.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Ne stvarno cuvaj te dobro zastave...izgleda da se Hrckovi opako spremaju,a i Viole...
Da ne ispadnemo indijanci kao i oni :nene
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!