Samo sto ce ovaj put Grobari da najebu! :rofl

UK jos jednom cestitka, svaka cast! Nego groblje je juce igralo tamo. Jel bilo nesto? U nedelju igraju ponovo!


a da niste opet sredili neke jadnike, :nene  poput ona dva na

Meni je malo glupo postalo ovo jurcanje po raznim vukojebinama i presretanje nekih tzv.
navijaca koji nose zastavu na

A na kakvi direktni okrsaj mislis??

Niti su ti momci bili prva ekipa niti cigani iz svice nisu prva ekipa. Tako da je to uredu.

Za nas u dijaspori to jeste veliki uspeh. Ovo je prva BBB trofeja koja je pala posle rata. A taj transparent je bio na dosta tekmama Dinama.

Onda ti smatras i nasu ekipu kao bedu i mi smo ekipa iz dijaspore kao BBB Bern. Mi i mnogo drugi smo bas ti koji bodre Zvezdu kad nemoze niko da dodje iz Beograda.

Ti momci koji su bili u toj akciji mogli su da odvale dosta indijanaca ali su cekali "prave" koji se nazivaju BBB.

Pa vidi Pjer, nisu do samo bili simpatizeri jer je ta zastava cesto vidjena na gostovanjima BBB.  Sad, nismo mi krivi sto kad god njima padne neka zastava oni pricaju da to nose indijanci. Izgleda da su svi indijanci.

A pravo okrsaj prvih ekipa neces skoro doziveti, u to sam ubedjen. Ovako, ostaju sitni ispadi kao sto su:
"Dobar dan, svidja nam se vasa zastava, mozemo li je dobiti na poklon :D ?"
"Naravno, izvolte, mi smo ionako indijanci!  ;pivo "
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Onda se takvim akcijama i treba dati adekvatan tretman,a ne da to ispada nacinalni
podvig i primer ostalima da sad jure po svim prijateljskim mecevima gde igra neko od
stere"velike cetvorke"kako bi navatao nekog indijanca sa dobrom zastavom.
Inace sam zagovornik da se moraju znati zastave koje stoje na severu kao i ko ih nosi,postavlja na tribinu kako se ne bi desilo da neka manje bitna zastava ispadne bitna
jer se 2-3 puta na

Branko...ne smes :D .
Sada je sve u redu sa onim na naslovnoj strani.
..baklje gore, pesma cigana...

Kiki izvini sto ti nisam ranije odgovorio, najverovatnije je problem bio do tvog kompa/modema, jer je kod mene besprekorno funkcionisalo.

Nije to moj komp, vec drustveno vlasnistvo :( . Ako ikad iko bude imao vise love nego sto mu treba, neka se smiluje i kupi mi jedan lep i jak kompjuter :) .
Dobice gajbu piva :D .
..baklje gore, pesma cigana...

Moze na private ? Necu nikome da kazem...

Branko, ako vec hoces Kikija da pitas nesto na private, onda mu odmah posalji poruku na priv. Mislim da nema potrebe da postujes ovde, cisto da se topic nebi upropastio/presao u chat...
Hvala!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

NIje "mu", nego "joj"!
Da li cete tu zastavu donoeti u Bg ili ce biti kod vas do neke eventualne utakmice sa Dinamom (Hajdukom, ovo je pitanje i za OB)? Ako je frka za odgovor, a verovatno jeste, nema veze.
..baklje gore, pesma cigana...

Mislim da ce doneti zastavu u BG pa cemo je pokazati na Mari.

Ja licno nemam pojma ko ce je doneti, koliko ja znam ona je vec skoro na putu za BG!

Pozdravljam sve sa foruma.....posto sam Guster!!!!!
Kizo sajt ti je na nivou :ruke  svaka cast.....
Zastava je vec u Beogradu!!!!!!!!!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Quote from: "kiki"NIje "mu", nego "joj"!
.

?????????? ??... :rofl
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

QuoteZastava je vec u Beogradu!!!!!!!!!!!
Dobro nam dosla!!! :D  :finger
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

OK, Bern je u Bg-u, a Brda?
..baklje gore, pesma cigana...