Ne znam tacan datum, ali pred kraj priprema bi trebalo da gostujemo u Atini. Sta mislite hoce li biti neko organizovano putovanje na gostovanje u jedan od najlepsih gradova na svetu, naravno pre svega zbog nasih pobratima GATE 7.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ne samaraj!Kakvi pobratimi????????
Prijateljstvo nekoliko ljudi  koji su neko i nesto na  tribini,ne povezuje dve navijacke grupe!!!! :megafon

QuoteNe samaraj!Kakvi pobratimi????????
Prijateljstvo nekoliko ljudi koji su neko i nesto na tribini,ne povezuje dve navijacke grupe!!!!

O cemu pricas?!
Poznato je da su DELIJAMA jedini prijateljski navijaci u svetu GATE7!!!
Pre nepunih osam meseci sam bio u Atini 4 dana i naravno posetio sam njihov stadion, kao i nekoliko ljudi iz grupe Gate7.
Ljudi nas stvarno gotive i stvarno su nam prijatelji!
A to nije posledica prijateljstva vodecih ljudi tribine, jer takvo misljenje nemaju samo vodje GATE7 (Iako sam razgovarao i sa njima), vec i obicni navijaci, odnosno pripadnici te grupe!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

odlichan protivnik!!! Prilika za fino gostovanje u Atini...
bas sve u prijateljskom fazonu treba da bude znachi ako se bude islo organizovano bice opasno zezanje...

P.S. Niski javi mi se na private, u Nisu sam pa da se dogovorimo da se vidimo....

p0zDrAv!!!

Quote from: "Red white life"Ne samaraj!Kakvi pobratimi????????
Prijateljstvo nekoliko ljudi  koji su neko i nesto na  tribini,ne povezuje dve navijacke grupe!!!! :megafon

Svaki cigan koji je koliko toliko upucen reci ce ti da su nam oni (Gate7) jedini prijatelji medju navijacima!!!! Vazno je napomenuti da nas Gate7 smatra svojim prijateljima i to od obicnog navijaca pa do vodja!! Ne znam kako je kod tebe ali ja njih smatram bracom i prijateljima kao i dosta nasih.
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

QuoteNe samaraj!Kakvi pobratimi????????

Bio sam u prilici da odem na jednu utakmicu Olympiakosa protiv Cibone u hali Mira i Prijateljstva u Pireju u sezoni kada su i uzeli svoju jedinu titulu evropskog prvaka u kosarci. Za Zvezdin sal i srpsku zastavu cime smo nas trojica bili opremljeni prvo su nudili pare, pa njihove salove, pa grcke i zastave Olympiakosa da bi na kraju lik doneo neku ikonu. To svakako nisu bile vodje navijaca nego obican narod koji VOLI Zvezdu i Srbiju u to sam siguran.

Pozdrav.

Quote from: "Niski Delija"Ne znam tacan datum, ali pred kraj priprema bi trebalo da gostujemo u Atini. Sta mislite hoce li biti neko organizovano putovanje na gostovanje u jedan od najlepsih gradova na svetu, naravno pre svega zbog nasih pobratima GATE 7.


Tocan Datum- 4.8.2003.sa pocetkom u 20 h
skliknimo s ljubavlju
Svetitelju Savi
Srpske crkve i škole
Svetiteljskoj glavi...

Batice procitaj na zvanicnom sajtu rubriku drugi o nama i sve ce ti biti jasno
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Prvo, ne bih se slozio sa Tonijem da je jedini krivac za prvi gol Randja. Strelac prvog gola (Mavrogenis valjda) je pobegao, a kome drugom nego Bulicu i ostao najblizi Randjelovicu, koji je takodje kriv za ovaj gol, ali krivica nije iskljucivo njegova. I da je ostao na golu, protivnicki igrac bi bio u sansi 1:1. Tog Bulica sam gledao u nedelju na lionu i moram da priznam da veceg kretena skoro nisam video u Zvezdi, a konkurencija je, narocito zadnjih par godina, bila zestoka.
Drugo, Krivokapic je pokazo da ce i ova sezona biti "njegova". Pa taj decko se prosto krije od sagraca, ono kao:"nemoj meni molim te". Zaista mi nije jasno da on ima mesta u prvih, ne 11, nego 22. I cime je on zasluzio tu desetku na ledjima?
Pored gore navedene dvojice, najvise me je razocarao Sarac, koji nije mogao da se sastavi po levoj, i mislim da tu treba da pokriva Vitakic cim se oporavi. Bogavac je takodje bio katastrofalan, Zigic nije nista pokazao, Sanibal jos i najbolji od tih (polu)spiceva, bolje receno (polu)igraca. I pored svega toga, Muslin ne ukazuje sansu Nenadu Stojanovicu :zbunjen , nego ulazi Mrdja-sesta zvezdina zvezda, valjda da malo utegne u napadu :bes , a zatim i I.Dudic, koji je na Lionu zamenio Stojanovica. U odbrani generalno, velika promaja u skok-igri, valjda nema Nemanje, ali to nije opravdanje.
Bice bolje valjda od ovoga, jer ako ne bude, sledece godine nam sezona u Evropi pocinje krajem maja.

...na transparentu je pisalo "Idemo zajedno" sa kosturskom glavom u sredini u gornjem levom uglu je pisalo 'delije' a u drugom pojma nemam istripovala sam se da pise "caffe"  :D.
Odma posle toga me cima Kiza  :lol:  "Brate, jebote, jel to neko iz ekipe dole u Grckoj?"  
( pazi kad bi mi poverovao da sam mu rekla da smo otputovali  :D )

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Orto ODLAZI!! :rofl
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Na transparentu je pisalo Delije, Mistifs, Gate7 - Svi zajedno!!

Moram da priznam da sam se istripovao da pise delije cafe, cak sam i Kizi poslao poruku da ga pitam jel neko dole od "ekipe"?! :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Quote from: "Sima_Srbija"Tog Bulica sam gledao u nedelju na lionu i moram da priznam da veceg kretena skoro nisam video u Zvezdi, a konkurencija je, narocito zadnjih par godina, bila zestoka.

:D  kako ga ocrni, nisi mogao bolje.

Quote from: "lucky_star"...na transparentu je pisalo "Idemo zajedno" sa kosturskom glavom u sredini u gornjem levom uglu je pisalo 'delije' a u drugom pojma nemam istripovala sam se da pise "caffe"  :D.
Odma posle toga me cima Kiza  :lol:  "Brate, jebote, jel to neko iz ekipe dole u Grckoj?"  
( pazi kad bi mi poverovao da sam mu rekla da smo otputovali  :D )



isti slucaj, nisam mog'o da verujem :) kad ono prc :)


nije nam ponisten gol, zato sto je akcija zbog nepostojeceg ofsajda prekinuta mnogo
pre nego je Mrdja dao gol kao u rukometu :) ako na taj gol mislite

i uopste mi se ne svidja formacija sa jednim spicem i dva sa strane koji to ne umeju da
igraju, ispada da igramo sa dva igraca manje.

Evo iz mog ugla:
Igra-dobra dok nisu izvrsene silne izmene!
Randjelovic  i Bogavac su razocarali,ali ja ne odustajem od misljenja da obojica mogu bolje i vise,medjutim smatram da je Dislja car i da je doslo vreme da njemu Randja sad greje klupu!
Bole je odigrao kapitenski,svaka mu cast za borbenost!
Bice ovo dobar tim,za nasu ligu je vec dobar,a za Evropu-treba ga jos malo uigrati i ispraviti neke greske iz ovog meca!

Quote from: "capocrimi"
? ????, ???? ?? ?????? ?? 2-3 ????? ?????, ???? ?? ?????? ???...
???? ????????? ????? ?????? ???? ????????? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????? ?????? :(

Prvo i drugo poluvreme ko dve razlicite tekme...oduvek je meni Dislja ulivao poverenje ( steta samo sto je maler sa tim svojim povredama )...cim je spiker u 2. poluvremenu najavio Randju, znala sam da ce da ujebe...da je u 1. poluvremenu pored Dudica igrao i Djordjic, mozda bi i rezultat bio malo drugaciji :D  ( na Lionu su jedino njih dvojica nesto pokazala )...ali ova tekma je upravo i trebala da ukaze na mane i greske...tako da greske ustvari nema...odlican test. namigivanje

E a kako vam se dopao komentator  :"mislio sam da ce ona Grkinja poleteti u zagrljaj nekome od igraca ali ona je potrcala nekome na tribini', "iz ovog mog ugla ja sam mislio da je lopta u mrezi ali nije", "mislio sam da je ono bio orahovac ali to je ustvari bogavac"... :lol:
( izgleda da je na ovoj tekmi jedino Muslin bio budan, svima nam se nesto prividjalo - Renegade, svaka cast, i hvala za fotku!) :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"

E a kako vam se dopao komentator  :"mislio sam da ce ona Grkinja poleteti u zagrljaj nekome od igraca ali ona je potrcala nekome na tribini', "iz ovog mog ugla ja sam mislio da je lopta u mrezi ali nije", "mislio sam da je ono bio orahovac ali to je ustvari bogavac"... :lol:
( izgleda da je na ovoj tekmi jedino Muslin bio budan, svima nam se nesto prividjalo

Vec ne pamtim da sam skoro gledao neku tekmu nase Zvezde sa normalnim komentatorom i na normalnoj televiziji!Prvo nema tona,komentator izvaljuje gluposti,svaki kontakt Bogavca,on kaze Orahovac,pa za Grkinju,pa "poigrava se Disljenkovic,opa to je u stvari bio Randjelovic koji je u medjuvremenu usao..."
Neka prica ko sta hoce,ali na SOS-u mozes lepo da vidis detalje sa tekme uz normalan komentar!