Da li ce te nakon promene zastave pratiti reprezentaciju SiCG?

Da
11 (44%)
ne
14 (56%)

Total Members Voted: 24

Voting closed: July 10, 2003, 10:38:36 AM

Neke stvari sam objasnio na ovom topicu: http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=560

Sto se tice grljenja grobarskih igraca: tesko. Ali ipak repka je repka. Znam neke Cigane koji zamisljaju da ce u za rep. Srbije igrati samo Cigani, koji su u Zvezdi, i bivsi zvezdasi koji su "preko". Mada to je jako nerealno, masta radi svasta.

Ludaci  :D

Do grljennja sa glodarima nece doci nikada na utakmicama reprezentacije! Bar ne izmedju prvih ekipa...
Jednostavno, mi imamo svoju tribinu (Sever), oni imaju svoju (Jug), i sta mi tu ima da se grlimo koji k.urac?

Sto se tice igraca, to nema veze s' vezom...
Mislim, ako je dobar igrac, neka daje golove, radovacemo se pobedi, ali ni njemu necemo skandirati!

Toliko o "prijateljstvu" izmedju glodara i nas!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Hooligan"
Jednostavno, mi imamo svoju tribinu (Sever), oni imaju svoju (Jug), i sta mi tu ima da se grlimo koji k.urac?

aha... znaci na evropskin i svistkin prevenstvima ce te dobiat po dvi tribine ...  :zbunjen
lavo more zna, da ga volin ja ...

Quotetaj stav respektiran i mogu rec da je i kod mene isto tako (npr. mrzin sukera i nisan se moga radovat, kad zabie go). jos dodatno nemogu stat sa stokom juznom (citaj: bbb) na tribini i navijat snjima iz punog glasa.  
Ovo je sme
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Brzi"
Quote from: "Hooligan"
Jednostavno, mi imamo svoju tribinu (Sever), oni imaju svoju (Jug), i sta mi tu ima da se grlimo koji k.urac?

aha... znaci na evropskin i svistkin prevenstvima ce te dobiat po dvi tribine ...  :zbunjen

Situacija je takva da ni sad niko ne veruje da cemo u buducnosti (kad se srede svi ti problemi, odnosno zelje) zajedno navijati, ljudi jednostavno kazu da je to nemoguce. Svi su tog misljenja i tesko da bi to proslo bez incidenta.
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Ma koja evropska i svetska prvenstva "gonzales"?
Zar ne vidis da ne mozemo da se kvalifikujemo ni za evro ni za svetsko, tako da nam nece trebati ni jedna tribina!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Vucko Nis"
Brzi, mi smo prvenstveno navijaci pa tek onda nacionalisti, dok ste vi prvo
lavo more zna, da ga volin ja ...

Brzi pitanje ti je bilo normalno ali obja
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

:flasa Vuckooo ooo
Sigde nema te nigde :))
Aj samo da te pozdravim sad sam doso pa kozna kad nema se vreme ...
Pozdrav i za kIZuLion StaRRog foto reportera ... hehe ...

Hooligan:
sasvin je normalno, da poslin jake generacije dode pad!
Ali stalno isti problem (u bivsoj yu, pa i sad u ovi desetak zemalja nakon raspada):  svaka jaka generacija nece da ode, nego se vuce po terenima dok moze stat (i, jos glavnie, dok moze glumit facu).
Proce i to...

Vucko:
Pitanje je normalno, a da si tacno procita moj post, vidia bi, da nisan spominja
lavo more zna, da ga volin ja ...

QuoteDruga je stvar, da naide ljudi sa navijackin obiljezima ajduka (u to netriban ulazit, i na doceku vasi repki sa nekin zlatnin medaljama stalno je pun beograd ljudi sa zvezdinin rekvizitama); a za trans: jebiga, ima mali million transi, svaki papak moze trans napravit => i zaluta tako neka budala na FF
Vi u va
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Vucko Nis"Moram ti ovo(tebi i slicnima) malo bolje pojasniti Obele
lavo more zna, da ga volin ja ...

Ovo sam ti obja
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Vucko Nis"Ovo sam ti obja
lavo more zna, da ga volin ja ...

Quote from: "Brzi"UK je jos jednon dokaza, da je prava navijacka organizacia (nazalost  :D )
samo van iniciator UK pri puno duva tamo u hamburgu! "shit kills"  :D  zvak ko ga zna, zna ca mislin.

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
Covek je u pravu!