Cao momci!

Jedna stvar me stvarno malo brine: pa gdje su pojacanja za iducu sezonu? Dosao je samo Nenad Stojanovic-ako se ne varam- a za ostale bogami ne znam. Na SC stoji da je u nas klub doslo 5 pojacanja-samo da mi je znati ko!?
Nesto se suskalo oko Mirosavljevica, ali to za mene ne bi bilo pojacanje. On je prije par mjeseci bio na testu u Rostocku i -pao! Kad ne moze tamo da igra, sta ce onda nama. Osim toga treba nam dobro zamjena za Gvozdenovica i Balerinu! Citao sam u Dnevniku da je Vukelja napustio trening u Vosi, samo da bi mogao razgovarati sa Muslinom da dodje u Zvezdu! Na to je direktor Madjara, naravno, posizdio.

Znate li vi ista vise-takodje u vezi "trampe" Jelic-Jeremic?!

Poz.

ma koji ce nam moj pojachanja jaki smo mi iovako jos samo da neki od manekena odu to su najveca pojachanja... :rofl

p0zDrAv!

Daj Boze da dodje do te razmene. Mislim, Jeremic jeste glodar, ali je bolji od ovog naseg pajsera!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

ma kakva bre pojachanja...mislim po meni kod nas vise ni nema kvaliteta tako da dovodjenje nekog od igracha iz nase lige ne resava ozbiljne probleme a to je po meni nase ne pojavljivanje u LS, mislim mi cemo osvajati titule ako budemo kupovali najbolje sa nasih prostora ali u Evropi cemo opet igrati samo par utakmica, tj. od sledece sezone ce i kup UEFA biti po grupama tako da nam to mozda omoguci duzi boravak u Evropi...a dovesti nekog od preko je jako jako tesko jer za to ne postoje realni uslovi ljudi koji preko mlate pare nece da dodju ovde da se cimaju i da igraju po selima....ako me razumete.....

Kes, kinta, repa.....to su pojachanja....

p0zDrAv!

A sta, nama trebaju pojacanja  :zbunjen A zar nije Dzaja reko da je ovo tim koji ce harati Evropom  :zbunjen
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Quote from: "LovacNaJelene"A sta, nama trebaju pojacanja  :zbunjen A zar nije Dzaja reko da je ovo tim koji ce harati Evropom  :zbunjen
Ma gresis brate, to je on izjavio pre petnajst godina..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!