Svo znamo za akciju Orthodox Boysa u kojoj su pale zastaveTorcide, a posto u finali igraju Hrvatska - SiCG ova prica jos nije zavrsena. U kontaktu sam sa OB i evo jednog kraceg izvestaju o jucerasnjem danu u Slo (petak 13.06.)

Protekle dane obelezili su dolasci ekipa navijaca iz Hrvatske (Torcida, Armada, BBB, Sibenski Funcuti, itd.)  zeljnih osvete zbog pada Torcidinih zastava, a bogami i postojanjem takve ekipe Cigana u njihovim komsiluku."Logistiku" za ovu potragu po Kranju i Ljubljani su im obezbedile njihove lokalne ekipe, tako da su se od jutra po gradu mogle videti razne ekipe(npr. prva ekipa BBB-a) u kombijima i automobilima koje kruze i zagledaju svaku malo vecu grupu ljudi. OB se nisu zavukli u misiju rupu i pored velikog broja Hr navijaca, bili su na trgu, pevali, palili baklje ali se Hrvati nisu pojavljivali. Da sve ne prode mirno potrudili su se sami OB kada su naisli na jednu grupu Hr navijaca (oko 100-tinjak ljudi) koje su kontaktirali u pokusaju zakazivanja fajta, sto su ovi odbili (ocigledno je rec o simpatizerima). Kasnije (pola sata nakon tekme Rusija-SiCG) mlada ekipa OB nalece na grupu navijaca Hrvatske u samoj blizini mesta gde se odrzavaju tekme, pocinju verbalne provokacije (uglavnom na nacionalnoj osnovi), potom pocinje razmena flasa, kamenja, baklji od kojih jedna pada medju Hr navijace. Policija intervenise i sprecava veci sukob. U toj intervenciji uhapsena su cetvorica OB-a i jedan navijac iz Hrvatske. Sama utakmica finala bi mogla biti veoma interesantna jer se ocekuje jos navijaca iz Hrvatske i prema nekim procenama organizatora moglo bi ih biti oko 500!!
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Orthodox Boysi koji su bili u pritvoru su pusteni danas! :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Voleo bih kada bi puno puno navijaca iz Slovenije i cele evrope doslo gledati repku i pevati pesme o Srbiji !!!

Pa finale je igramo sa Hrvatima, nismo Siptari!

Koliko nas jebu vize , e to je strasno !  :bes

Ogi, nemoj da nas drzis u neizvesnosti, ako saznas neki novi info, okaci ga ovde cim pre. Izgleda da je ovo znimljivije od finala GYL, eh da je sada ona nasa ekipa tamo... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ortakinja me zvala i rekla mi da je bilo sukoba pred utakmicu. Zna li neko vise o tome?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Sada vidim da je dosao prilican broj ustasa, niti im terbaju vize niti im je daleko...
Nadam se da su ponovo "ostavili" neku zastavu...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Kako smo ih  :jebanje

Tooo majstori       :sampion

KRALJEVINA SRBIJA U SRCIMA SIJA!

STADION PUN U DIMU SVE...

P.S. udrite ih Ortxodox-i  :batine

Svi na ulicu, mesto sastanka.... ustaska ambasada Vidimo se tamo!

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

:ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  ;pljuga  :flasa  ;pivo  :megafon  :batine


SRBIJA DO TOKIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa
:sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion

;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

e moj budimire pa ti si bar "navijac" nemoj mi se sad izvlacit ,

south fanatic pa mi se i dalje natezemo to sto se tice zastave i himne! Pa i himnu i zastavu ne volimo ali ipak repku nase zemlje da.

Veliki broj stranih pasosa?! Ako Tima ima hrvatski pasos ti odma shvatas to kao "veliki broj" ajde ne jebi.

Da smo dosli... joj sta bi bilo.

Ma strasna pobeda, zalecete se na novinare  :prst  , opasni ste  :lol:
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Fanatic,to je velika zabluda da mnogo ljudi iz prve ekipe ima strane pasose.Ne znam odakle ti informacija o tome,ali sigurno nije istinita.

Drugo,sta ima Ultra Klan ili OB da trazi na utakmici reprezentacije?I oni koji su uzeli "Brda" sigurno nisu bili na tekmama u vaterpolu i navijali za repku,vec su "samo" trazili vase po gradu.Vi svi tripujete da je nama lako doci do viza,pa pre ce bre Bin Ladenu da daju vizu za neku evropsku zemlju nego nama.Spominjes balun?Veruj mi,poznajem licno mnooooogo ljudi koji zive za taj dan pa da naletimo na vas u "balunu",dok se to ne desi,ne mozemo da pricamo nista...Utakmicu danas nisam gledao,neki nigeri ovde i nedeljom moraju da rade :D ,ne znam ni sta ste napravili,niti sta je bilo,kad se budem informisao,prokomentarisacu sve to.Za sada se uzdrzavam od komentara,iako tvrdim vec sada da niste napadali nikoga koga bi trebalo,vec samo nekakve simpatizere i "alealestine" :D

http://www.politika.co.yu/2003/0616/s03.htm
http://www.politika.co.yu/2003/0616/s02.htm

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Lucky,obrati paznju kako im se zove konzul-CELESTIN SARDELIC :D  :D  :D

Pravi Hrbin,nema sta :D

Quote from: "south fanatic"
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

ja ne smatram ono jucer nikakvom navijackom pobjedom,s obzirom da nije bilo protivnickih navijaca.ali koliko vidim,u srbiji se slavilo tj.vecina navijaca je slavila.
takoder u sloveniji ima jako puno srba i od toga dosta ultrasa..virujem da su i oni slavili,ali pred tv ekranima..

..malo ste mi licemjerni,pravite se da vas boli kurac,a zapravo ste bili napaljeni na tu utakmicu.vize..vize,ali ima vas i u sloveniji..moglo vas se skupit barem stotinjak..tek toliko da poka
OD JUBAVI NASE VIRNIJE NIMA-

U Kranju se sve pokazalo.
OB tamponi napali dva indijanca a kad je dosla ekipa zavukli se u misju rupu.
Hrvati su divljali po Kranju uzimali dresove salove od malobrojnih (valjda nisu dobili info da je bolje ne dolaziti) navijaca SeriMo.
Bilo je stvarno super, srbi su kao ste se i ocekivalo usrali pa su slavili na bezbednom u Beogradu.  Cini se da ubuduce nece ni smjeti izlaziti iz pasaluka.
Lijepo je vidjeti kako se pravdate, prvo vas ne zanima vaterpolo, a onda slavite na bezbednom.

Uglavnom od sada pa zastalno pratit ce ih pjesma iz Kranja

Jel nas cujete, vi ste misevi mali, jel nas cujete

Pozdrav svima koji su bili na derneku u  Kranju, posebno gospodinu u dresu SeriMo