kako ocenjujete upravu kk?

1. odlicno rade svoj posao, nemam zamerki, sve pohvale!
0 (0%)
2. trebali bi bojkotovati jadransku ligu!
5 (23.8%)
3. prethodna sezona kk nije bila losa, klub je napredovao a dogodine ce biti jos bolje!
8 (38.1%)
4. pi*ke prodane i slihtare dvolicne!
8 (38.1%)

Total Members Voted: 20

Voting closed: June 12, 2003, 02:22:39 PM

Ja cu samo da rezimiram sezonu iz svog licnog ugla :

Trebalo je da KK izvuce neku korist iz Jadranske lige, ispalo je obrnuto. Ne samo da smo platili svaku kaznu, nego je cak i nase igrace mogao bez blama, svako tamo da bije. Znaci, ako ne umes da se izboris za svoje mesto, u komsijskoj kuci, znaci da ti tamo i nije mesto, sedi svojoj kuci i cuti.Dalje odnos sa delijama je bio cas ovako-cas onako, imaju srecu sto je prekinut bojkot a tome bi trebali da zahvale i nekim svojim igracima, na zalost, sada vec bivsim! Kako ce biti dalje, navijace, ne znam da li neko nesto uopste od tih ljudi i pita? Osecam se prevarenom ,licno ja, posto sam slusala pricu o posvecenosti Zvezdi o ljudavi prema pravim Zvezdasima, o tome kako ne mogu u klubu raditi i klub voditi ljudi koji bi to da rade zbog para, vec samo dobra volja i cista ljubav  a sada gledam/citam kako klub za svoju decu NEMA razumevanja niti dobrih uslova ali da za tudju IMA, i oni su dobrodosli, oni su nam potrebni itd, pa sta je tu ustvari, po sredi? Da li nasi igraci vrede vise nego sto Zveda moze da ih plati, pa je ona zato primorana da dovodi jevtinije igrace, ( i ako je tako moraju li oni biti bas toliko jevtini?:D ) ili su nasi igraci toliko losi, pa je neophodno dovesti talente (pojacanja), kakvih u nasoj Zvezdi i drugim srpskim klubovima jednostavno nema!?! :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja mislim da je Groblje na celu sa bivsim Zvezdinim igracem napravilo znacajan korak. Ali tesko da ce nasa Uprava moci da odustane jer su, Zvezda i FMP zagovornici igranja u tom toboze elitnom takmicenju. Ako su nam Hrvati braca onda nema logike pevati "Zvezda srbija nikad jugoslavija". Ovim potezom smo napravili malu Jugoslaviju.

Meni je licno pun q Hrvata, Muslimana, Slovenaca... njima se liga raspada ! Hrvati imaju samo 3 dobra kluba + prosecni Zagreb. Slovenci 2-3 kluba, Muslimani skoro neprimetni - samo Feal Siroki. IZ republike Srpske Borac je dobar i njih postujem jer je to srpski klub.

Imao sam priliku da gledam neke utakmice Hrvatske lige na HTV i to je blago receno ocaj. Mi smo vise potrebniji Hrvatima i ostalima, pa neki i  "mazu oci" kako oni nama trebaju.

Nasa liga je standardno dobra, velika poseta. Imamo 6-7 relativno dobrih klubova i koji uvek ispune svoje hale. Veliki problem je u tome sto je Todoric Ivica, inace vlasnik Agrokora (jaka firma u HR) kupio vecinu akcija FRIKOMA. Tu se mozda i dovodi pitanje sponzora. Jer ce i pre Hrvat sigurno da pomogne svoje Hrvate - dakle Jadransku ligu. Mozda gresim...

Druga stvar. Kvaliteta kosarke zapravo i nema. Kada igramo  basket u pioniru, na Hrvatima je to da misle kako ce da izvuku zivu glavu. Oni i zapravo nemogu da igraju ili da dodju do izrazaja kada mnogo dobro navijamo i stizu im pretnje i psovke sa sve strane. Najbolje je za nas da igramo u evropi, i da navijamo do jaja. Tako da u evropskim timovima nema hrvata i ostalih okupatora, npr francuzi nemci italijani ameri, gde ce moci da igraju bez opterecenja, pa ce tako i nasi igraci moci nesto da nauce, da dobiju dobar tim, da se napravi kvalitet kada igras sa kvalitetnim timovima. Onda tad i barem mozes da odes na gostovanja, a ne ovako nemo da posmatras preko TV...

Hrvati nemaju kvalitet, to se pokazalo. Repka im je u velikoj Banani jer nemaju bukvalno mlade igrace. Mi imamo Vujanica (sto ga mrzim), Milicica, Radmanovica, Drobnjaka, Rakocevica, itd itd koji su potekli iz nase lige. Sta oni imaju? Bagaric? Sundov? ma bezi bre. Jedino im je uspeo Gordan Giricek. Eto jedan jedini.

Juce je bas Borislav Stankovic  (pocasni sekretar fibe) izjavio u novinama kako se mora dati prioritet domacim ligama, i da je JL propast. Svako dete zna da je on uticajan i pametan covek.

Eto raspisao sam se...

e, Braco, evo i ovde iste teme - gde su komentari!?!

p.s. za one koji se jo snisu javili, jeste li culi za eufemizme? raspitajte se ...

pozdrav doslednima namigivanje

Odlicna tema za razgovor.

Iako sam bio od pocetka za GY ligu, vremenom sam promenio misljenje zbog onih cestih ispada koje je navela Lucky u nekim od svojih postova. Medjutim, opet, misljenja sam da uz pravu organizaciju i uz vece nase ucesce u nekim odlukama u vezi GY Lige, stanje moze da se poboljsa. Mislim da treba dati sansu GY Ligi jos ove godine, a ako se greske opet ponove - zbogom!

E sad, zasto sam jos vise uveren da GY Liga nije lose resenje. Naravno, nebulozne izjave i komentari komsija. Divac je pre neki dan izjavio da iako nije za GY ligu, to je ipak u interesu kluba da se igra. Juce izjavljuju profiteri da je sad u interesu da se ne igra, vec da se pune dvorane po Srbiji. Milsim gospodo, koga vi ovde zajebavate. Ti isti "promoteri" i "borci" za srpsku kosarku su kao poslednje picketine sabotirali odluku da se dozvoli igranje dvojici stranaca, a ankon toga dvojicu i doveli. Opet su ostali verni svojim principima. Sad se pravdaju da u razgovoru sa sponzorima je odluceno da se pune dvorane po Srbiji. Em glupih sponzora, em glupe uprave.

E sad Kizo, da ti samo napomenem za hrvatsku kosarku, oni sada imaju juniorske prvake Evrope (ili sveta - to bi mogao neki Hrvat bolje da nam objasni) na celu sa nama mrskim Popovicem, dok smo mi imali debakl sa svojim mladjim selekcijama u poslednje dve godine. Videcemo mi sta ce biti kad ode Bodiroga koji nas je toliko puta spasavao. KSSCG je u velikoj buli, svaki dan se donosi neka nova odluka, vepar koji se hvata za genitalije pri obracanju sa svojim navijacima nam je selektor, masa igraca i ne zeli da igra za reprezentaciju. Nadam se da za Drobnjaka i Rakocevica nisi mislio ozbiljno kad si ih pomenuo kao neke adute.

Opet, mislim da postoje i drugi nacini da se pojaca nasa liga, a ne da samo placemo i kukamo kako nam toboz liga slabi jer neke ekipe igraju u jacem takmicenju od naseg. Pricamo i o reprezentaciji, a nju nam cine vecina igraca iz inostranstva dok ovi "domaci" imaju mizernu ulogu u svemu tome.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ja sam za opciju dva ali nisam glasao jer nisam za bojkot kluba, iskljucivo sam za bojkot J.lige! :bes
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Glasam za 3.!!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "orthodox"Ja sam za opciju dva ali nisam glasao jer nisam za bojkot kluba, iskljucivo sam za bojkot J.lige! :bes

editovala sam topic, sada mozes da glasas. :)
( nadam se da ovo nece poremetiti dosadasnje glasanje ) :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "orthodox"Ja sam za opciju dva ali nisam glasao jer nisam za bojkot kluba, iskljucivo sam za bojkot J.lige! :bes

editovala sam topic, sada mozes da glasas. :)
( nadam se da ovo nece poremetiti dosadasnje glasanje ) :D

Hvala, hvala, iskoristio sam svoje demokratsko pravo glasa!! :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Nisam imao vremena od silnih obaveza da nesto ozbiljno napisem o onome sto se desava sa KK. Inace, glasao sam za trecu opciju, sto samo po sebi govori dosta toga o tome sta mislim.

Za pocetak, moram da vas vratim malo u proslost. Zazmurite, i pokusajte da se setite gde smo se nalazili pre dve godine u ovo vreme. Pogledajte koji smo od tog trenutka presli put. Ako sumiramo ovu sezonu, sa timom koji smo imali, a koji je po meni ipak bio polu-krs, videcete da se, realno, vise nije ni moglo. Istina, svako od nas se u jednom trenutku ponadao da mozda ove sezone mozemo na titulu, ali ruku na srce tako nesto ipak nije bilo moguce. Forma je vrlo pametno tempirana za zavrsni turnir GYL i za malo nam je isti uteka, ali nema veze. Hvala svima koji su za to zasluzni, makar za taj san od nekoliko minuta, dana ili cak i meseci, da Zvezda ove sezone mozda i moze na vrj, ako je makar zbog tog sna, dovoljno je da su i to uradili.

Vise se ne borimo za opstanak, pobegli smo sa dna i umesali se u vrh, ponovo imamo nize selekcije koje su nekoliko godina zamrle, Zvezda je mesto u koje perspektivni igraci zele da dodju a ne da iz njega pobegnu... Naravno, nije sve raj, ali pozitivne promene postoje i osecaju se. Postoji i nezadovoljstvo kod nekih igraca, mladih, sto je i razumljivo... Tim sa Ticom, Silobadom i ostalima, vise nije mogao.

Sto se sponzora tice, Zvezda super funkcionise, nije bitno sto je to politika, sponzori zele punu dvoranu i time spajaju lepo i korisno. Zvezda od ruine ponovo postaje institucija. Moze mene licno da nervira to sto se neke legende poput Moke teraju iz Kluba ili sto je pitanje trenera lose reseno, ali verujem da ce i tu neke stvari doci na svoje mesto. Ako nista nadam se, barem to ovaj put mogu, do pre par godina nisam ni to imao kada je KK u pitanju... :(

Jadranska liga, pa tu je komentar identican sa mojim prijateljem Godrom. U pocetku sam bio za, dok se sve ono na kraju nakupilo kao razlog protiv. Za sledecu sezonu, neka dosledni po pitanju stranaca nama ne pricaju o doslednosti i GYL... Ja bih voleo i naredne sezone ovde da gledam sve one klubove iz prosle, bilo bi mi zanimljivije. I sve te price o nasoj jakoj ligi bas i ne stoje ako realno pogledamo. Nasi najbolji igraci su napolju, a oni koji ovde igraju su samo po kvalitetu rasporedjeni u 5 jakih klubova. Ostalo nije ni vredno pomena. Kvalitet jeste pojacan ali, videcete da se to vezuje za ekonomsku situaciju u zemlji i zaintresovanost nacije za basket. Normalno je da ima vise ljudi na basketu nego na fudbalu kada nam je kosarka nacionalni sport dok je fudbal nacionalna sramota...

Eto, pisacu jos, ovo je samo povod za diskusiju... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Trebalo je da se iskulira sa 'gumenjarom' ove sezone, prosle je KK ostvario cilj - ulazak u ULEB, tamo treba pustiti korenje...

Ovako ako ove sezone ne uzmu  :sampion  onda su nas za DZ blamirali...