June 12, 2003, 12:08:12 PM Last Edit: July 14, 2008, 05:59:37 PM by KizaLion
Tema o goodyear ligi.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sto se mene tice i Zvezda bi trebala da istupi iz GY lige kad vec
igramo ULEB kup . I ovako nema nikakav znacaj ta liga bezveze se samo iscrpljuje tim
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Ovo su definitivno oni dani kad se covek, razuman naravno, pita da li da prestane da navija/prati svoj klub, da li da se cak distancira od svoje navijacke grupe?

Jer ponizenjima nema kraja, mi sramotimo sami sebe - ajd' sto to cini klub, nego to cinimo i mi navijaci, samo sebe obmanjujemo, obmanjujemo i javnost, lazno se predstavljamo.

Pitam ja vas, a pitam i sebe, kojim to pravom 'delije'-sever' pevaju pesme o navijacima Partizana i Grobarima kao 'siptarima, talibanima, muslimanima, ustasama" itd?

Kojim pravom i smislom? Jel' mozda tim sto smo doveli slovenca da nam bude trener? Sto on planira da dovede turke, siptare i ko zna koga sve ne? A mi to odobravamo ili nemo gledamo? Jel' to ono sto nam daje za pravo da prozivamo druge? Pitanje obicnim i onim iz 'prve ekipe' posto ti,  VEDRE I OBLACE po svom, a? 'de je onaj mali Pedja sto ima odgovor na svako pitanje?

Samo da znate, ko god od vas/nas ikada vise zapeva 'partizan je talibanski, muslimanski, siptarski klub' i ostale, inace, imbecilije i besmislice ispad golem magarac, previdja sebe u celoj toj prici i svoje novo lice.

Ili, da pricamo o ucescu u ligi sa ustasama koja na ni za koji kurac apsolutno ne treba? Jel' to "zvezda srbija nikad jugoslavija'? A 'prvi'?

Pa ko iole normalan moze ikad vise da napise i zapeva tu pesmu? Ko ko ima imalo zdrava razuma i elementarne logike?

Kakvim se mi srpstvom busamo? Koga prozivamo da su siptari/madjari? Alo bre, 'de mozak nestade?

Nismo li pljunuli po sebi najdirektnije sto smo usli u tu ligu i sto dovodimo siptariju i ostalu bagru u svoj klub, nismo li pljunuli na sebe s obzirom na nase slogane i nasa "ubedjenja" (?) ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA, PARTIZAN JE MUSLIMANSKI TIM?

Bruka, vole bih, sve bi dao kad bi me neko ubedio da gresim jer ovo je nepodnosljivo, a kako gresim kad su ovo fakti koje svi znamo i ciji smo svi svedoci, samo zatavramo oci i samoobmanjujemo se sto je nama Srbima i svojstveno.

Stvarno da se covek stidi sto pripada 'ciganima' nakon ovoih cutanja o tako bitnim stvarima.

:(  :o

Quote from: "Radza"

Kojim pravom i smislom? Jel' mozda tim sto smo doveli slovenca da nam bude trener? Sto on planira da dovede turke, siptare i ko zna koga sve ne? A mi to odobravamo ili nemo gledamo? Jel' to ono sto nam daje za pravo da prozivamo druge? Pitanje obicnim i onim iz 'prve ekipe' posto ti,  VEDRE I OBLACE po svom, a? 'de je onaj mali Pedja sto ima odgovor na svako pitanje?

Kakav si ti faktor u zivotu i Severa i Zvezde,pa da tebi neko polaze racune sta i kako radi???Narocito,ukoliko taj neko i nije ovde registrovan!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Mala bezobrazna si a nisi ni znala sta je stadion dok sam ja isao na isti, kao i ti koje branis.

Pa niko od nas obicnih i ne sumnja da vi (ti?!) ne jebete dva posto ostak SEVERA I CIGANA, vec radite po svom, lepo sto si to sad, indirektno, priznala - mada to svi vidimo samo nemamo muda da se suprotstavi.

Ovo je prozivka i pljuvanje po svim 'obicnim' navijacima pa bi bio red da te modreatori obuzdaju.

p.s. u sta ti devojcice trosis dane :)

Quote from: "Radza"Ovo su definitivno oni dani kad se covek, razuman naravno, pita da li da prestane da navija/prati svoj klub, da li da se cak distancira od svoje navijacke grupe?

A? :o
A,razum ima veze sa ovim...kakve?! :zbunjen
Pa,da si stvarno neki Cigan koji svoj klub voli svim srcem,a da ne govorim o tome da za isti taj klub (da te podsetim,u pitanju je ZVEZDA!!!) zivi,ni u ludilu ne bi SMEO da napises ovako nesto!!!
Niti si vodja,niti te (izgleda) zanima koliko je ljubavi,vremena i truda potrebno da bi se uradila jedna od milion stvari koje taj "mali Pedja",kao i mnogi drugi,radi!!!
Lako je pljuvati i prozivati...
Daj da te vidim na delu...mozda cemo tada moci da razgovaramo o nekim stvarima!Ovako...
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Quote from: "Radza"

p.s. u sta ti devojcice trosis dane :)

U ono u sta ti nikada neces moci,a znas ti odlicno zasto!!!Zvezdin Sever,tekme...u "to" ja trosim vreme!!!!Secas li se sta je to?Ne budi sarkastican po pitanju i Severa i Zvezde,glupo je da drugi citaju,da i ovakvi  kao ti u bilo  kom delu svoga zivota mogu da navijaju za Zvezdu!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Prijatelju,
Ovo ipak treba da ide javno, mada sam se dvoumio da li da ide na private.

Pravo da ti kazem, pocinjem da razmisljam da si konfliktna licnost. :) Prvo si se zakacio samnom, ali ajde, nekako to resismo iako su pale teske reci, priznaces. Bez namere da bilo kome budem advokat u ovoj prici, zamisli se nad svojim reakcijama, seti se kako ste ti i Lovac razmenjivali poruke na istom topicu gde smo se ja i ti, hm, razmenjivali misljenja. :)

Nemam nameru da pisem o tematici koju si pokrenuo, niti da ti odgovaram na nju, mogu cak da se slozim sa nekim elementima, ali to bi zahtevalo objasnjenje od par ekrana, sto verujem da bi uspavalo sve prisutne, ali nacin na koji ti odgovaras nekome na ovom forumu, jednostavno nije u redu.

Dakle, preporucujem, hladan tus pred odgovaranja na poruke i krace razmisljanje nakon odgovaranja na istu. Kao preventivnu vezbu mozes koristiti to da nekoliko puta obrises odgovor koji si napisao, da odgovor odstoji pa da tek onda kliknes na "post". Sve to doprinece boljoj komunikaciji na ovom, ili bilo kojem drugom forumu. Da mi nije stalo, i da mislim da si los momak, prvo ne bih iscoolirao ono sto si meni napisao, a onda bi me bolelo uvo da mirno gledam kako se zaleces na punu 56E kod sajma, trcis joj u susret i vices "tantobus tani!" :)

I jos nesto, primetio sam da "explodiras" obicno u temama koje su nekako, da kazem, nacinalne prirode ili imaju veze sa patriotskim temama. Ocigledno da te one najvise pogadjaju. To da kazes srinku :) kada budes sa njim pricao (ovo je naravno sala) :) na tu temu...

Eto, apelujem na drugu stranu :) da ne naseda na provokacije i da se ovo mozda i obrise... sa sve mojom porukom na celu! :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma da, moje misljenje se ne slaze sa tvojim i sa nekim veoma bitnim potezima na nasoj tribini i to, naravno, dovodi u pitanje da li sam ja pravi navijac, jel' to ta logika, a brate?

Naravno, ja nikada necu da prestanem da navijam za svoju klub, bez obzira ko bio u upravi a ko bio na tribini - to se podrazumeva i to je najbitnije, a sa svih tribina (pa i nase) su se mnogi povukli tokom zadnjih 10-ak godina zbog neslaganja sa ovim ili onim, nije ni bitno da li su u pravu ili ne, pa sam u tom smislu rekao ono 'distanciranje'.

Ili, mislis li da je ovo neoziljna tema i da je zvanicni stav cigana po tom pitanju ok i da nije kontradiktoran sa nasim dosadasnjim pricama/zalaganjima/parolama?

Nebitno je to sto smo celoj drzavi ispirali mozak i svoja usta sa ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA, prozivali grobare i nazivali ih stasama, siptarima itd. a potom mi, ne oni, stupili u ligu sa tim istim ustasama?

Dajte ljudi, molim vas.

Nikad i nigde nisam sporio entuzijazam tih mladih ljudi i njihov udeo u izgledu danasnjeg Severa, naprotiv, vec  govorim konkretno o jednom drugom problemu koje je ocevidan. A njega sam pomenuo sasvim slucajno jer vidim da se javlja po forumima i predpostavljam da ima uticaja na odluke poput te da se ne bojkotuje tekme i sl. stvari.

I to nije 'prozivka', vec poziv da se odgovori da li smo ispali nedosledni ili ne, da li smo pogazili sami sebe, nista drugo, samo da ili ne.

p.s. moju utakmicu niko nikad nije platio, ni put (na gostovanje) ni domacu utakmicu, ni ulaznicu, a kamoli bilo sta drugo, od mene dovoljno.

Svi smo ustase,mujage i stoka samo je on PRAVOSLAVAC I VELIKI DELIJA??? :o  To je poenta,a ne moje prepucavanje sa njim!!!Zna on odlicno stav svih Cigana po pitanju ustasa i ostalih,ovo radi namerno!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Radza,brate,ne kazem da nisi u pravu za neke stvari...Ali,isprozivao si neke ljude bez ikakvog razloga,vec drugi put citam tvoj post i ne ide mi u glavu zbog cega?Sta ima taj decko koga si isprozivao beu razloga sa dovodjenjem trenera i igraca?Provaljujem po tvojim postovima da uvek padnes u vatru kad su neke "nacionalne" stvari u pitanju,ovo je ipak navijacki forum,slazes se?Iskuliraj malo sa politikom...Taj isti momak koga si isprozivao je sa svojom ekipom u velikoj meri zasluzan za sve ono cime se u zadnje vreme dice svi navijaci Crvene Zvezde,nije u redu da nekoga blatis koji ti licno nista nije uradio.Sto se tice tvoga boravka na severu nekada,ima jos ljudi na forumu koji su na tekmama jos od 80-tih,pa nikome ne pada napamet da proziva nekoga bezrazlozno...

Auuu.po tvom post scriptum-u bih rekao da se mnogo trujes Monogamijom...Ti koji su otisli sa tribine i trebali su da odu,ko ih j...Mozda sam i ja i svako od nas imao jos jace razloge da ode sa te iste tribine,pa nam nikada nije palo napamet.Kako neko moze da ostavi svoje drugove sa kojima je godinama "jeo navijacki hleb",i da se jos posle zalece na iste?Mislim da cemo se sloziti po pitanju konvertita,nemoj ih vise spominjati,ne zasluzuju to.Da ti nije jos i zao sto nemamo cirilicnih transparenata,i sto su neke glavne zastave uradjene "crnackim" slovima(ko je citao saopstenja na monogamiji,shvatice)?

Upravo tako,Sky,PRAVI ciganin nikada ne udara na svoje...Kad malo razmislim,sasvim je jasno odakle vetar duva ovde.

U tome i jeste poenta/razlika, ja se ne trujem nicim vec razmisljam sam. Sta je 'monogamija' nemam pojma, naravno, znam sta znaci taj pojam, tako da mora da si pdo uticajem nekih drugih trovanja pomislio da sam ja takodje otrovan necim trecim, jel?!

Opet pogresno tumacenje, niko ovde ne prica o navijackim konvertitima niti ih opravdava, naprotiv, nego jednostavno povlacenju kad vidis da se ne slazes sa nekim bitnim stvarima na tribini.

E sad, posto ovde ima zlonamernih i posto vecina smatra da smo mi ok postupili u situaciji sa GY ligom, nema nekog smisla da se diskutuje.

Pogotovo se ne bi osvrtao na zlonamerne komentare poput onih da ja provociram i da to (?) radim namerno, sta radim namerno, pa to tek govori o jednoumlju na tribini, juce ZVEZDA SRBIJA ... danas JL, pa jos ako primetis budes lincovan, ma govorite sami za sebe ...

p.s. budo, prijateljstvo zadrzi za nekog mazohistu.

Ja rekoh necu vise,kad ono...

Radzo,imam samo jedno pitanje za tebe (a tice se tvoje kompetentnosti)...
Odakle se javljas? :o

Jackass,savrseno se razumemo! :)
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Radzo,zatrovan sam Zvezdom i Severom,i to od rodjenja(doduse,i pivom).Ako zelis da se povuces(pitanje je i koliko si na tribini u poslednje vreme) niko te ne drzi,covece,putuj igumane.

Kompetentnost. kao to ti rece, se ne odredjuje, svakako ne u ovom slucaju, na osnovu necijeg geografskog Polozaja :o  vec za to treba da imas malo elementrane logike, malo vlastitosti i onda, nuzno, priljubljenosti istini da bi mogao da doneses sud o ovoj problematici! Naravno, potrebno je i znanje istorije kao i vladanje ostalim 'vestinama' da bi dosao do zakljucka o tome,a to je citava prica,  DA LI SU DELIJE POGAZILE SVOJ STAV/MISLJENJE (ZVAZDA SRBIJA ...) UCESCEM U JL, najdirektnije pogazile?

To je jedino pitanje, kao sto vidite da je bolno za mene, ocigledno je da je bolno i za neke od vas, samo to prikrivate iz vec vama znanih razloga.

Razumes?  Znaci, nije potrebno biti na Dorcolu, Senjaku, malom kalemegdanu, na tribini da bi znao sta je JL ko je sacinjava, koji su joj, krajnji, ciljevi i kakve koristi mzoemo da imamo od nje, odnosno ko smo mi u celoj toj prici, za to je, momak, potrebno mnogo vise od tvoje lokacija, a ti to, ocigledno, ne razumes posto mi postavljas tako glupa, poluprovokativna i poludiskreditujuca pitanja :)

Pozdrav

Radzo,covece,po toj tvojoj logici ni Evro-kupove ne trba da igramo jel tako?Gomila nas je bila protiv JL,i ne cimaju te ljudi ovde zbog toga,vec zbog "ciljanog" napada na neke likove.Ako nesto zelis nekome da kazes ili da mu pokazes svoje neslaganje,prijatelju,tribina je mesto za to,pogotovu ako taj neko koga si prozvao ni ne dolazi na ovaj forum.

Radzo, temu si dobro poceo, ali si pogresio sto se tice Pedje. Veruj mi da su sigurno Pedja i Draza bili najbucniji kao i ja u pevanju pesama protiv Hrvata. Mislis da Draza ne voli da peva "Jamu". Pa sigurno Belgrade Boysi imaju momke koji stvarno dobro navijaju. Manjak mrznje prema Hrvatima nikad nije jenjavao. To su ti potvrdili audio i video zapisi koje sam ja kamerom snimio.

Mislim da je tema dobra i mogla bi se nazvati " Jadranska liga za Zvezdu - da ili ne"

Radzo molio bih te sa moje strane da manje pisemo o nacionalizmu, a vise o sustini teme. Znamo kakvi su hrvati, to sam ja rekao 100 puta, to si ti rekao 100 puta, necemo vise. Ti dobro znas da sam ja isto nacionalista, ali ne pisem toliko o tome.

brate,

ja znam zasto me ko cima posto znam ko me cima ... pa covece necu da pitanje o zvanicnom stavu sa kojim se ne slazem(0) (kazes i sam 'gomila') postavljam nekome iz pizde materine, vec onome ko je medju prvima, ko na te odluke utice/donosi ih, a on je najistaknutiji po forumima i inace pa sam zato njega pomenuo, daj prestanimo stalno da pogresno tumacimo i iskrivljujemo tudje reci.

I, kad je gomila ljudi bila protiv, zasto je donesena odluka ZA?

Jednostavno, ni ne ulazim u to da li je ta odluka ispravna ili ne, nebitno je u ovom trenutku, ali pitam da li smo odstupili od svog gesla/misljenja?

Poz.