Turski reprezentativac i najbolji igrac Evro lige juce je trbao
da se sastane sa Sagadinom, ali je razgovor odlozen
za par dana.
--Naime Jahovic je na tajnoj listi zelja sportskog diraktora Crvene zvezde .
Kontakt je vec ispostavljen , bilo je dogovoreno da turski reprezentativac sutra dodje
na razgovore sa celnicima crveno belih ali je susret odlozen za par dana.
--Istina je Zvezda je zvala izrazila zeliju da se sastanemo i popricamo o mom
eventualnom prelasku u trofejni klub sa Kalemegdana-potvrdjuje rodjeni Novo Pazarac .
--Pricao sam telefonom sa Sagadinom koji je zainteresovan za moje usluge.
Naravno prihvatio sam razgovor.
Jahovic se posle odlicne sezone u Montepaskiju odmara u porodicnom domu u Novom Pazaru

Nerealno ali istinito
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Secam se one njegove izjave: "Ja nisam Bosnjak, ja sam Turcin". Ponosim se mojom Turskom domovinom.

Dakle odgovor glasi:

"Ubi, ubi, ubi Turcina, Turcina, Turcina-a-a-a"

I ona popularna pesma Jama.

Oj turci neka neka,
duboka vas jama ceka.
Siroka je jeeedan meetar
a duboka kilomeeeetar.

Ali isto tako je izjavljivao i da je Zvezdas u srcu...

Ipak, mislim da je to dosta nerealno nazalost  :(
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

zvezda je muslimanski timNema muslimana koji navija za Zvezdu!I ako ih ima to je jako mali procenat!!!
Ovaj se jos poturcio!!!!

Ako s eobistine ova obecanja Sagadinova :siptari,turci muslimani,...
dogodine cu ja da pevam zvezda je muslimanski tim!!!
Mamu im  :jebanje ,skrnavi nam ime kluba taj zmajcek!

Quote from: "Niski Delija"Ali isto tako je izjavljivao i da je Zvezdas u srcu...

...mislish u q*cu...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nisam hteo da kazem prvi ali i meni dolazi da cu poceti da izgovaram neke tako slicne stvari  :(

Pa ni meni oni nisu dragi, ali ne moze i jare i pare, jer hocemo dobre rezultate - hocemo, onda moramo dovedemo i dobre igrace pa makar bili i muslimani.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ma pa da, 'cilj opravdava sredstva' rece premudri Makijaveli.

Hajmo svi ruke gore i za naseg Mirsu; mirso mirso, mirsoooooooooooooo

ovaj zamagadin (jebes Mu mater ako znam kako mu je ime) mu dodje kao novi, mini, Jospi Ambroz! Na zadatak ... posle kad nas i ovo malo nestane onda ce nadobudne budale da postanu glavni mrzitelji jugoslovenstva i komunizma, a pored toga mi Srbi imamko izuzetno losu skolu kosarke.

Oj turciiiiiiii, oj vi sirokih vidika da vam ih je suziti malo, oplaviti malo na dobro nas ostalih sto nam se jos uvek zivi.

Quote from: "Niski Delija"...jer hocemo dobre rezultate - hocemo, onda moramo dovedemo i dobre igrace pa makar bili i muslimani.
stara prica evo tu je!
...danas muje, sutra uje...a nashi loshi igrachi svi odoshe u beli svet...u nba...  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Molio vas da ne sirite medjunacionalnu i versku netrpeljivost jer ce morati da kontaktiram Sonj~U~ Biserko da intervenise i sve vas lazne patriote posalje na Sveti sud u Hagu.

Pogotovu takovo ponasanje ne prilici devojcicama, jos takve reci po ustima ... namigivanje

Mislim, nije mi bas toliko svejedno da imamo tim koji ne moze jedno peceno prase da izjede... :) Moze li da bude neki dobar igrac a da ne bude "obrezani"?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Moze li da bude neki dobar igrac a da ne bude "obrezani"?

More sumnjiv mi je ovaj Slovenac,  ;pljuga da nije on jedan od onih? :jebanje ...ko zna o kakvim 'laksim' povredama on prica kada pominje zabusavanja nekih nashih igracha, boga mi, pocheli ljudi da ne dolaze na treninge...a ovamo kao obrezani to su sve sami talenti,  :D pazi kad dolaze cak i sa temperaturom na trening, ??bote... ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E ljudi otkino' sam se od smeha. Kad sam procitao naslov topica pomislio sam da je to neki folk pevac iz bosne i da peva na kalisu pa reko' ne mogu da verujem cemu se oni raduju... :rofl

Turcin Volkan Cetintahru ce potpisati za Zvezdu (214 cm,23 god).

ps.Tetkice koje cite klozete u upravnoj zgradi Crvene Zvezde dobile su naredjenje od Zmaga da pod hitno pronadju par cistih flasa od 1 litra i stave ih pored wc solja jer ce od sada biti potrebene. :rofl

I kako cemo sada da navijamo?Ipak smo nekako vezani za Turke.Ne znam,ako bi uzeo nase drzavljanstvo i promenio ime (npr. Vukasin) ja bih mogao da svarim :)

Everlast dobro si se setio :) Palo mi je nesto na pamet. Pedja, Gaga, i Marko su izabrani u skupstinu kluba. Mozda bi oni mogli da lobiraju sledece: Ne dovoditi Hrvata, Siptara, Turcina, Muslimana.

Mozes dovesti sve sto god zelis osim pomenute cetvorke. Ne bih mogao reci nacija, jer Hrvati i Muslimani i nisu nacija. Dakle Uprava moze da dovede: Eskime, Pigmeje, Afroamerikance, Svazilendjane, Azerbejdzance, Cecene :D, koga god hoce, a da sa njima nismo nikad ratovali.

Refik Sabanadzovic, Robert Prosinecki, Ilja + Darko...prvaci Evrope!!!???!!!

...ali ce nas ovi otkinuti od zajebancije ako dovedemo Turke...

To je bilo pre rata. Tada mrznje i problema, prozivanja nije bilo. Dakle nije ista situacija. Ne mozes usporedjivati 1991 i 2003 godinu. Nisam video da se ljube Srbin i Hrvat. Za refika neznam, ali Robiju je baba iz cacka i pravoslavne vere - Srpkinja. Darko i Ilija su Makedonci - to je OK.

Vidi kad je Zmago reko da dolazi Ermal Kuco. Pa kaze da je to turski drzavljanin. Ali je Siptar. Mogu ja da budem ruski drzavljanin, a opet se zna sta sam.

Vidi ErmAL. AL - prezime kao Albanija. Sva prezimena koja se zavrsavaju na ???, ??, ??, ??, ??, itd nek se gone u 3 lepe. Vidi kad mi zezamo grobare da dovode siptare. Da ih zezamo za Fljamurtari i Valonu. Pa vidi sad ako mi dovedemo siptara onda ce svi da kazu da smo isti ko grobari. Ne daj Boze.

Kizo,
zaboravio si prezimena na -VA!!!
Ibrahim Rugova!

-HI

Ajazdin Nuhi

Ipak smo usli u ovu raspravu bezveze jer ocigledno da od toga nece biti nista.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Everlast"I kako cemo sada da navijamo?

Pa ti ili NECESH navijati za TAKAV tim ili ces da navijas recimo ovako :
"Sve sto smo zeleli sve sto smo hteli
to su nam dali pobratimi nashi
Turci i Crnci, Bugari i Ptarshi..."

Ovoj upravi NIJE stalo do Zvezde, nego samo do love i takva govna treba pobiti, dok se ne podavimo u njima!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!