Zakljucajte Topic bre i otvorite te ga ponovo kad se konkretno nesto novo desi! Inace Oco za FF u LJ je proverena stvar sto pise Psiho...

Pozdrav braci OB pogotovu RSMG

Najnovije vesti iz dezele: Digle se usrase iz cele krvatske- united force (bbb,torca,armada) i dolaze  u velikom broju na mesto zlocina-Kranj, da operu sramotu i vrate zastavu-simbol ndh, ali... nastavak sledi  :finger

Dobro znaj, da uvek tu sam ja, dobro znaj da necu nikada, da te ostavim, da te zaboravim,
dobro znaj da uvek tu sam ja...

vaterpolo, vaterpolo to je prava stvar, ko ne voli vaterpolo nije normalan  :D


pozdrav svima OB


Fanatic-sucidar,jel su vam pusteni iz pritvora vasi sto su nalupali onu dvojicu?(Za neupucene,ekipa sa Sucidra je odmah na sledecoj tekmi napala te indijance kojima je pala zastava,pa im je pohapseno nekoliko ljudi)

Gotivan mi je taj fazon kod njih,iako se mrze nikad gore,ipak postuju neke kodekse...Nisu hteli da pokazuju zastavu koja je ukradena,a ne kao ova nasa stoka grobarska,samo na kalauz znaju zastavu da uzmu,ili nekim mucenicima iz unutrasnjosti.

a evo junaci: nisan nijednom reka kako nam zastava nije pala, nisan ni reka da  to nije bruka(ili) , kao ni to da nije na


south fanatic, jesi kad jebo' nesto van svog sela? jesi kad bio dalje od slovenije? govoris li koji jezik sem' maternjeg(ne ono uno due tre quatro hehehe, ja govorim 'talijanski, nego stvarno)? kolika ti je "placa"? sta si ti to postigao u zivotu kad zivis u toj vukojebini? sta mene boli qrac sto su "posljedice" nastupile na sledecoj utakmici? a da je pao linc ne bi me cudilo, to vam je u krvi... al' to je ipak vas problem, zastave su pale, vasa je sramota...


Sad' se gadjamo anglo-saksonskim imenima? Ok jack sta tebe boli qrac na koliko sam Zvezdinih utakmica bio*? Jel' smo mi sad' ortaci ili sta? Jos jedno pitanja za southfanatic-a: jel' ima nesto da radi u tvojoj zemlji a da nije u rukama stranaca?



*Koga od Srba zanima o meni i Zvezdi moze na private da me pita.


Rasprava je poprimila internacionalni karakter :ruke , dijerist jack:

????? ?? ???????????? ?????? ? ?????? ??? ?????????? ????????? ????? ???????!
???? ?????? ???????? ? ????????, ?? ???????? ???? ?????... ? ?? ?? ??????...:finger

Encore nous pivoterons rondement et rondement comme chariot cass


oui vous avez raison  :rofl, mais je ne suis pas votre fr


vas dva tovarcic i ovi amer ste lapani samo taki.......ja da tebi

Ode ovaj Topic u kurac...

Cujem da je veliki broj xpbatcknx navijaca najavio dolazak u Sloveniju !!!

PA GDE STE BILI PRE DVA MESECA NA BASKETU !!! DOSLA SU 150 DEBILA
DA SE SKRIVAJU IZA REDARA I KEROVA !!!

Nista drugo se od vas necuje sem pravdanja. Pravdate se zbog Juzderica, zbog malog broja navijaca na Final Four-u ( na najavljivali ste novu "Oluju"  :lol:  :lol:  :lol: ) i
sada se opet pravdate oko ove zastave !!! Zivnite malo i pokazite nesto ... I to ne nekoj ciganskoj ekipi u Sloveniji (svaka cast OBoysima) nego nama !!!

TORCIDA, TORCIDA, SAKA STIDA !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....


E da nam se nekako Sucidar zastave docepati...  :)  

Sve mi je jasno. Za neke zastave postoji objasnjenje i slazem se, kao npr. za 1950, ali:

Mnogo bre zastava, transparenata pucate. Evo, vec dva su zavrsila/zavrsice na Severu Marakane. A ne igramo u istoj ligi/drzavi. Znam, znam, vozac ne ume da vozi, indijanci nose zastave, pushe Maestral pa te uvatila fjaka, pitura si barku pa se nalia bevande...ali i Makarska i Brda su poznate zastave. Kad Hajduk igra u Zagrebu poslednjih godina obavezno padne berba. Onda kad ste slavili 2:1 na Maximiru su vam uzeli 5 ili 6!?Pored "indijanskih alealeshtina" pao je i WB01!!! Kako, dok ste se tukli, isao Boys okolo i kupio zastave...

Uvek ima opravdanje, ali na greskama se uci, to se dogodilo pre par godina, pa ako jos niste naucili, onda, slozicete se, ipak nema opravdanja.

Jebi ga malo vise, ustvari malo mnogo vise kontrole i to je to. Koliko se meni cini sredili ste tribinu na finalu kupa - sto se transparenata tice, nisu nabacani ima nekog reda. Znaci malo ste se organizovali, e pa tako je trebalo i za zastave, sad je kasno... :)

Inace:
Zvezdina Revija
Ljutice Bogdana 1a
11000 Beograd (...Beograd ima isti poziiivniii :) )
Srbija

Pa pitajte za neke brosure o organizovanju tribine, za transparente, razglas, iskoravanje indijanaca. Moze i anonimno ipak ste vi praoci navijanja "u nas".

Quote from: "south fanatic"psihopat nemamo se mi
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

nije se niko palia na tu utakmicu od torce,po