May 19, 2003, 12:57:50 PM Last Edit: July 15, 2008, 12:38:16 PM by KizaLion
Tema..

Mogli bi da se posavetuju sa odbojkasima kako se 0-2 u polufinalu play off-a pretvara u titulu. Ako dobijemo veceras sanse rastu, ako dobijemo i drugu, onda prolazimo sigurno. Bas sam optimista, a?
Ako pak izgube 0-3 plus ona tri poraza pre to je 6 poraza od iste ekipe i to je po meni katastrofa. Valjda ce da nas usere sut.
Pozdrav.

Ja bas nisam optimista.

Teshko da ishta mozhemo da uradimo.Da smo dobili onu prvu utakmicu u Zhelezniku
sad bi i mogli da se nadamo nekom prolazu u polufinale.Ovako....
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Teshko da ishta mozhemo da uradimo.Da smo dobili onu prvu utakmicu u Zhelezniku
sad bi i mogli da se nadamo nekom prolazu u polufinale.Ovako....  :(  :(
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Izvinjavam se neshto sam ujebo pa sam postavio dva ista posta i nije u polufinale nego u FINALE. Sorry
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Hm...ma nemaju kosarkasi m*da boje se da pobede, ovakvim odnosom tesko cemo u finale...
danas sam chitao u novinama da postoje neka dugovanja od strane uprave neke plate nisu isplacene, mozda je za losa izdanja pomalo kriva i ova chinjenica ukoliko je tachna...

Put do preokreta u ovoj seriji vodi u mnogo mnogo jachoj odbrani i promisljenijim napadima znachi mora da se poveca efikasnost i naravno agresivnost na svim poljima....
Vecheras veliku ulogu mozemo da odigramo mi Cigani, setite se one tekme kad smo bojkotovali da smo tada navijali, dobili bi tekmu, zato vecheras moramo da im se oduzimo...

p0zDrAv!

Veceras je presudna tekma,ako je dobijemo probicemo barijeru i u sledecoj ih zgaziti(tako ja to vidim),a onda u petoj sta nam bog da!
Danas su se pojavile neke stvari u stampi tipa:"Pen u Partizanu,igraci nisu isplaceni..."Mislim da je to samo pokusaj da se unese losa atmosfera u nas tabor!

Sta da se radi, nismo uigran tim kao FMP i to je presudilo, ali je sezona sa navijackog aspekta, sto se tice kosarke bila odlicna.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Navijanje je bilo odlicno, mozda i najbolje u nekoliko poslednjih utakmica. Kop je cinilo preko hiljadu ljudi a u pojedinim trenutcima :) citava hala je skakala, ukljucujuci i nas dole u parteru koji smo se brinuli da svi vi koji niste bili na tekmi vidite kako je to izgledalo. :) Pocetkom II poluvremena upaljena je jedna baklja u gornjem delu kopa sto ce te videti kada WM postavi fotku. Navijaca iz predgradja nije bilo, a i da ih je bilo ne bi bilo neke veze ili razlike. Navijanje je vodjeno odlicno, cak mislim da je D. najbolje vodio navijanje po mom skromnom misljenju. Jedino sto kvari utisak o ovoj utakmici, to je rezultat na njenom kraju. Pokusavalo se sa srcem na teren i ostalim stvarima, ali treba priznati realnost ovog tima bez trenera. U jednom trenutku se culo i Zmago odlazi, ali to je bilo vise odraz besa nego nekakav navijacki stav tribine kao takve... Nakon tekme svuda u okolini bilo je crveno-belo, jer je stvarno puno ljudi bilo iako je hala po uglovima bila slabije popunjena. Igraci su pozdravljeni za citavu sezonu. Nije mesto i vreme da se sumiraju utisci, ali barem sto se navijanja tice ova sezona bila je pun pogodak. Uz nekoliko manjih gresaka, ali to sada nije bitno.

Eto, toliko od mene, video i foto materijal, tokom noci ili ujutru. Neki od vas su primetili :) neki nisu ali Caffe sada ima dve digitalne kamere koje u mnogome olaksavaju rad. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Evo ja se vratih sa poslovnog puta (citaj sljake na brzaka  :D ) kad ono KK popusio  :( E u tri PM. Opet cemo samo da uzmemo trofej u zenskoj odbojci, mislim ono  :batine
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Navijanje je stvarno bilo do jaja samo neznam kakvo navijanje trba da bude da bi oni pederi na terenu pobedili glupi FMP.Sem Koprvice i Gajica i mozda jos par igraca niko nije imao zelju za pobedom.I onaj slovenac pedercina lozi se na Jeretina a covek na da nema pojma nego strasno.Da posle tekme smo isli do zelenog venca tamo je bio bas pandurski i jedna marica a od grobara ni traga ni glasa
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Navijanje je stvarno bilo do jaja samo neznam kakvo navijanje trba da bude da bi oni pederi na terenu pobedili glupi FMP.Sem Koprvice i Gajica i mozda jos par igraca niko nije imao zelju za pobedom.I onaj slovenac pedercina lozi se na Jeretina a covek na da nema pojma nego strasno.Da posle tekme smo isli do zelenog venca tamo je bio bas pandurski i jedna marica a od grobara ni traga ni glasa
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Uf....sezona je "napokon" zavrsena!

Tim...po meni ne zasluzuje vecu ocenu od 3, mislim na ceo tok sezone...Do final-foura goodyear lige jos su stvari u igri i funkcionisale posle onog poraza od zadra, katastrofalan pad forme, verovatno i morala...i eto ja lichno sam zeleo da se sto pre ova sezona zavrsi, bilo to slavno ili neslavno nije bitno...za sledecu sezonu treba napraviti CHISTKU, po meni treba promeniti par igracha...Tica,Cakic,Silobad po meni bi oni morali da odu...od ranije se vec zna da tj. pisu novine da je Zvezda vec kupila dva igracha koji igraju upravo ove pozicije 4-5 a to su Suput iz Spartaka i Dragoljevic iz OKK....po meni treba naci u narednom periodu sutera, ali u pravom smislu te reci...znachi igrach koji sme da sutne ali i da pogodi valjan procenat tog suta, a ne kao nas suter,junak,zvezda Jeretin koji sutne 10 trojki i da tri...katastrofa!!!

Navijanje i navijachi su ove sezone pokazali kako se bodri voljeni klub!!! bilo je do duse nekih propusta ali u globalu mnogo visa ocena od tima, po meni jaka 9...sto se tiche navijanja sledece sezone nas ochekuju dva nazovimo internacionalna takmichenja GoodYear liga i ULEB tako da se nadam da cemo sledece sezone biti ako ne bolji onda makar u rangu ove...

p0zDrAv!

Moj zakljucak je da je Jeretin Zmagov decko. :jebanje

Ekezie je danas zvanicno OTISAO!!Za penna se jos ne zna,ali verovatno i on ide!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Pametno sa njihove strane :D ,a ovi ostali metle u ruke ....pa da zaredjaju po ulicama :)
Sve se srusilo u Ljubljani :zbunjen