Quote from: "nikola82"Na pocetku ogromno izvinjenje zbog toga sto pisem latinicom ali jebi ga ovi fontovime jebu a i ja sam glup da to sredim.........
Voleo bih da se jave svi koji su ovde dali ogromnu podrsku svom ljubimcu Bosku inace Zvezdinom vojniku.....Upravo je ovakvim izjavama i kupio veci broj navijaca koji posle osvojene duple krune klicaju Bosku.....I ja sam ga tada pozdravio ali da sam voleo da ostane -nikako.......O ovakvoj taktici ni najveci strucnjaci ne bi imali reci jer je neobjasnjiva..........
Eh da ulazimo u ls cak i sa tunjavim glupim Makedoncem koji ni danas nezna srpski............Tako nam je jednostavno zapisano.......

TAKO JE!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "SaXoN"
Quote from: "nikola82"
Voleo bih da se jave svi koji su ovde dali ogromnu podrsku svom ljubimcu Bosku inace Zvezdinom vojniku.....Upravo je ovakvim izjavama i kupio veci broj navijaca koji posle osvojene duple krune klicaju Bosku.....

:ruke  :ruke  :ruke

То сам давно рекао! Користио је популистичке изјаве, како би се навијачима увукао у буљу и Пиксија ставио под јавни притисак, да га једноставно мора оставити на мјесту тренера. Да је Пикси довео странца, већина навијача би га разапели (типа, Пиксија је срамота да му је Бошко тренер-мислим, сад се види, зашто га је била срамота да му је Бошко тренер!). Али, шта је ту је! Битно је да је он Звездин војник и да се поједине дебилчине на такве изјаве пале, па макар ми умало испали од естонских аматера...

Сад је прави тренутак па прегледати постове људи који овде пишу од пре месец дана па видети контрадикторности у њима. Ајде још неки пост пљувања стварно не могу да верујем. На навијачким причама нема поста 5 дана а овде опште народна пљувачина. Јеботе све спортски радници и коментзтори, могао је један да напише не знамо ништа,имали смо среће у жребу, нек нам је бог у помоћи и крај.
Нико не наводи за мене светлу тачку а то је уколико не буде неки екстра атрактиван резултат у глазгову биће мањи број коментатора и снимача против ренџерса дефинитивно. Ајмо Чука у суботу(недељу) па ко има шта да им каже нек им каже у лице мада неверујем да ће доста ових што су најбучнији доћи. А да заборавих биће скупа карта за ренџерс па штекују лову, или су на мору или дошла тетка из француске или Гуча брате.....

Quote from: "ceo zivot"Сад је прави тренутак па прегледати постове људи који овде пишу од пре месец дана па видети контрадикторности у њима. Ајде још неки пост пљувања стварно не могу да верујем. На навијачким причама нема поста 5 дана а овде опште народна пљувачина. Јеботе све спортски радници и коментзтори, могао је један да напише не знамо ништа,имали смо среће у жребу, нек нам је бог у помоћи и крај.
Нико не наводи за мене светлу тачку а то је уколико не буде неки екстра атрактиван резултат у глазгову биће мањи број коментатора и снимача против ренџерса дефинитивно. Ајмо Чука у суботу(недељу) па ко има шта да им каже нек им каже у лице мада неверујем да ће доста ових што су најбучнији доћи. А да заборавих биће скупа карта за ренџерс па штекују лову, или су на мору или дошла тетка из француске или Гуча брате.....

потписујем !