...i tako ja danas ustao u 5:30h da bi otisao sto ranije da cekam u redu za karte...
rekla gospoda na SOS-u : "karte u sredu na blagajnama..."
i tako se skupilo 20-ak nas, cekamo od 8 tamo, i dolazi sad neko iz uprave (valjda) i kaze:
"sad su nam rekli da se okupljate ovde, ne znam odakle vam ideja da se dans pustaju karte u prodaju?",
pa kako odakle. pise u novinama, rekao SOS,
zatim je covek nesto promrljao za SOS (bar mi se tako ucinilo), i kaze karte su jos na stampanju i prodavace se u ponedeljak.
evo vidite, poneo sam ovo da zalepim. A na listu pise karte se prodaju u ponedeljak 17.11. :) dobro sto je neko to uocio pa mu je rekao da ne napravi zabunu....
i tako sam izgubio pola dana :)))
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Mislim da karte u ponedeljak krecu u prodaji, ma da na delije caffe pise od petka (21.11).. :zbunjen
Mi iz Amsterdama  :flasa u sredu letimo za Beograd da u cetvrtak budemo na tekmu, nadam se da ce atmosfera biti jos bolja od one proslogodisnje protiv lacija i da Zvezda prodje u 3. krug kupa Uefe!!!!!! Vjerujemo da cu nam se pridruziti sto vise cigana sirom evrope....

Pozdrav.......


------------DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA-------------------------------
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---


Brate ko veruje sos-u?
Da na tarabi pise P.I......A. sta bi uradio?

Danas sam bio u Reviji i prodaja karata zvanicno krece u ponedeljak. Koliko sam cuo ne vaze propusnice. Vazile su za Odenze, Lacio, Kjevo itd. a sad ne. Mozda promene odluku.

Tako ste rekli i za Odenze pa su vazile sezonske.
Za mene ce ove sezonske da vaze dok ovi iz uprave ne kazu da ne vaze.
Bar ja tako razumem.

Nemojte molim Vas samo rekla kazala, pa da bude ko i ovaj sto veruje sosu :zbunjen

nebi trebalo da vaze propusnice.bar je za sada tako zvanican stav iz uprave.

Stizem i ja iz Melburna.
Ako do ponedeljka mi ne jave da su mi nabavili karte, ja dajem gajbu piva onom ko mi nabavi  ;pljuga

ma bilo i u nekim novinama da se prodaju ili u sredeu ili sredinom nedelje (sto ti opet dodje sreda). ma samo opusteno, u ponedeljak po karte :)
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

I ja sam bio jedan od dijabola koje su cekale karte,i smrzavao se ko mentol,a nisam samo cuo na SOS-u vec jos negde na tv-u,mamu im  :jebanje ,debili,nego jel moze nesto preko kafea da se rezervise barem ili cu morati da kupujem kamp opremu za ponedeljak  :) .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Opa NE VAZE pretplatne i navijacke.... :bes  :bes  :bes

Bas me zanima ko se toga setio...

Quote from: "sale"Opa NE VAZE pretplatne i navijacke.... :bes  :bes  :bes

Bas me zanima ko se toga setio...

Neko ko mnogo voli pare :D

munjo

Nije sve u kinti, malo je to para: 300.000 dindzi ce da se slije u kasu kluba i eventualno jos toliko ce da maknu "provereni" tapkarosi... u zavisnosti od cifre za sever u cetvrtak!

Stvar je u necemu mnogo gorem...

Poslednjih nekoliko meseci CEO grad je izlepljen talibanskim oglasima o prodaji karata za ligu sampiona, jedan oglas/50 papirica sa telefonima... agenti su razradili biznis do savrsenstva...

Nama tako nesto ne treba!!!

Poslednjih nekoliko godina proda se oko soma pretplatnih karata, smesno za klub ranga ZVEZDE... i svi kukaju zbog toga! A sada kada bi ta pretplatna trebalo da znaci nesto, ona NE VAZI...

Ne kazem, bilo je zloupotreba i sa navijackim kod nas, ali zar nije bolje imati ozbiljan, pravi klub navijaca, kinta od clanarine ide na koreografiju i ostale akcije na severu, s tim da imas sigurnu kartu za svaku utakmicu kao clan, ostatak love se dobija prodajom rekvizita...

Na kraju krajeva licno bih dao i duplu kintu za kartu ako sam siguran da ce "visak" biti potrosen na pravi/navijacki nacin, a ne da dodje do prozivke medju grupama mi smo ovo vi ste ono...

Da, karte se prodaju od ponedeljka i stapmano je nepunih 50.700.
Sto ce reci da  propusnice gotovo sigurno ne vaze.Ne znam samo da li vlasnici istih imaju prednost pri kupovini karata?
Jos nesto vrlo sam skeptican da ce sever ici u prodaju, zna se prodavace ga tapiji.Takodje sam siguran da ce biti stampano bar 5.000 karata vise od najavljene cifre,sto ce biti svima jasno kad se budemo gusili na severu.Mada ja licno volim kada je puno pa nek stojim i na jednoj nozi .

Sale da nisi malo pogresio u proceni zarade naseg kluba?
Ma za karte ima da uzmu min 200.000 eura,samo vise !

Ljubitelj_dima
QuoteSale da nisi malo pogresio u proceni zarade naseg kluba?
Ma za karte ima da uzmu min 200.000 eura,samo vise !

Ma jok... mislio sam na oko soma prodatih navijackih (kojih je vise zbog rukometa i odbojke) i pretplatnih, sever je 300 din za Norvezane pa racunaj...

Ako se dobro secam bosanac je letos na sva usta pevao kako dobro ide prodaja pretplatnih, a onda katastrofa u Krusevcu, kada se smejao se ispod zapadne tribine i vise nije bilo ni reci o kartama....

OK , moja procena se odnosi ma mec sa Rbk.
Bosanac je posebna prica i od njega mi se dize kosa na glavi. Sta reci za novu akciju "Prolece 2004" koja nastupa ako prodjemo Rbk ? :zbunjen

Sta ste svi odmah digli paniku ? Da li ste ocekivali nesto drugo ? Setimo se (ima nas zivih) Reala, Milana, Bajerna, Barselone. Uvek je bilo isto i kad je stadion primao 90 000 i sada sa 50-55 000.
Ko je kupio sezonsku FK-a, neka u ponedeljak niposto ne ide na blagajnu i gura se ispred iste vec pravo na sluzbeni ulaz ispod zapadne tribine, popne se na prvi sprat i potrazi blagajnika ili nekoga ko se tu zadesi (hodnik levo pa do kraja) i ima pravo da kupi jednu po ceni za tribinu za koju ima propusnicu (mozda daju i dve).
Ko ima sezonsku iz Revije:
!. Cisto sumnjam da nece da puste sa njom na stadion
2. Ako bas bude frka, obrati se onom od koga si je kupio  :)  :)  :)

Ovo uvek vazi za sve velike tekme.

Quote from: "Bane"
!. Cisto sumnjam da nece da puste sa njom na stadion
2. Ako bas bude frka, obrati se onom od koga si je kupio  :)  :)  :)

Ovo uvek vazi za sve velike tekme.

!.Nece ne vaze ni one i verovatno ce tako i ostati
2.Dakle obratite se Milanu Blesicu :))))

Ne bih sada da pricam posto ne znam tacno jos uvek ali ce na te propusnice koje su kupljene u reviji se dobijati/kupovati karta bez cekanja u redu.Gde i kako jos ne znam ali verovatno u reviji ....

Sa www.delije.net : zatvorena blagajna jer su nezadovoljni navijaci polupali staklo
dakle oko 10 kad je trebalo da pocne prodaja i pocela je ali severa i juga nije bilo a cene su trenutno 850 sever i 400 do 500 jug ispred je opsta konfuzija jer i propusnice ne vaze zbog falsifikovanja.

...

:bes  :bes  :bes

Koje bRe [rice o falsifikovanim propusnicama...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!