e pa bas u tome je problem,sto te nerazumem sta ti smeta? ljudi iz tih fww ekipa su svi i na normalnim utaknicama na startu,velika vecina,ako neko (a to ih je mnogo) onda imaju zabranu za ulazak za na stadion sta da se tu radi? moglo bi se pomisliti da te ekipe nemaju blage veze sa fudbalom,to jednostavno nije istina,nimalo,a bas to trvdis....
ta prica sa zagrejavanjem mi je licno danas od dvoje prisutnih demantovana,samo za info...fajt nije odgoden za nekoliko minuta zbog toga,boze mili svasta se stvarno prica!
a sto u becu vise hoolsi sa ultrasima,pa jebiga,nemoj me krivo svatiti,ali citava austrijska hool scena nije neki faktor u evropi,pa nikoga i ne boli uho za to  namigivanje
ako se vec pitas sta je to pre 30 godina u nemacoj drugacije bilo,onda bi se trebao i pitati kakvi su uslovi onda bili a kakvi su danas.to nikad vise nece biti kao onda,cak da i bude onolike mase, a to bi svako ko i samo najmanje poznaje zakone trebalo biti jasno.
uostalom,sve bi se akcije koje se ne desavaju na stadionu ili oko njega mogle proglasiti bezveznim...samo sto bi onda bas sve oslo u kurac,zar nije tako commando?  :rofl

da ne kvarim dalje topic...bye

SO EIN FUSSBALLSPIEL IST LUSTIG SO EIN FUSSBALLSPIEL IST SCHOEN,
LAUTER TOTE UND VERLETZTE JA DAS WOLLEN WIR DOCH SEHEN
HOOLIGANS, HOOLIGANS
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Ne znam sta je za tebe dobro, ipak mislim da Rapid ima scenu koja se ne treba plasiti. Naravno samo na velikim tekmama, to je isto neka glupost ovde. A hvala bogu da su Ultrasi zajedno s huliganima ovde, i da nije tako bi me boleo kurac, zajedno nas ima vise sto bi se separatisali sada kao jos. Ili si zeleno-beli ili nisi!!! SVAKO MORA STATI ako je potrebno....

Ja nemam nikakvu tremu prema nemcima, jer je moja tribina najbolja utlra tribina nemackog podrucja, ali to s huliganima, ipak mislim, da nema smisla. Ali doduse mnogi nasi stari idu s nekim Nemcima zajedno u fight (Hannover, Schalke, Hamburg..) svako ima po neki kontakt i zato cu cutati i respektirati to.

Ultras seit 1988!
upla kruna '06

Quote from: "COMMANDO NORD"
Ali doduse mnogi nasi stari idu s nekim Nemcima zajedno u fight (Hannover, Schalke, Hamburg..) svako ima po neki kontakt i zato cu cutati i respektirati to.

Mogli su onda '97. u kupu UEFA komotno da dodju na revans u Minhen !!!
Pogotovu posle onih okrsaja u Becu !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Okrsaja je bilo i u Minhenu, tako da iskreno nemam pojma o cemu ti sada pricas?  :zbunjen Bez zajebancije. Bila je velika velika frka s Service Crew u Minhenu...

I naucili smo vas da navijate na toj tekmi hehe. Pozdrav.
upla kruna '06

Service Crew je zajedno sa nama po ceo da blejala po gradu i sem par grupa smesnih
"ULTRAS-a" izmedju 16 i 20 godina nikoga nismo nahvatali.
Mozda je to ta "velika velika frka"  koju spominjes ???   :rofl

A da prava lekcija u navijanju !!! Jesi zaboravio koliko nas je bilo u Becu ? Bakljice i to ?
Tukli smo se sa vasim huliganima i pre i posle utakmice. Na tribini smo se sibali sa pandurima zbog baklji. A sta ste vi u Minhenu napravili ??? Nista brate, kao da nikada niste ni bili...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Ako je to vase bilo navijanje onda ne znam...
upla kruna '06

jel vas dvojica uopste navijate za zvezdu???  :zbunjen
:D
:megafon e aj se pobite na sledecoj tekmi na mari da vidimo ko je jaci ? :boks

:D
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Pa dje si Boske legendo !!!

Prica Miso po Nemackoj da moze vise tekile da popije od tebe...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Sve cu vas banovati  :ruke
upla kruna '06

Evo pre par dana se sibala Banda Bazel sa Hardturmfrontom. na Livadi 30 na 30 na fair Fight. Fight je trajao 30 sekunda kao su ovi is Bazela rekli. Banda Bazel pobedila fight.

Evo Slike:

http://www.gepflegt-arrogant.com/fwwfront.html

Banda Bazel ima bele majce.