Znam da kod Gladbach-a ima jedan lik koga Cetnik zovu ! Za decka su svi culi od Holandije do Republike Srpske !!![/quote]

:lol:  :lol:

Ja cuo da krade novcanike po Rimu...  ;pljuga
upla kruna '06

...muva prodavacice po Danskoj!!!

:finger  :finger  :finger
Pozdrav svima

@delija013 na koju mislis?  :zbunjen  :o

Momci pozdravlja vas sve stormbringer, sinoc smo pili i pricali do sitnih sati, i posto je svak od nas pun raznih prica videcemo se opet. U nedelju se vraca u Swiss pa cete se opet dopisivati :)

Miso pa kod svake si popusio! Sta jos pitas koju?!

Bazel - Newcastle  tu ce biti svasta. :boks  :D

Roma - Hajduk i to nece biti lose.

evo par interesantnih novosti! na tekmi svajcarska-irska se pojavilo dobrih pedesetak matorih sotlandana i iraca koji su hteli fajt sa pedesetak bazelovih casuala...murija i neadekvatno ponasanje britanaca su na kraju sjebali tu akciju...zna li neko otkad to soti prate irsku repku i da li je iko cuo do sada o nekim neredima da su se desavali na utakmicama irske repke????
MG: mannheim lebt! imali smo posetu petoro njih predprosle sedmice na prijateljskoj tekmi u francuskom mulhuzu...matorci su im jos uvek teski hool fanatici i nema sanse da se tu u skorije vreme sta promeni  namigivanje
bice par dobrih tekmi u skorije vreme....

special  ;pivo  za kizu....

Taj Mannheim je zajeban. Kad sam citao u nekom starijem EF kako je to ranije bilo kod njih. The Firm Mannheim svakog u gradu bije a niko od pandura ne zna ko su, a svako zna za ime "Firm Mannheim". Legende.
upla kruna '06

Quote from: "UK_Nikola"Bazel - Newcastle  tu ce biti svasta. :boks  :D

Roma - Hajduk i to nece biti lose.

FORZA ROMA
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Jebote i ja nekad da navijam za romu nebi nikad mislio ali eto! :D

@Stormbringer juce su se preko 150 huligani iz cele istocne nemacke(dd, berlin, magdeburg i chemnitz!!!) nasli u Wattenscheid da se biju protiv salkeovi!(nasi stari su jedini u zapadnu nemacku koji jos nisu dobili batine od njih!) Na salkeovu stranu su bili i ljudi iz Essen, Bochum i nekolko iz Duisburg, steta sto ih je policija zaustavila(mada nasi protiv ovi nebi imali nikakvu sansu!)
Evo ti i izvestaj od policiju, oni su odma posle toga zatvorili Cafe Central!
POL-GE: Polizei verhindert Auseinandersetzung zwischen Hooligans.
[20.10.2003 - 14:02 Uhr]


Gelsenkirchen (ots) - Am 19.10.2003, gegen 14.30 Uhr verhindertedie Polizei eine sogenannte
"Drittortauseinandersetzung" zwischen gewaltbereiten Hooligans aus dem gesamten Bundesgebiet. Dazu w

lepo za cuti zoki,i ja mislim da bi ih osi ekipa satrala da nije bilo murije...jos malo pa su na nivou berlin-braunschweiga! pre mesec dana je mlada dd ekipa imala date sa mladim berlincima,na iznenadenje svih su berlinci primili sutke,na revans mecu se vec uveliko radi koliko sam cuo od jednog dd koji trenutno zivi (radi) u svici.

Momci iz Schalke su se ujedinilli sa ekipom iz Essena??  :o  :o
Cudo nevidjeno,ali mislim da je bila cast "RUHRPOTTA" u pitanju  :) ,kad su vec bile ekipe iz Duisburga i Bochuma
Sta se tice Bochuma i Duisburga:
Obe imaju dobre ekipe....neki moj ortak je bio na proslavi 20 godina "ForeverDusiburg" i rece,da su se to vece skupili najmanje 1000 godina zatvora  :D
A ovi Bochumovci (BO-City) su u nekom Rockerfazonu ili se sada gadno varam?

@stormbringer pricao sam sa jednog decka iz wuppertal koji je isto bio tu sa salkeovi on je reko da je ono bilo neverovatno ovi osis su poceli da se zagrejavaju i trazili su jos 5 minuta!(koja glupost zagrejavanje!) svi su bili neki bilderi ili bokseri nikakve veze sa neku pravu fudbalsku ekipu! dok na salkeovu stranu su svi imali onakvi penzionerski stomaci itd.;)
@Red Star MG ja ovi sto sam upoznao iz bochum kao iz duisburg su vise u neki nacisticki fazon! Rockeri imas kod salke A. i njegovi "cigani" su maltene svi kod Hell`s Angels, nosi i nihove jakne na tekme!

Koje veze to ima s huliganstvom?!
Zagrejavanje. Mnogo se o tome prica.

Ma smesno je to jebote. Ja se nebi tukao s njima. Koje koristi imam kada njega boli kurac za njegov fudbalski klub, ako uopste zna za koga se bije. Jebale vas te huliganske koalicije ovo ono, ako imas ekipu se tuci, ako ne nemoj.
upla kruna '06

deutschland geht dem bach runter...

lakse ljudi,da nije bas tih likova koji se ne pale na taj ultra fazon sa zastavicama i koreografijama,u nemackoj,poljskoj i englekoj vec odavno nebi bilo interesantno. ja nikako ne kapiram sta je tu lose biti fizicki spreman za obracun sa protivnikom? a prijateljstva ima i kod ultrasa,gde je problem?

Storm, imam u Becu super prijatelje i medju mladjim i starijim huliganima, ali mi se bijemo zajedno i niko se ne zagrejava.

Mislim da kapiras totalno sta sam mislio. Ultrasi nemaju S
upla kruna '06

PS: Meni je cilj da se bijem protiv protivnickog navijaca, jer hocu da ga ponizim i da mu jebem mater sto sme da se bije sa mnom. A ne zbog toga sto je kickboxer i nije video stadion od njegove ekipe nikad u zivotu, ne zna ni za koji klub se to tuce itd. itd.

Nemacka hool scena je jako cudna, respektiram je totalno, ali iskreno mi je debilno jer staro dobro huliganstvo nema veze s time, kada su se pre 30 godina likovi u nemackoj tukli jer mrze neki regionalni klub. sada kao ceo ruhrpott protiv ossis.
upla kruna '06