england....deutschland....italia....

Pozdrav...

PISITE, skacite, lomite i ludujte, a ti Commando brisi brisi postove...

Ako ima neko nesto novog nek' napise. Ovde ima gomilu novog, bio sam i na jednoj ino tekmi juce, ali me mrzi da pisem, pa cu to sve u sledecih par dana.

Ziveli.

PS: Uh ah Cantona, sing uh ah Cantona.
upla kruna '06

Kako ti je bio odmor? Evo ti neki kraci izvestaji!
Frankfurt-Dortmund:dogovor je bio da se tuku 30:30 u neku sumu, Dortmundovi su dosli i odlucili da nemaju sansu i odmah otisli!To je vec drugi put za redom da Frankfurt za dzabe ode negde da ih ceka!
Austrija Bec-Dortmund:Tuca u nekoj kafani gde su bili dosta od dortmundovu prvu ekipu(oko25 ima ih na jedan video snimak pre tuce!), prica se da su kod bec bili samo normalni navijaci, ali to bi morao commando bolje da zna!
Stuttgart-Manchester: Koliko mi je jedan prijatelj pricao su nemci na Wasen napadali svekog engleza koji se tamo pojavio, dal su bili neki huligani neznam!(to bi ti stormbringer bolje trebao da znas!)
Aue-N

pomoz bog zoki! nazalost nista novog kod nas. zadnji fajt je bio protiv ciriha, kad su im nemci (karlsruhe) dosli u pomoc. ceka se sledece kolo u uefa kupu, posto ove turke prolazimo 101%! daj boze da dobijemo nemce ili opet liverpool :-)
zbog manchestera ti mogu samo jedno reci...kod njih,u stvari tako je po mojem misljenu u citavoj engleskoj, je svaki drugi normalni navijac u teskom casual fazonu,skoro da i nevidis razliku izmedu normalnog navijaca i huligana. zbog toga smo i mi za malo zgazili jednu manju grupu manu ladsa kad su bili u bazelu...
nego prica mi jedan ortak kako su turci protiv chelsea popusili dooooobre batine. jos par dobrih izvestaja je napisao,videcu da ih nekako prevedem na srpski i ubacim ovde.
pozdrav i....NO SURRENDER!

malo sam previse obecao sa onim prevodom :-)
commando,ajd ako te ne mrzi,probaj ti,interesantnih stvari ima za cuti! ubacio sam ga u originalu na english/deutsch diskusiju.

You're pissed,and you know you are...lazy twats! We've got one stand bigger than your ground. You are just a bunch of wankers.Inter City Jibbers,No Surrender!  :finger

Ma Dortmund/Austria je presmesno da bi se spomenulo.

Bio sam u nedelju u N
upla kruna '06

@CN Znas sta, ja sam ti vec par puta reko dodji na jednu tekmu pa si napravi svoju sliku!(a dotle ne slusaj tudje price,ja dobro znam sta drugi onama pricaju!) Za taj fanzine mogu samo da ti kazem da su tu dosta stvari promenjeni itd.. A za UN do pre neku nedelju sam imao dobro mislenje o njima, ali ta njihova prijateljstva su sve pokvarili!( nista protiv vas ali oni su vece kurve od vas! neki forsiraju prijateljstvo sa nama, drugima ste vi najvazni a trecima VM iz Hannover i Harlekins, samo hocu njihovu 10-godisnjicu da vidim ako tu ne dobiju batine od Red Devils to ce tad da bude pravo cudo! Onaj J. ne moze da im uvede red sta se to tice tako da su se vec hteli neki UN`s da biju neki nasi koji su im dosli u gosti!( samo sto kad su se nasli sakupili nisu smeli da izadju!)) A taj covek nije slucajno S. iz Stuttgart?

commando,kad budes jedamput platio 1800 svajcaraca za popravak zuba,onda cu te pitati dal ti je jos uvek smesno nositi stitnik za zube  namigivanje

haha, stormy, sve povlacim!  ;pljuga
Ali nema to veze s huliganstvom po meni.

@Zoran: Znas sta, nemacke grupe nemaju mentalitet ni malo. A da smo mi kurve, ma ok. Vidi se sta pricaju glavni iz UN o nama, a sta o vama.

PS: Mislim da nemaju prijateljstvo s Harlekins, a ako ti to kazes. Seti se Karlsruhe kada su bili UGE u kopu s UN i rekli su sklonite se skroz gore, dosli su UN. Njima je cast biti s nama, a meni su doduse samo oni simpaticni, a ne tribina ili klub. Nasao sam dobre ortake medju pojedinim. A o UR nebi jer cu biti subjektivan. Ali je vrh nemacko-austrijske ultra scene. To nam potvrdio cak Franky B. (Miso bio je na derbiju ;-)) bivsi vodja CUCN i mnogi mnogi ostali, nebi ulazio u diskusije.

Madjarske - Poljska je bilo super sto Fradi pisu. Na tribininom forumu stoji vec sve o tome. Do tada primite svi pozdrav, i bez tenzija. Samo navijanje  ;pljuga
upla kruna '06

Ne poznajem ja Zoki nikoga iz Stuttgarta. Toliko o tome.

Glavno prijateljstvo su UN, pricali mi svi 4 vodje, a imas tu i jako dugih kontakta od pocetka 90ih.

PS: RD su se tukli s huliganima Rapida. Nasi stariji mrze njih, njihovi stariji nase starije. Nama je N
upla kruna '06

OK,koliko je meni poznato,nemacki"ultrasi" i sami priznaju da su prve ultra-grupe pocele da nastaju 97.Jos su im mlade tribine,bez iskustva u mnogim aspektima "ultra" navijanja.Nemoj im uzimati za zlo,jer se dosta trude u poslednje vreme.Recimo,Mannheim je ispao iz druge u cetvrtu ligu,pa se opet nesto desava,ima na gostovanjima po 300 ljudi,rade se koreografije,za par godina ce mozda i dostici neki nivo Francuske ili Italije(kompletan ultra-pokret).Huligani su sasvim druga prica.

Evo da se i ja pridruzim diskusiji:

@CN...na cije derbi Frankie bio?Na Beckom?
Lik je stvarno cudan....iso je bukvalno na svaku utakmica M`gladbacha,a sada se totalno povuko   :( i valjda luta  po drugim ligama Moldavije ili Usbekistana,ali ipak ostaje lik do jaja  :)

@Jackass
Sta je sa Cityboysima?Da li jos postoju kao grupa i idu li jos na neke utakmice?
Kraj 80tih su se dobro druzili sa Sturmtruppen MG,ali se kontakt izgubio posto je vecina vasih zavrsilo u cuzi  ;pljuga

Chemnitz-ova ekipa je trenutno najjaca u Nemackoj, bez pitanja !
Momci oko 10 godina idu zajedno na utakmice i grupa je uvek ostala ista, tj. retko ko se povukao i retko ko da je primljen !

Pre jedno 4 godine su nas cekali u Berlinu na Finalu kupa Bayern - Bremen. Bili su sa huliganima iz Bremen-a i Magdeburg-a. Panduri su culi za tucu i pohapsili skoro sve ucestnike (  ja sam uspeo da se spasim  :ruke  :ruke  :ruke ). Posle su Chemntiz-ovi srali da smo mi pandurima rekli, sto uopste nema smilsla, zato sto je sigurno 50 minhenovih taj dan palo !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Jackass nece nikada postici nivo dobrih Ultrasa, jer nisu Ultrasi. To ce mozda jednom i sami kapirati. Nemaju uslov biti Ultras. Jer ne kapiraju da moras biti rodjen s nekim stvarima ako hoces kapirati pokret. Imas sjajne pojedince, ovi klinci najmladji iz UN su super motivisani, ali nemaju pokret, jebe ih policija itd. itd. Sve im je zabranjeno itd. itd...
upla kruna '06

ULTRA-ROMA
Ista prica kod nas u zadnjem kolu druge Bundesliga 2000/2001
Utakmica MG-Chemnitz.....video sam njihove autobuse u prolazu i kasnije sam cuo,da su sa njima bili momci iz Erfurta i Zwickau-a....
Ali brale....koji tenkovi uff  :o  :o
Sibali su se sa hool-zadjednicom M`gladbach,Jena i cak manjom ekipom iz Schalke,ali ako verujem svojim izvorima,onda su Istocnjaci bili u prednosti.

Boli nji u istocnoj Nemackoj racku:
Panduri ih nesmaraju, klubovi im igraju u Regionalligi, gde mogu da rade sta hoce ...
Bas im je lako, imaju zivot do jaja !!!

Nama su panduri redovno dolazili na gajbe, skoro svako iz Minhena je dobio zabranu za izlazak iz zemlje za vreme EP 96, SP 98 i EP 2000. U Bavarskoj nema sale, sto se toga tice...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Niste me dobro razumeli!

Nisu se tukli RD protiv Chemnitzovih, nego protiv Aue (Chemnitzovi su izbacili nekoliko 10ak huligana koji su presli na AUE!).

PS: Dresden dobio u K
upla kruna '06

Veceras sam gledao na TV Lokeren-ManCity,doslo je do opakog peglanja na tribinama,koliko sam skapirao,nekoliko Engleza je surove batine dobilo.Jaka scena je bila i lik koji se pravda redarima da on ne zeli da se nabada,a desetak ljudi ga puni.Inace,uopste ne izgledaju naivno,gomila starijih likova.

Quote from: "COMMANDO NORD"
PS: Dresden dobio u K
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....