www.1389.org.yu

Видела сам "графите" у градском превозу ове недеље, сад сам погледала сајт.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Свака част момцима, треба их подржати!

Свака част!

Bravo za momke !

Svaka cast!!Ocemo da im pomognemo oko plakata? ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!


I moja podrska  :ruke
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Super, samo im zameram sto forsiraju srpske izdajice SRS.                                                                                                                                                                                                                       _____________________________________________________    Дај боже да се Срби сложе!!!
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Ових графита је све више по граду, свака част за "Не дамо Косово"... мада у праву је овај горе... међу пријатељима су ставили поред свих могућих и СРС и Образ.  :o

Quote from: "berbat"Super, samo im zameram sto forsiraju srpske izdajice SRS.________________________________________________    Дај боже да се Срби сложе!!!
Mislom da je najbolje da ne pocinjemo beskonacne diskusije, zar ne :finger ... E sad, reci da su time delimicno izgubili neutralnost je nesto drugo.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Српски Народни Покрет 1389 и Сабор робољубивих и православних организација Српска Слога, припремају велики историјски народни МАРШ Београд - Косовска Митровица.

Полазак је наводно планиран за 14. јун а долазак у Косовску Митровицу 28. јуна на Видовдан .

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/maj/23/V-06-23052007.shtml

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!