Legenda Mančester junajteda Džordž Best preminuo je u petak u 60. godini od posledica unutrašnjeg krvarenja.
Best je poslednjih osam nedelja života proveo u bolnici Kromvel, gde je primljen zbog bubrežne infekcije.

Нека је вечна слава овом легендарном фудбалеру и боему.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

slava mu!
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Svet je ostao bez jednog od najvećih fudbalera svih vremena.
Slava mu!




Његова легендрана изјава:Највише пара потрошио сам на алкохол,жене и брза кола.Остатак пара сам проћердао.
Човек је ја мислим рекордер још увек у Енглеској,јер је успео да на једној текми да 6 голова.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Koliko je pio chudo da je i doziveo shezdesetu.

Slava mu.

Sa 6 golova je rekorder Manchestera,ne znam za Englesku...
Chak je chovjek pokushao i da bude pjevach  :D

R.I.P.
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Najbolji fudbaler medju alkosima i najveci alkos medju fudbalerima!

Slava mu!

На последњем испраћају Џорџу Бесту било је 100 000 људи у Белфасту,док је на гробљу било 25 000 људи.То само показује каква је он величина био,не само због бројке,већ што су ту били и католици и протестанти,а знате и сами колика је мржња међу њима у Северној Ирској.
Још једном,почивај миру,легендо.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!