Што рече мој Брат и саборац:

kreativac



Придружио: 25 Нов 2004
Поруке: 354
Локација: hm...
Послао: Чет Јун 16, 2005 1:27 am    Наслов:      

--------------------------------------------------------------------------------

а можда би могли да шаљемо поруке на б92,како смо видели радована и ратка.рецимо играју шах на калемегдану,шетају кејом у новом саду,пију кафу на корзоу у суботици,једу баклаве у бањалуци....
_________________
из ове наше победе,рађа се сунце слободе

:rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "херцеговац"U 15.15 sati u MUP stiže faks B92. Brankica navodi da joj se preti, pominje Karadžića, Kučevo, sastanak u 17 sati. Potpisan Veran Matić. Faks se odnosi ministru Jočiću. Isti faks upućen je BIA i OUP Novi Beograd. Iste sekunde, o svemu je obavešten premijer Koštunica. Sastanak: MUP, BIA, vojska. Formiran je specijalni štab, jedinica za hapšenje Karadžića. Svi hitno za Kučevo. Požarevačka policija i regionalni štab BIA na gotovs. Ekipa ,,Insajdera" sa još jednom dežurnom ekipom već je na putu za Kučevo. Tamo su i momci iz ,,(Ne)moguće misije". Sa Bugijem u jednom kafiću. Sto do njih sede dvojica tajnih agenata. Prate sve sumnjivo. Momci im naručuju piće.

Jedan od producenata emisije obavestio je MUP-da je u pitanju skrivena kamera.

Oko 16 sati, u momentu kada su ekipe B92 već prošle Požarevac i krenule ka Kučevu, usledio je poziv iz kabineta ministra Jočića.

- Ma, skrivena kamera je. Kakav Radovan Karadžić.

Do sastanka sa Bugijem u kučevskom kafiću ipak dolazi. Tu je i policija. Reakcija ekipe ,,Insajdera", kako kažu prisutni, bila je burna. U svakom slučaju, priča nije shvaćena kao šala. Policija je nakon žestokih reči u kučevskom kafiću obe ekipe odvela u stanicu, gde su od njih uzete izjave. ,,(Ne)moguća misija" i ,,Insajder" u policiji su zadržani do ponoći.

I treba da karaju smradove.
A i meni se cini da sam video danas Radovana u Sapcu.

QuoteA i meni se cini da sam video danas Radovana u Sapcu.
Ne seri,sedi čovek kod mene već dvaes' dana,konsultujemo se oko krečenja stana.
A Rale je otišao po pivo,saće da raspalimo roštilj.

hahahahahha

al im ga suknuse

nego sta je vama ljudi Radovan i Ratko nisu na balkanu oni su na Havajima gde uce amereke kako da deru mudzahedine
E BOJ SE TI ZVEZDO OSTACU UZ TEBE....DELIJA KNIN

Evo i danas posle prkazivanja zlocina nad Srbima, od strane SRS, nema ni reci o tome na TV B92. Koliko vidim glavna vest na sajtu je da su pronadjene nove masovne grobnice u Srebrenici !!!!!!
Strasno  :boks
Ne mogu da verujem.
Ni reci o skupu u Sava centru.
Jebem im mamu.

Quote from: "Restless"Evo i danas posle prkazivanja zlocina nad Srbima, od strane SRS, nema ni reci o tome na TV B92. Koliko vidim glavna vest na sajtu je da su pronadjene nove masovne grobnice u Srebrenici !!!!!!
Strasno  :boks
Ne mogu da verujem.
Ni reci o skupu u Sava centru.
Jebem im mamu.

Otidji na njihov forum i procitaj temu u vezi ovog skupa gde se osulo drvlje i kamenje na Patrijarha Pavla sto je prisustvovao tom skupu i bice ti jasno o kakvoj se gamadi radi.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Quote from: "Nedostizni"
Quote from: "Restless"Evo i danas posle prkazivanja zlocina nad Srbima, od strane SRS, nema ni reci o tome na TV B92. Koliko vidim glavna vest na sajtu je da su pronadjene nove masovne grobnice u Srebrenici !!!!!!
Strasno  :boks
Ne mogu da verujem.
Ni reci o skupu u Sava centru.
Jebem im mamu.

Otidji na njihov forum i procitaj temu u vezi ovog skupa gde se osulo drvlje i kamenje na Patrijarha Pavla sto je prisustvovao tom skupu i bice ti jasno o kakvoj se gamadi radi.
Ma verujem ti. Na sve nacine pokusao sam da se registrujem na njihov forum, da i ja nesto kazem, ali ne vredi. Bas su gamad  :boks

QuoteNa sve nacine pokusao sam da se registrujem na njihov forum, da i ja nesto kazem, ali ne vredi. Bas su gamad

Очигледно да имају неку црну листу јер сам безуспешно покушао да се региструјем на тај назови форум. Јебо им пас матер свима. У међувремену погледајте какве се интересатне идеје рађају у главама ватрених деведестдвојкаша

http://www.b92.net/invboard/index.php?showtopic=19321

A što da se registrujete na sajt B92,pa da pravite društvo pederima i bolesnicima,neka se oni zanimaju,samo da ne preteruju,a već su počeli sa preterivanjem.

Ne znam ,na primer,da na forumu "Il messagera"ili neke druge italijanske novinske kuće izađe na slici papa sa "doteranim" očima ili da ga nazovu nekim pogrdnim imenom,šta bi se desilo sa istim listom ili sa onim ko je postavio tu sliku...

Ja sam pročitao većinu postova na forumu B92 i uglavnom su "postadžije" jedni te isti ugroženi tipovi,latentni ili ostvareni homići oba pola,polusvet bez osećaja pripadnosti ičemu i ikome,kvazievropejci i pripadnici drugih nacija koji imaju neodoljivu želju i maniju da seru po svemu što počinje na s,a ima veze sa Srbima.

Obiđite septičku B92-jamu,sačuvaćete živce i vreme na netu.

Quote from: "Васил"
QuoteNa sve nacine pokusao sam da se registrujem na njihov forum, da i ja nesto kazem, ali ne vredi. Bas su gamad

Очигледно да имају неку црну листу јер сам безуспешно покушао да се региструјем на тај назови форум. Јебо им пас матер свима. У међувремену погледајте какве се интересатне идеје рађају у главама ватрених деведестдвојкаша

http://www.b92.net/invboard/index.php?showtopic=19321

Људи, ја стварно не могу да верујем иако ме ништа више не чуди...  :zbunjen

А колико видим, нових чланова и нема. Ваљда се руководе логиком ''скупили смо довољно бројну екипу за једностраност, нови чланови (који можда мисле нешто и другачије!?) могу само нарушити ''хармонију форума''...

Quote from: "bojan"A što da se registrujete na sajt B92,pa da pravite društvo pederima i bolesnicima,neka se oni zanimaju,samo da ne preteruju,a već su počeli sa preterivanjem.

Брате, један идиот је испричао неке грубе лажи о мени и само сам хтео да га демантујем. Регистровао се, сачекао пар дана за верификацију. Ништа се недешава. Контактирам њиховог админа ... Ништа. Без икаквог одговора. То је вероватно њихово схватање демократије. Јебо им пас матер свима!!!

Eh koje bi pare dao da nekako saznam ko se sve krije iza tih aliasa na B92 forumu pa da im zhivot slomim...

Pa ovo je katastrofa....


btw. Nacete sigurno neke od njih na :

http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=183799

Posle politike dolazi na red, kao i obicno, sport...

Najbolje od svega je sto su nam njihovi novinari, komentatori ili sta li su vec, postali portparoli, i to:

1. Ilija Kovacic za KK, koji ne moze da ne dovede svaki put u studio ono grobarsko govedo (izgleda da je jedna od prenosnih klupskih bolesti gojaznost) da zajedno prenose NBA... Kvalitet onoga sto se kaze nije vredan komentara...
2.  Milan Boskovic za FK: jeb'o ga Mateja Kezman, Murinjo i ceo onaj smrdljivi Celzi (bas me interesuje za koga ce ove godine u Ligi Sampiona navijati debilcina), a najvise ono grobarsko djubre Radoman...

Ako nesto ne treba Zvezdi, onda su to sterilne, prodane picketine...

Što se tiče njihovog forumanakon onog što sam pročitao o džamiji, sve ih treba identifikovati i u Lisičiji potok, pa kalašnjikovom daga-daga-daga-daga, pa ko preživi pištoljom u čelo taf-taf-taf...  :boks
A pazite šta je jedan moj komšija totalno pijan rekao:
"Bili sinoć Karadžić i Mladić kod mene jedno dva sata. Volim što sam ih vidio, ižljubio sam ih ko braću. Bi mi žao samo što nisam imao kru'a da im dam. Jebem ti život... Čak mi je Ratko otkinuo grb sa uniforme i ostavio za uspomenu, ali glupi ćuko rastrgo. Došlo mi da ga ubijem, majku li mu ustašku je*em. Opet, žao mi ga, šta on zna."
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: