????????? ???????? ???? ?? ? ???????? ??????????? ??????????? ? ?????????? ?????????? ??????????? ?????? ??????? ????, ??????????? ??????????, ?? ???????????? ???????? ????????? ? ??????? 2010. ??????. ?????? ??? ?? ??????? ?????? ??????? ??? ?????, ?????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ????? ??????????. ??????? ???? ????? ? ??????? ?? ????? ??????? ??????????? ? ??? ???????? ????, ? ?????? ?????????? ???????? ? ?????? ??? ????????? ??????????? ? ??????????? ???????????? ??.

??? ????? ????????? ???? ????????? ???? ?? ???? ?????, ?????? ?? ??????, ? ? ? ???????? ?? ???? ????? ?? ????, ??????? ? ?????? ?? ?????. ?? ?? ?? ???????????? ????? ??????????? ????? (??????? ??????????), ??? ????? ?????????? ?? ?? ?????? ?????????? ?? ?? ???? ?? ????????? ????????, ??????, ??, ? ???????? ??????? ? ???? ?????? ????? ?? ???? ????????? ?? ?? ?? ? ??????.

?? ?? ?? ????? ?? ?? ??, ????? ???., ???? ?????? ???? ?? ????????????

???? ?? ?? ?? ?? ????? ??? ??????? ????? "???" ?? ???? ???????!

Mislim da je to mnogo jadna ideja,jer pre svega,kao sto Boka kaze,morale bi onda sve 4 repke da igraju kao organizatori-takvo je pravilo,a i zamislite da igramo grupu u Hrvatskoj pa da se iz Srbije organizovano ide u Zagreb,pa bre vec vidim naslove na svetskim stanicama "Poklali se navijaci organizatora SP".
Tivoli nije adekvatan,tako ni hala u Sarajevu,a ni Spens nije nimalo sjajan,moralo bi se dosta toga promeniti...
Ja sam protiv,jer dotad cemo verovatno biti Srbija,mozda cak i bodriti repku...

Quote from: "Djole"Mislim da je to mnogo jadna ideja,jer pre svega,kao sto Boka kaze,morale bi onda sve 4 repke da igraju kao organizatori-takvo je pravilo,a i zamislite da igramo grupu u Hrvatskoj pa da se iz Srbije organizovano ide u Zagreb,pa bre vec vidim naslove na svetskim stanicama "Poklali se navijaci organizatora SP".
Tivoli nije adekvatan,tako ni hala u Sarajevu,a ni Spens nije nimalo sjajan,moralo bi se dosta toga promeniti...
Ja sam protiv,jer dotad cemo verovatno biti Srbija,mozda cak i bodriti repku...
Ne to, nego zamisli npr da hrvatska dodje do finala, mi ispadnemo od njih u cetvrt finalu, a finale u bg-u, pa mislim da bi to stotine ljudi cekali da dodju hrvati... To mi toliko nerealno izgleda, ali kada bi se igralo sada, ovo bi trebalo da bude '10, Boga ti, imacu 22 godine(vrhunac nav. karijere), ali opet ko zna kakvi ce biti odnosi sa hrvatima za 6 godina, do tad se mozda i CG otcepi i............. ma "ko ziv,ko mrtav do 2010"
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!