????? ??? ?? ????? ???? ??????? ? ????? ???????? ?????????.

??? ?????? ?? ????? ?? ????? ?? ??????????? ??????. ???????? ???? ??? ??????? ?????????: "????? ???? ??????, ? ???? ??????" - ?? ?? ???????? ???? ???? ??????? ?? ????????? ?????? ????????? ???????? ? ???????????? ???????. ?????? ???? ? ????????? ?????????? ? ??????? ????????.

??????????? ???? ?? ?????? ? ??????? ?????. ??? ????? ?? ?????? 4 ?.

???? ??????? ????????? ???? ??????? ?????? ?? ???????.

Nisu to uop
vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

????? ?? ??????????? ??????? ????? ???? ?? ?? ?? ????? ???  :zbunjen  :nene  

????? ?? ?? ??????. ???? ??? ?????? ?? ???????????????? ??????? ???? ???? ?? ??? ??? ??? ?? ??????? ?????? ?? ??????. ?????? ?? ?? ?????? ?? ?? ?????? ??????? ????????? ??????. ??????? ?? ?????? ? ??????? ????? ????????? ??????? ?? ???????? ?? ?? ???????? ???????????. ?????? ?? ??? ???? ??? ??????????? ??????.

? ??? ?? ????????? ????? ?? ???????? ????? ??? ????? ??????. ?? ?? ??? ?????? ??? ??????? ??????, ???? ?? ??????? ??????? ? ?????????.

Zasto bi nas mesali sa Rusima? Po toj logici sad bi trebalo da nas mesaju sa Holandjanima.

Bio je red... mogu ti reci da sam o ovom trenutku dugo mastao i da nekako osecam ipak prazninu iako bi trebalo da se mnogo vise radujem. Svakako, dobra vest.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???????. ??? ??, ?????? ??????, ????? ?? ????? ?????.

Ne vidim zasto bi nas mesali sa Rusima boje na njihovoj zastavi idu redom:bela,svetlo plava,crvena;a kod nas je obrnuto i nije svetlo nego tamno plava.
________________
IVANJICA VARO
vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

???? ?? ???????? ???? ???? ????, ??? ????? ???????...

? ????? ??????? ??????? ????? ????? ??????? ?? ??? ???????? ??????!

????????? ?? ?? ?? ??????? ???????? ??? ????? ??. ????.

Dobili smo nasu zastavu i nas grb koji smo dugo cekali (generacije), sada hvala Bogu imamo svoja obelezja, odnosno nase drzave i bas me zaboli hoce li nas neko mesati sa nekim, mi znamo ko smo i sta smo, a ako "nekima" nije jasno neka dodju, sa zadovoljstvom cemo im objasniti. :batine
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Boka je u pravu,stvarno postoje debili (tu prvenstveno mislim na glupe amere)koji ce nas mesati sa Rusima,neki od njih ne znaju ni gde je evropa!!!!!!!!!????????
vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

:ruke  ?? ?? ??????? ?????? ? ??? ?? ?? ??????? ??? ??? ?????? ???????
??? ?? ???? ????? ?????? ??? ?? ?????? ?????? ? ???? ???? ?? ??? ???? ??????? ???? ?? ?????? ????? ???? ?????.

??? ?? ??????? ??? ??????? ??? ?? ? ?? ??? ???????? ?? ???? ???? ?? ???? ??????? ??? ?????? ??? ?? ??? ??????????(??) ??? ?? ????? ? ?????? ??????.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ