Ostade Jug bez Grobara :lol:  ovo ce da udje u anale navijackog sveta, kakvi su to moroni ... a ovi tuznjaci ni sad nece da skupe mudasca da udju na Jug, bruka.

mnogo smo jaki - nauci da budes hrabar :rofl

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moji grobari, tek ste sad shvatili koji klub bodrite(  :rofl )zadnjih ne znam koliko godina.....................
:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
E sad, ne znam sta cete, ne znam koja ce vas druga navijacka grupa primiti posto je jug ocigledno ubuduce zakljucan za vas...............
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa ovo treba da ide u najvece grobarske blamove i to kao No1  :rofl
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

MUSLIMANI SMRDLJIVI,
VI STE SRPSKA TUGA,
RODJENI KO KOPILAD,
PEDERI SA JUGA !!!
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Ostaje samo da, debeli Majk koji predvodi i ostale "stomake", u ime muslimana (deo navijaca partizana), posalje faks Helsinki Watch-u, Sonji Biserko, Natasi Kandic, Sonji Liht i Marini Fratucan. Toliko o ugrozenosti muslimanske manjine nad "srbocetnickim" agresorom.

Sve ovo mi je vrlo sumnjivo. Mozda ce sada Zeka da placa Juzni Front a Agente da odjebe.

Quote from: "KizaLion"Ostaje samo da, debeli Majk koji predvodi i ostale "stomake", u ime muslimana (deo navijaca partizana), posalje faks Helsinki Watch-u, Sonji Biserko, Natasi Kandic, Sonji Liht i Marini Fratucan. Toliko o ugrozenosti muslimanske manjine nad "srbocetnickim" agresorom.

Sve ovo mi je vrlo sumnjivo. Mozda ce sada Zeka da placa Juzni Front a Agente da odjebe.
Pravo da ti kazem kizo, zabole me bas qrac za agente, tuznjake i sve ostale p...e sa juga, moze ko hoce i koga hoce da placa, ali znam da oni nikad nece dostici nas nivo i brojnost, mogu da kenjaju koliko god hoce ali to jeste tako i bice tako........
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

??? ???? ? ????? ?? ???????? ???????  :zbunjen   :batine

???? ?????? ? ??????? ??????? ???!!!

mozda sada agenti promene tribinu npr. odu na sever ;pljuga

Quote from: "Boka"??? ???? ? ????? ?? ???????? ???????  :zbunjen   :batine

???? ?????? ? ??????? ??????? ???!!!
kod mostarske petlje:
Zeko odlazi
uprava napolje
grobari jug
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

MA BRE KO IH JEBE !!!!!!!!!!!
STOKA SELJACKA!!!!!!!!!!!!!!
:seljak  :seljak  :seljak  :seljak  :seljak
Do kraja Zvezdi verni i Beogradu"