Mislim da bi bilo rizicno da se urade ove majice. Mislim ja jos nisam video majice u ovom fazonu. Sta npr. ako izgledaju smesno kada se urade ??  A neverujem da ce neko napraviti jednu majicu cisto da se vidi kako bi izledala sara. Znaci mora da se naruci veca kolicina! A ako npr. budu smesne, niko nece da ih kupi i neko ce puknuti za kintu !!
Mozda bi bilo sigurnije da se urade klasicne majice sa nekim natpisom do jaja - ipak je to provereno! I ako se malo truda ulozi, moze biti stvarno super.
Mozda to nije lose da se profuraju ove tkz. bar majice, ali ja mislim da nije to nesto kako treba, tj. mozda i ispadne dobro ali po meni tesko!

Poz,

Nije fora biti isti, i poenta je da se uzme neki rizik pa da se pronadje nesto novo, zapocne novi stil. Sto nebi  moglo da se napravi 10 majica, pa da se vidi kako je to.. i onda ako je dobro idemo dalje ako ne nista.. Ja ne kazem da su ove majice rjesenje, ovo su samo primjeri, i uzmemo ono sto nam se svidja, odjebemo ono sto vecina nece, i tako dodjemo do neceg dobrog.. Natipisi su postali truli i stari, sada je u fori dizajn stvari, a ne sta pise na njima. ;pljuga