Posto je neko u jednom od proslih topika predlozio da bi za ljeto trebalo da se razmisli o izradi majica, kao sto je bilo i za izdradu bar salova ove zime, i izmedju ostalog predlozio  da se izrade na foru bar salova (sto nije losa ideja), pa rekoh da preduzmem nesto. Pa evo vrlo jednostavno u "paint-u" sa malo truda , napravio sam predlog za 3 majice, na foru 3 bar sala koja su izasla ove zime (znaci identicne sare). Pa ako se "nadleznima" a i publici, svidi ideja, da se izrade. Pa vi odlucite dali vam se svidjaju, i koja je najbolja varijanta.
NAPOMENA: izmedju prve i druge pune sare, na sredini grudi, treba da se ibude Zvezdin grb, nisam bas htio s tim da se zamaram  :D . To bi bila konacna varijanta... a i kakva bi to majca bila bez grba  :batine





meni licno 3-ca je najjaca

navalite....

evo samo poredjenja radi, za one koji se ne sjecaju kako izgledaju  salovi koji su izradjeni

;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nisam bas siguran kako ce to izgledati, a ni ko pravi takve majce.

Quote from: "CeDo"Nisam bas siguran kako ce to izgledati, a ni ko pravi takve majce.

Moglo bi da izgleda do jaja ali sa uspravnim sarama.Ja mislim da ovakve majice niko do sada nije napravio-sto je bas do jaja.
p on joining this mafia you agree to serve the Don - Vito Corleone with loyalty, and effort. To do what task is set before you without question. And to respect the mafia and lead by example. Giving the mafia a bad name or Defying rules, shall lead to one penalty, you all know what that is.

Ja sam dao predlog za bar majice...najpre onako na prvu
al sad mi se cini da to mozda i nije losa ideja.Prvo,mogle bi
se doterati bas onako smekerski,a kao drugo niko to do sad nije
provalio.
Horizontalne ili vertikalne linije?Svejedno...

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

NIJE  SVEJEDNO !!!

Ne pa stvarno nije.Mnogo je bolje da budu horizontalne.
Uvek sam mrzeo horizontalne dresove, pa i majce takodje,
..a patrole Kalabic Nikole...

BRE zajebah se .

"Uvek sam mrzeo vertikalne dresove, pa i majce takodje," -- htedoh reci
..a patrole Kalabic Nikole...

U jebote koji sam ja debil.
Ne mogu da verujem.
Izvinjavam se svima sto smaram al izgleda da sam malo popio.  :flasa
OVO sam hteo da kazem.

NIJE SVEJEDNO !!!

Ne pa stvarno nije.Mnogo je bolje da budu vertikalne.
Uvek sam mrzeo horizontalne dresove, pa i majce takodje .
..a patrole Kalabic Nikole...

mudric sto pijes kad ti skodi?  :rofl

Uglavnom, vertikalna sara bi bila mnogo bolja... ali ne cela maja u sarama, znaci osnovna boja crvena plavo-bela varijanta sa strane i pri vrhu na grudima grb i to je to (nesto kao dres psz ili ajaksa)...

Kizo jesi li zapisao?  :rofl

Pa nije problem ni da se naprave obe varijante jer mislim
da bi i jedna i druga dobro izgledale.U svakom slucaju ne
puno sareno i naravno grb.

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Ja sam nacrtao ovako - tri vertikalne sare, jedna po sred majice(gde bi bio i grb)i po jedna na rukavima.Izgleda bas do jaja, samo sto ne znam kako da stavim sliku u post.
p on joining this mafia you agree to serve the Don - Vito Corleone with loyalty, and effort. To do what task is set before you without question. And to respect the mafia and lead by example. Giving the mafia a bad name or Defying rules, shall lead to one penalty, you all know what that is.


Quote from: "Don_Vito_Corleone"...ne znam kako da stavim sliku u post.
Corleone :) posalji sliku kizi na mail, on ce je postaviti.  namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Don_Vito_Corleone"...ne znam kako da stavim sliku u post.
Corleone :)
DON Corleone!
p on joining this mafia you agree to serve the Don - Vito Corleone with loyalty, and effort. To do what task is set before you without question. And to respect the mafia and lead by example. Giving the mafia a bad name or Defying rules, shall lead to one penalty, you all know what that is.

?h, sorry, Don Corleone.Transportuj(te) svoj pikchatore to Don Kiza Lione.
( to sam mislila da kazem :D )

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

evo i ja kao autor majica da se javim. Neznam, ljudi dali predlog i napravio sam, na vama je da odlucite ! Na komentar ko pravi te majce ??!!!!!.... pa prave se ko i sve ostale, nema ovdje nista posebno. Ja licno mislim da bi mocno izgledale, vertikalne sare, mi previse lice na dres, ovo bi bas bilo unikatno ovako, samo zamisli gomilu ljudi u ovim majicama, i sa istim ili slicnim salovima  :ruke
uradicu , ja i sa vertikalnim pa cemo da vidimo i kako to izgleda...
mozda bolje bude kad ih vidim kako ce ispasti,  u svakom slucaju glavno da ima ideja, pa ce nesto ispasti jebiga..

Ko od vas zna tacno ko pravi majce po dizajnu?
Ovo nemozes uraditi samo tako st sto ces odstampaci crvene strafte na belu majcu.
Nije isto kao kad uzmes majcu belu, napises CRVENA ZVEZDA Na nju itd.
Treba se naci bas neko ko pravi majce, kao i salove sto prave.

Ukoliko ovo sto sam pisao, je svima jasno, onda se ja izvinjavam jer mi se ucinilo drugacije  namigivanje

U pravu CeDo.Mislim da nije fora samo eto tako uraditi
neke linije na majici,bilo vertikalne ili horizontalne.
Ako se vec nesto bude pravilo onda treba fino naci
nekoga ko je xxxxin dizajner ili se bar kapira u to.
Ovaj fazon majica definitivno nije jos provaljen i zato
bi valjalo da se to odradi na najbolji moguci nacin kako
bi jednog dana na severu sve to mocno izgledalo.

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

daleko od toga da sam ja mislio da majice moze da radi bilo ko... da to bude tek tako, da se napravi, a ko jebe kvalitet..
Ali u svakom slucaju mora da ima neko ko to radi, onaj ko radi dizajn,on radi sve, nije vazno u kakvoj su poziciji sare, i dali su to uopste sare, jebeni krugovi, kocke, rombusi itd.