S_S_S: "raskol" se desio 1054te. Recimo da je tacno to o dogovoru o podeli(nisam za to cuo), znaci vizantijski vladar se dogovorio sa papom da granica bude na Drini, da li to znaci da Pravoslavci treba da budu ubijani, da vas to opravdava? Kao sto sam vec spomenuo s ove strane Drine ste uvek imali sva prava. O zatiranju hrvatsva u Vojvodini necu govoriti posto to jednostavno nije tacno. Sta oces da kazes da je Vojvodina vasa? O zatiranju Srbstva u toj sugoslaviji svi znamo. Ratove nismo izgubili(niti jedan od tih koje si naveo) vec je sloba(vas najveci prijatelj) predao teritorije zarad nekih svojih licnih ciljeva. Pricao sam sa covekom koji je vojni hirurg i bio je na Osijeku, i kaze da je ulazak u Osijek zaustavljan 3 puta od strane vrha u Beogradu, gledao je durbinom vase kako beze po 2-3 na mopedu. Znaci mogli smo da vas zgazimo u 15 dana ali slobi je odgovaralo da rat potraje radi sverc-komerc kombinacija. Da ujedini sve Srbe mu nije padalo napamet posto je za Krajisnike i ljude u RS uvek bio komunista, i to bi znacilo nekih 1,5 miliona glasova protiv njega. Uratu smo vas dobili, teskom mukom posto je onaj satrap uveo blokadu na Drini, posle je sve to prodao, ali to je izmedju nas Srba vi sa time imate malo veze. Poraz od strane Nemaca 1941ve je dobrim delom zbog vase izdaje(tad smo bili jedna drzava) u Zagrebu ste ih docekali sa cvecem, posle ste iskoristili njihovu zastitu za stravican genocid. NDH nije bila nezavisna drzava, nastala je ulaskom Nemaca i njihovim odlaskom je i prestala da postoji. Nikad nije priznata od strane bilo koga sem Nemaca i vatikana. Od Partizana smo izgubili zahvaljijuci Englezima, ali to je opet nasa stvar(gradjanski rat, Srbi protiv Srba).

Quote from: "POCTOB"Uratu smo vas dobili
izvini bre nisam ni svestan da sam Srbin. Mora da jedem mnogo pomija i buckurisa. Necu uopste vise da pisem na ovaj topic vec idem da kontemplisem o mome potiskivanom Srpstvu.
Pozdrav :)

Nije svako za Srbina, mada, taj deda sto ti je ustasa, pa njegov deda ili pradeda je verovatno Srbin. Procackaj to malo, mozda stvarno i jesi Srbin.

Da je 1% ovog povijesnog sranja kaj vi tu trabunjate i laprdate tocno, Srbija bi danas bila najmocnija zemlja u Europi.

A

Da tako je vi imate izlaz na more. Ali u njemu mozete samo da se kupate i pecate ribu na obali, jer sav promet i lucki transport kontrolisu strani kapital i strana vojska. Mi smo blatnjava zemlja koja ima najvece obradive poljprivredne povrsine u Evropi... Dok vi imate kamenje i opet kamenje...

I sto se nervirate toliko...  :o   :jebanje

Ne smete sebe u ogledalu da pogledate i da se ne zapitate da li imate srpske krvi... :batine

Napomenu sam gore negde da se covek koji se deklamuje kao ustasa i koji je bio i mozda je jos uvek gradonacelnik Osjeka ili Splita sta god ko da je to vazno ima isto prezime (koje je retko) kao ja i potice iz istih krajeva. Sigurno je sprskog porekla... Jer ne znam primer da je Hrvat primio pravoslavlje. Toliko ste jadni... A da ne pricam o Drazenu Petrovicu kome je keva srpkinja to se kod Vas stalno precutkuje i drugima...

Kakvi kompleksi!!

Nismo svetska sila zato sto smo verovali i postenje, iskrenost i pravdu i sto smo odabrali komunizam.

A sve ovo ostalo sto pricas - vreme ce pokazati....

Quote from: "JEZGRA"Da je 1% ovog povijesnog sranja kaj vi tu trabunjate i laprdate tocno, Srbija bi danas bila najmocnija zemlja u Europi.

A
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Evo ispravljaju me ovi preko Drine. Izvinjavam se na gresci.

Drazenov cale je Crnogorac - Srbin  znaci jos gore.

Posto je ovaj topik odavno izgubio sustinu. Zakljucavam ga.