Nekako mi je neuobicajeno da vidim baklje van sportskih desavanja i proslava, ali ono juce ispred republicke skupstine je vrhunac... Pristalice DHSS-a su prilikom dolaska u doticnu (u cilju predaje liste svojih kandidata za izbore) zauzeli celu ulicu Kralja Milana (Marsala Tita  :D ), pored njih Fejat Sejdic & Co, a tom prilikom je zapaljeno i nekoliko baklji. S obzirom na to koja je stranka u pitanju, nije tesko pogoditi cija je to ideja bila. Mada je izgledalo totalno dzukacki, pogotovo nakon njihovog sukoba sa SPS-ovcima, jer je mnooogo licilo na nas odlazak pred Studio B, znate vec kada...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Zaboravio si da napises da je Joca Surbatovic bio medju prvima u koloni, koji metar pored Batica. Drugo, ima nekoliko vidjenijih cigana koji su u toj stranci (neki su i je napustili) pa zato i ne cudi pojava baklji.

E super, onda imamo vezu u policiji, kod Batica! :rofl
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Pa, sad... Nemamo bash vezu u policiji, ali na sudu svakako...
Mislim, Nosic ( ovaj... Batic... ) je zaduzen za Pravdu...
Tako da imamo vezu u "Palati (ne)pravde" i u zatvorima ( jer zatvori ne spadaju pod Ministarstvo Unutrasnjih Poslova, nego pod Ministarstvo Pravde... )
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Stavi mu kacigu na vugla i ko Sudija Dred

Ovo je stvarno strasno/smesno sta rade politicke partije. A onda kazu kao fer kampanja i ostala uobicajena sra*! Ovi bi da se dodvore navijacima, liberali PEDERIMA i LEZBEJKAMA??? (http://www.b92.net/news/indexs.php?style=headlines&yyyy=2003&mm=12&dd=08&order=priority&nav_id=126779)itd.
Ja zivim u Danskoj, tako da bi vi ovu listu mogli da dopunite. Majmuni ljigavi! :boks  :bes  :boks
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Svi koji se pale na nosonju treba da znaju da je za "njegovog" mandata usvojen ovaj zakon o navijacima...

Toliko... A bakljama hoce da privuce navijacke simpatije...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Bude, zakon bi bio usvojen kako god da okrenes. Bilo koja vlast bi ga donela, ubedjen sam u to.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Aha, Godrinjo! Znaci DHSS, jel?!   :D
Videcete vi kad moji vadikali dodju na vlast!!!  :batine  :finger

P.S. Zakon bi svakako bio usvojen, to se slazem. Ne znam da li se secate glasanja za taj zakon u skupstini... Sve partije i opozicione i vladajuce su bile za...
Niko ne voli nas, navijache...  :(  :bes
Osim, eto, Ace Vucica, koji je i sam huligan! ( Ne znam da li ste u Reviji pre par godina videli njegov intervju u kom kaze... "Tukao sam se u Osjeku, Zagrebu... Pa zar sada, kad sam postao ministar za informacije treba da idem u lozu?" )

Pozdrav!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА