Vidim pis(h)ali ste o onom revansu koji mi nikad nece izaci iz glave kako sa onakim timom da izgubimo BRE!
Pa reko ajde ja da nesto napis(h)am o prvoj tekmi.Posto nas je zvezda iskulirala za placanje buseva i viza za veronu, morali smo da se snadjemo sami sta i kako cemo i na kraju nalaazimo tj. nalazi Krle kombinaciju za jedan bus na dva sprata i ta agencija ce da nam sredi i vize i naravno mi tamo stizemo na dan tekme u ranim jutranjim casovima i vracamo se odma posle tekme, jebiga to je bilo najeftinije nikakav hotel nikakve gluposti nego samo tekma i to je to.Cena koliko se ja secam je bila 150 DM ali nebih se bas zakunuo u to.
Eto sredismo mi sve to i vreme je da se krene nas otprilike 65,u busu su mahom bile ekipe ULTRAS, ULTRA BOYS,ULTRA BRIGATE(ili su vec bili bez ultra), HEROES, Stariji (RED DEVILS, Novica,Taraba i njegovi).Ako sam nekog zaboravio nije bila namera ali zaista nemogu da se setim.Isto tako da kazem da dosta mladjih tadasnjih jebiga zbog teskog materijalnog stanja ipak nije moglo da krene put Verone.Eto tako mi krenusmo nekako i naravno usput bude dobro zezanja malo obilazenje pumpi,dosta konzumiranja alkohola Cirilo (onaj sa studija B sto je pevao Robert Prosinecki) je zabavljao sve zive po busu pored njega jeste da nemoze da ti bude dosadno al nemozes ni da spavas :) .I tako mi stizemo do Verone ko sto je i bilo u planu u ranim jutarnjim casovima po lokalnom vremenu (e sto volim ove novinarske idiotske fraze da citiram).I naravno tu se manje vise svi razilazimo posle slikanja ispred stadiona na kome cemo nekih 5 godian kasnije da preslisamo chievo.I naravno ide se po gradu u potrazi za stvarimao koje mogu da se deknu, da se nadje pivo sto i niej bas tako lako jel tek na periferiji ima radnji onih klasicnih te klasican turista mora da plati pivo u kaficu mnog vise nego u radnji.Al naravno ipak se svi mi polako iskupljamo u centru verone na glavnom trgu i tu pevamo cirkamo varimo i zezamo se posto verona nije toliko velika bar ovaj centar vec smo je svi odlicno upozanli :)Od meshovih navijaca ni traga ni glasa sto mi nismo ocekivali mi smo ipak ocekivali da ce doci da se :boks ali nisu :)  
E tekma dolazimo do hale koja je preko puta stadiona i kako ulazimo lagano primecujemo netrpeljivost i samouverenost zabara u pobedu nad nama i sve pocinje da se zakuvava i kada mi sirimo transparent kosovo je srce srbije (na italijanskom) panduri prvo gledaju a ond adobijaju naredjenje da nam uzmu to i krecu na nas tu pada dobra tuca sa njim (uh al biju skoro ko spanci) evo sada sedimo ovde i nemogu da se setim je smo nakraju uspeli da stekujemo transparent ili su nam ipak uzeli ali mi se cini da smo ga stekovali ali jebiga davno proslo vreme ... Posle se nastavljaju sitne carke sa zabarima.I tako navijanje ono secate se i sami kakvo je bilo ja pojma nemam  koreo nije bilo  e da imali smo bubanj ili dva ?I tako sve do pobede a moram priznati da nema nista lepse kada pobedite nekoga u gostima i smejete se njihovoj publici (navijacima) u lice to znam da na svakom ino gostovanju obozavam a ovaj put mi je bilo extra drago jel jebiga ko jos moze Zvezdu da pobedi u pioniru ? a da je izgubio kod kuce ?Krecemo svi ko kucici srecni kuci i opet zezanje po busu ovo ono stizemo na granicu i ima sta da vidimo n duty free shop-u karton nekog piva 5 DM i naravno pada veca kolicina istoga   ;pivo :) ;pivo    Carinici nas pustaju preko reda kao do jaja smo ovo ono, i tako mi pijani srecni i uvereni u prvi evro trofej od sankcija na vamo dolazimo u BGD.E da ne zaboravim da smo morali da platimo i onu cuvenu izlaznu slobinu taxu za izlazak iz zemlje !?!!!

Ova tekma i gostovanje mi ostaje u lepom secanju ali druge tekme ne zelim da se setim...

P.S.
Ocete jos ovakvih sranja ili gusim ?

Napisi nesto o gostovanju delija u parizu, onda kad je bio slucaj sa Norgetom (drug od mog dobrog ortaka). Sta se tacno desilo i kako je bilo.

Da preskocimo taj put u Pariz,jer nam nista dobro nije doneo.Inace nisam isao.

Sto se transparenta KOSOVO E` CUORE DI SERBIA ( KOSOVO JE SRCE SRBIJE ) tice, mislim da su ga Carabigneri ( ili ti zandari  ) samo pocepali, a da nisu uspeli da ga otmu. Ispravite me ako gresim.
U svakom slucaju, mislim da je bilo jedno fino gostovanje, dobra sorka sa "zastitnicima plavetnila" i pobeda za nadu u trofej...

Naleteo danas slucajno na fotke,pa rekoh da postavim :)

Mash: Zvezda



Zvezda: Mash




Na tu tekmu u Veroni doslo je sa strane jos 5 svajcaraca i 8 iz slovenije, posto je hala bila rasprodata, ostali smo napolju.. Ostao je i Tima koji je rekao ako vi necete uci necu ni ja, naravno svi smo usli uz neke "cudne kombinacije".. Tuca je bila do jaja, Navijanje takodje... Najludje je bilo videti reakciju zabara na nashe "Vatikan, Vatikan, vai fan culo!".. Do jaja gostovanje..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Ultra Klan,Koliko me pamcenje sluzi ti si tu bio sa Buckom Svajcarcem? :ruke
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Quote from: "Mauzer Casuals"Ultra Klan,Koliko me pamcenje sluzi ti si tu bio sa Buckom Svajcarcem? :ruke
Da steta sto je taj huligan prestao sa karijerom i posvetio se porodnicnom zivotu.. Kad se setim kako se lik sibao sa svojih sto i kusur kila, huligancina retko vidjena na prostorima Evrope i sveta.. Radi kao bodyguard u nekoj firmi koja obezbedjuje politicare, to je poslednje sto sam cuo od njega ali zvezda mu je i dalje u srcu, tako da se nadamo njegovom skorom povratku na tribine, sa njegovim podmladkom, za koje i ne smem da pomislim sta ce biti ako budu makar 1% licili na Bucu. U svakom slucaju taj lik je bio i ostao legenda Zvezdinog severa.. Posto znam da ste bili takodje na bezbroj tekmi zajedno, mogao bi da napises koju od njegovih nezaboravnih avantura, sibanja, i sl.. Interesantna je prica kako je sa malobrojnom ekipom Portsmountovim navijacima u tuci sa shefildovim BBC-om oteo njihovu zastavu, i naterao ih sve da klicu Srbiji..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "Anonymous"Sto se transparenta KOSOVO E` CUORE DI SERBIA ( KOSOVO JE SRCE SRBIJE ) tice, mislim da su ga Carabigneri ( ili ti zandari  ) samo pocepali, a da nisu uspeli da ga otmu. Ispravite me ako gresim.
U svakom slucaju, mislim da je bilo jedno fino gostovanje, dobra sorka sa "zastitnicima plavetnila" i pobeda za nadu u trofej...


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!