lako je cigan biti kad cigane mihajlovic stiti.

za nislije:
o kakvom vi huliganstvu pricate :zbunjen :zbunjen reci mi samo koliko vam je puta pala zastava vi ste nam bre glavna investicija za zastave
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Grobari, jel ste spremni za dzihad? :zbunjen

Ako jeste, otpevajte nesto!  :finger

VI STE SMESNA STRANA KRIMINALA!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

E, Vovjodo, po prvi put da si u pravu. Dajte nam 500 demona (pardon, evra, jer vi ste u Evropskoj uniji) i dobijate zastavu po zelji. Sitan vez, Biljana platno belese,,,  :lol:
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

???????
Quoteza nislije:
o kakvom vi huliganstvu pricate   reci mi samo koliko vam je puta pala zastava vi ste nam bre glavna investicija za zastave
:rofl  :rofl  :rofl  :rofl
???? ???????? ????? ?????? ?? ???? ?????? ?? ?? ???????? ??????, ???? ?? ? ??? ?? ???? ????? ??????.
?? ??? ?????? ????? ????? ?????? ???? ??? ???????????, ? ?*??????? ???? ?? ?????????? ???????? ??? ??????? ? ??????? ?????? ? ????. ??????? ?? ??????? ??? ????????? ?????? ??? ???? ?????????? ?? ??? ??????????? ?? ??????? ? ???? ?? ???????, ? ?? ?????.
????????, ???? ???????? ?? ?????????? ?? ????? ??? ??? ?? ??
?????? ???????????-(tutanj city, blok 45, ju
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!


Quote from: "vovjoda"

da bude bolje radikalno bolje
budalo nenormalna
U Srbiji ima izreka"Cega se pametan stidi, budala se ponosi".Nije mi jasno zasto mu jos na pocetku niste ispunili zelju i banovali ga :zbunjen
Ja razumem da je tesko biti partizan i cetnik i komunista i pobozan covek u isto vreme, pa mogu mnoge partizane da shvatim.Ali ovu dalabu, stvarno.... :o
Izvinjavam se ovako javno sto nisam uspeo da se suzdrzim i ne postujem na ovu temu :batine


(Ajde Konane, ti izgleda da ne shvatas neke stvari... za kvalitet foruma dobro je da ima i navijaca iz drugih grupa, e sad, ako taj navijac zna da pise normalno i argumentovano onda ga niko ne treba dirati. a s obzirom da ti ne znas ko je Toma :D onda se ne mesaj u raspravu. Samo stariji znaju zasto je dobro da Toma bude na forumu. Ovo ti nek bude poslednje pisanje o tomi i sve sto je vezano za njega.) Kiza

Konane, opusti se. Mislim, necemo da forsiramo politiku mnogo ovde. To ko je za koju stranku nije tema sada...
Ja licno, gotivim radikale, ali se bojim da im ovi glodari ne sjebu popularnost!


Pozdrav!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Toma????? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Nemojte da ga banujete,ovako ce nam biti smesnije!
Radikalno smesnije! :finger