12/11/2003 | Izvor: B92
Petkovic saop
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Bruka i sramota, a 5 talibana cak pozvao...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


zaista ne mogu da verujem, Iliev i Pantelic su zajedno dali manje golova ove sezone od Zigica, pa gde to ime, Petko me je razocarao.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Za Zigica ima opravdanje da su ga u Zvezdi molili da ne igra jer nije trenirao nekoliko dana.
Pantelic bar daje neke golove, a Iliev, bruka!!
Odavno nije igrao u nasem prvenstvu losiji centarfor od njega. Pa one ne moze prazan go da pogodi. Neko ima interes(finansijski) da on igra i dobro je podmazao savez da pozovu glodara koji to nicim nije zasluzio

Ma to se Zigic drzi parole Zvezda,Srbija nikad Jugoslavija.Pametan covek koji ce moj u reprezentaciji
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Bas tako,
sto bi se on tamo lomio za FSJ mafiju,
kad ovde moze za Dzajica i kompaniju!  :rofl
Ovako ce ga barem teze prodati (to se ja bar nadam).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Polako ljudi! Ima vremena za Zigija u repki... Iliev igra po "sluzbenoj duznosti", jer verovatno talibani hoce da ga prodaju, pa zato mora da dobije poziv za reprezentaciju...

I, josh neshto da dodam za Djapea i Milosha: Vise se ne zovemo Jugoslavija i vise nije FSJ nego FSCG.

Nemoj da vas je sramota ili neshto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Dres reprezentacije Srbije treba da bude svetinja, moze da bude nastavak i Crna Gora i Sumadija, i Republika Srpska itd. ali to je sada nasa repka, odzvizdi se himni, nosi se nasa zastava, a uskoro ce valjda i to da promene. Moramo da pravimo kult nase srpske reprezentacije...

Zato, Zigic treba da igra, ali ako je povredjen, ok.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ja sam, uostalom kao i svi mi cigani mrzeo yugoslaviju, i nisam navijao za reprezentaciju. Vi, stariji ( kao npr. Buda, Sima... ) ste jos i imali priliku da navijate za nacionalnu selekciju, a ja od kada sam, da kazem, postao navijac reprezentacija se bojkotuje, te nisam bash imao prilike da navijam za istu ( iako sam, priznajem, bio na nekoliko utakmica. Sa hrvatima i josh par nebitnih... ).
E, sad, promenom imena sam poceo da pratim reprezentaciju ( iako na utakmice jos uvek ne idem ali bice i toga, polako ). No, u svakom slucaju podrzavam ovu reprezentaciju, te mi je draga svaka pobeda iste. Sto se Zigija tice, ja mislim da ce on vec sledece sezone biti jedan od standardnih reprezentativaca, e sad, nadam se da ce ostati u Zvezdi, da ga necemo bash odmah prodati...

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

QuoteI, josh neshto da dodam za Djapea i Milosha: Vise se ne zovemo Jugoslavija i vise nije FSJ nego FSCG.
Da, upravu si, ali ovako se vise rimovalo (na sta lici FSSCG), a i nisam znao (zaboravih)da  su  promenili ime (Mislim da jos uvek ima nekih saveza i slicno (JAT npr.) koji nisu promenili ime)...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Milose, to sto kazes da JAT treba da menja ime... Pa i ne treba bash... ( Zvace se SAT :) ). Mislim, ja bih licno voleo da promene, jerbo se grozim imena Jugoslavia, ali oni nisu savez nego kompanija, pa mogu da se zovu i "Zika Avio Transport". Kapiras? Mislim, to je isto kao kad bi rekli da hotel "Jugoslavija" mora da promeni ime, raumesh brat...

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ma slazem se skroz sa tobom, samo kazem zasto sam se zbunio da kazem FSJ umesto FSSG. :)
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"