Verovatno ste culi, ali red je da se objavi.

Jovica Cvetkovic je novi predsednik RK CZ  :ruke  :ruke , a ostali clanovi UO su:

Velibor Nenadic
Zoran Micovic
Jova Surbatovic
Andrija Banjanin
i jos dva lika cijih imena ne mogu da se setim.

I Obilic je dobio novo rukovodstvo

v.d. direktora Dragisa Binic, a ostale f-je podelili Goran Vasilijevic, pazi sad - Bora Cvetkovic, Milos Sestic i ostali!

Bivsi kapiteni i igraci Zvezde svuda su dobrodosli sem u Zvezdu.

Interesuju me vasi komentari na ova dva dogadjaja.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


pa nema tu sta da se ne veruje kad je "ovaj" zaposeo FK ko da mu ga caca ostavio u nasledstvo...i sto je najgore kad vidi da mu ne ide ne menja ekipu nego pichi i dalje po svome....i naravno da ljudi ne zele da dodju u Zvezdu i da samo blate svoje ime...pa jer bi neko od vas dosao u Zvezdu npr. na mesto trenera i da mu na svakih 6 meseci olaze najbolji a dovode se ultra pojachanja koja se placaju nekim bednim ciframa...lepo kaze nas narod plati pa se klati :) , e zbog ovoga, verovatno i jos milion drugih stvari ljudi koji su zivot posvetili fudbalu i svoje najsjajnije trenutke karijere proveli u Zvezdi sad beze od Zvezde :bes

p0zDrAv!

Samo kad se Surbatovic ubacio tu,mater mu jebem onu dvolicnu! :bes  :nene

DVOLICAN?              :nene  :nene                                                                                          KOLIKO ON VOLI ZVEZDU TO SE ZNA.                                                                                                                                            A TI SI JOS MALI . KADA JE ON ISAO NA TEKME TI SE NISI NI RODIO.[/b]
a ZVEZDOM u srcu verne NISLIJE

Tjah... U poslednje vreme niko od vidjenijih ljudi na Severu nece da komentarise doticnog, i to je neki komentar. Sapienti sat. (latinski :) )

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

PITAJ RECICU TI ONO STO ZNAM
a ZVEZDOM u srcu verne NISLIJE

To da li samja mali,mozemo odma da proverimo!Nadjemo se lepo pa ce da se vidi ko je ko!Ok??? :batine

Zasto odmah kreces sa vredjanjem,samo zato sto imam misljenje drugacije od tebe?Ne od drugih,nego od tebe?! :finger Uostalom,pogledaj komentare drugih,nisu bas svi nesto pozitivni,...

Sve to stoji da je Joca bio uz Zvezdu dugo,dugo.
Kada je dosao 5.oktobar,onda je us tili najveceg ljigavca poceo da pljuje i proziva sve u Zvezdi!Pocevsi od toga kako Zvezda dobija utakmice jer vrsi pritisak na sudije,kako Dzaja treba sto pre da ode,kako je Uprava korumpirana,...
Znaci,okrenuo je ledja onim ljudima koji su ga podrzavali svih tih godina,preko noci je sve "demokratizovao" nas Joca!
Pa taj isti Dzaja ga je vodio da gleda Zvezdu po belom svetu,ta ista Uprava je odobravala one basnoslovne koreografije posle kojih se on  na SOS-u kurcio kako je on odradio 80 posto pasla oko iste,te iste Zvezdine pobede(koje su rezultat pritiska na arbitre,kako je pricao) i njemu su donosile radost,na kraju krajeva,zasto je onda isao da bodri Zvezdu kad Zvezda namesta,kupuje,...

Quote from: "Red white life"Kada je dosao 5.oktobar,onda je us tili najveceg ljigavca poceo da pljuje i proziva sve u Zvezdi!Pocevsi od toga kako Zvezda dobija utakmice jer vrsi pritisak na sudije,kako Dzaja treba sto pre da ode,kako je Uprava korumpirana,...
Znaci,okrenuo je ledja onim ljudima koji su ga podrzavali svih tih godina,preko noci je sve "demokratizovao" nas Joca!
Pa taj isti Dzaja ga je vodio da gleda Zvezdu po belom svetu,ta ista Uprava je odobravala one basnoslovne koreografije posle kojih se on  na SOS-u kurcio kako je on odradio 80 posto pasla oko iste,te iste Zvezdine pobede(koje su rezultat pritiska na arbitre,kako je pricao) i njemu su donosile radost,na kraju krajeva,zasto je onda isao da bodri Zvezdu kad Zvezda namesta,kupuje,...

Sta to treba da znaci da moze da se ponasa kao da je klub njegovo vlasnistvo?!

Ono sto je Jova Surbatovic pricao o Dzajicu i Zvezdi ispostavilo se tacno, iako sam ja kritikovao taj njegov stav, mislim d aje bio u pravu!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


R.W.L.Izvini nisam znao da si toliko uvredljiv :zbunjen                                                                                                                    da je kriv za neke stvari kriv je ali zato mu treba i oprostiti jer za njega kao i za mene Zvezda je nesto mnogo vise vise i od Dzaje, smrada cveleta i majmuna koji dodju tu samo da bi uzeli repa.A svi mi zelimo  da nasa ZVEZDA bude ono sto treba da bude da bude tamo gde vec 12 god sanjamo da se vrati.ALI AKO TO ZELIMO MORAMO I OCI DA OTVORIMO DA SE NAJZAD PROBUDIMO: U pocetku smo ga svi pljuvali a ispostavila se vecina stvari tacna.Apored svih vredjanja on je uvek bio sa tom ZVEZDOM DO KRAJA        Hrabro pokusao da nas probudi. I veruj mi nije dvolican samo besan kao i svi mi sto smo tu gde jesmo.                                                                                                                                     Izvinjavam se zbog mog duzeg posta morao sam da ga branim pa ipak je on moj ortak i vuce korene iz NISa. ;pivo
a ZVEZDOM u srcu verne NISLIJE

Sto se tice teme:                                                                                                                                       Jasno mi je sto nece u ZVEZDU ali mi nije jasno st a ce Bora i Sele sa ova dva nabedjena kriminalca. :zbunjen
a ZVEZDOM u srcu verne NISLIJE

brate,nije ti fazon da me vredjas odmah!Samo sam to rekao!Niko nije uvredljiv!Cak sta vise,slazem se s tobom u nekim stvarima!