DVD Diskovi:
http://www.delije-caffe.co.yu/shop/index.php?categoryID=81

Ovih dana treba da stignu sledeci diskovi:
1) Blades Bussiness Crew
2) Brigade Sur Nice
3) Szene Basel 2
4) Hungarian Riots
5) 100 % hooligan (the truth, the whole truth)
6) Burnley Suicide Squad
7) Scottish Top Mobs
8) Italian mix 2000-02

Kad smo kod Caffe Mix 4, bice za nekoliko dana, sa odlicnim materijalom.

Naručio sam tekmu s bajernom za 240 dinara. Ja imam samo marke :D , a pošto mi nije htelo promeniti valutu, pretpostavljam da je to oko 6 KM!? I uzeo sam to jer je DiVX, valjda?



Da, to je DivX. I jeste to je 6 KM.

Kizo kad ce caffe-mix 4 ili koji vec broj,mislim na utakmicu sa Romom

Najverovatnije posle tekme sa Strazburom i mozda derbija u basketu. Dakle sledeci ponedeljak, utorak.

E odlicno,a da li se ramisljalo recima da se celo prolece snima i slika pa da se izda neki dvd u reziji cafea,onako malo profesionalnije uradjen nego ovi Divx-ovi sto ih narucujemo.I ukoliko je tako nesto izvodljivo nek se koriste snimci i slike koji nisu kruzili internetom,i nek se izdvoje samo najbolji momenti.

Prikupljacemo materijal kao i uvek, a dali ce biti DVD-a, mislim da hoce.

Kizo...mozes li da napravis caffe mix sa derbijom i romom ?

Ili ces drugacije ?

Pozdrav  :)

izvinjavam se za dupi post..a mislio sam dali ce biti na tom cafee disku i derbi

Да, биће и дерби и рома и стразбур (у последњем моменту Кафе је успео да акредитује камермана који је успео да сними одлично издање Делија у Француској)...

Pomoz Bog kizo..

Kad ce caffee Mix ??

Pozdrav

ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA

Gotov je napokon.
http://www.delije-caffe.co.yu/shop/index.php?productID=27

moze li se ovo dobiti na dvd-u???

Quote from: "Dion_Cacak"moze li se ovo dobiti na dvd-u???

Ovaj naslov je na dvd-u.

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "Dion_Cacak"moze li se ovo dobiti na dvd-u???

Ovaj naslov je na dvd-u.

ali da li je i snimak u dvd formatu?
ili ga samo rezes na dvd?

Gde moze u bg-u da se kupi ovaj dvd?

Ne snimak je u XviD (kao DivX) formatu. Moze da se nareze na 1 DVD. Disk moze da se kupi licno ili postom.

Kizo,koliko sam razumeo na disku je trebalo da se nadje snimak sa utakmice Strazbur-Crvena Zvezda.Sta je sa tim ?

Требало је да се нађе, али...  смо прекорачили проток у децембру због великог броја посета и скидања видео записа (рома, дерби у баскету, хајдук...), сада смо у минусу и морамо да платимо оно што је прекорачено. Тај диск се продаје засебно.

kako ja u bosni(federacija ne RS)mogu da narucim caffe mix4 hoce li moci da mi stigne na kucnu adresu?