Зато важно да су односи између алКосановића и Богдановића на веома високом нивоу...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ово није НЕСРЕЋА већ ГЛУПАВОСТ. Који је Ранђел ретард, 2 од 3 гола су његови !!!!!!!!!!
Сада се само можемо надати да неће мо да "паднемо" психички и пукнемо по свим шавовима, на свим фронтовима, после овога !!!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: "Eribo"Ово није НЕСРЕЋА већ ГЛУПАВОСТ. Који је Ранђел ретард, 2 од 3 гола су његови !!!!!!!!!!
Сада се само можемо надати да неће мо да "паднемо" психички и пукнемо по свим шавовима, на свим фронтовима, после овога !!!
Само да доживим да одиграмо једном добро и да остваримо и резултат, против екипе у рангу Бајерна... У пм.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

САМО БИ ДОДАО ЈЕДНО!!! ЈЕЕЕЕБИГААА!!!!
..Звезда ми је све...

Стварно добро одиграли наши играчи а за Ранђеловића, но комент  :batine

одлична игра целог тима осим ранђела морао је могао је требао је боље да реагује ај први гол да кажеш лош терен одскочила лопта незгодно али трећи :nene
у сваком случају у сваком сегменту Звезда је одлично парирала немцима али јбг...
сад смо ваљда скинули проклетство :)

Quote from: "Skrimo"одлична игра целог тима осим ранђела морао је могао је требао је боље да реагује ај први гол да кажеш ЛОШ ТЕРЕН одскочила лопта незгодно али трећи :nene


Ја за ово немам речи оправдања !!! :o
Па како је могуцжће да терен није могао да се поправи до сад , еј кад је био тај јебени концерт ! :bes

Брука на кавом ми терену играмо .  :boks
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Управо сам се вратио са стадиона.  Најкраћи коментар вечерашње утакмице: јебем те животе и Ранђеловићу!!!!!  Нешто рационалније сутра, одох да легнем!

Quote from: "HITMAN 47"
Quote from: "Skrimo"одлична игра целог тима осим ранђела морао је могао је требао је боље да реагује ај први гол да кажеш ЛОШ ТЕРЕН одскочила лопта незгодно али трећи :nene


Ја за ово немам речи оправдања !!! :o
Па како је могуцжће да терен није могао да се поправи до сад , еј кад је био тај јебени концерт ! :bes

Брука на кавом ми терену играмо .  :boks
Е СТВАРНО НЕК СЕ ГОНЕ У МАЈЧИНУ И ОНИ И КОНЦЕРТИ!!!!
Ово није први пут да нам због концерата уништавају терен! А и ти што раде на одржавању јебем им посао, који не знају да раде! :rofl
..Звезда ми је све...

Као и увек после текме је лако бити паметан. Мене оваква игра Звезде одушевљава али оно најискреније. Могло је нерешено па чак и победа али ако Звезда одигра овако као вечерас у осталим текмама пролазимо даље то је сигурно. Још једна ствар која нам иде на руку је то што су Брага и Болтон одиграли 1:1 тако да је све још увек у игри. Очекујем победу у Грчкој у игри без калкулација и са два шпица.

Звезда је заиста живот,
а остало су ситнице!

Quote from: "HITMAN 47"
Quote from: "Skrimo"одлична игра целог тима осим ранђела морао је могао је требао је боље да реагује ај први гол да кажеш ЛОШ ТЕРЕН одскочила лопта незгодно али трећи :nene


Ја за ово немам речи оправдања !!! :o
Па како је могуцжће да терен није могао да се поправи до сад , еј кад је био тај јебени концерт ! :bes

Брука на кавом ми терену играмо .  :boks

А то је посебна прича! Следећи пут ако најаве неки концерт треба физички да спречимо његово одржавање!  :bes  :boks

Онако са трибине гледано стекао сам утисак да смо их одували у другом полувремену...колико само паничних реакција су имали у одбрани...
Психологија је чудо... Јебаће њих у главу ова утакмица још дуго, а то нам је најмање требало...

Е људи како се само бедно осећам после оних 2:1...  :(

Quote from: "nisam_zdrav"Онако са трибине гледано стекао сам утисак да смо их одували у другом полувремену...колико само паничних реакција су имали у одбрани...
Психологија је чудо... Јебаће њих у главу ова утакмица још дуго, а то нам је најмање требало...

Е људи како се само бедно осећам после оних 2:1...  :(

У праву си, морају да се подигну што пре.  Већ у недељу је Напредак, сад смо им ми на трибинама потребнији него икада!

Па људи не могу да вјерујем  докле да нас више тјера малер 90-тог минута па кад пуко нисам,сузе су ми ишле па докле....Момци су одиграли одлицно борбено,нису играли ко пичке,милина  их је било гледати  ал јебига 90 мин. и ................ :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen .Стварно почињем да мислим да би клуб трбао да има једног психолога који ће пред веће текме да објашњава игру од 85-90 мин. и понашање играча.Људи никако да схватимо фудбал се игра док судија не свира крај.Даће бог да не пукну психолошки послије овог....сад смо им стварно потребни као подршка  као и увјек...... :megafon  :ruke
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

Тако се намешта утакмица,у последњим минутима...
Истина ће испливати за неких 30 година,као са Грцима.
Заједничко је и то да су у питању тзв. виши интереси - само што су тада све договориле југословенске,а сада српске комуњаре. Делта хоће по сваку цену да узме паре и да понизи Звезду, да је гурне на дно да би је лакше продао (наравно,претходно ће лепо да опере своје часне и поштене паре које је од слобиног комуњарског режима добио). Тим који има терен на нивоу њиве (сећате ли се какав је терен имао један Бадњевац који је био прволигаш а какав је терен на Маракани сад)  и играче који, част изузецима,  нису ни за општинску лигу, кретене и лопове у управи биће лако препродати некаквом Миталу или сличном за мале паре уз велику провизију коју ће наш драги делта и управа да гурну себи у буљу. Само нека им народ од својих бедних плата даје 7000 динара за две текме,нека пуца и паре за превоз до Београда и Маракане,они ће и даље да губе добијене мечеве у задњих 5 минута,биће још Баркоса и сличних, још необјашњивих грешака одбране и голмана. Пошто ће ускоро Звезда постати делтино власништво,а Србија постати Делтија надам се да ће бар неко да се сети шта се десило кад је пар амера покушало да не слуша глас народа у Манчестеру.
Можемо да се вадимо на судбину,несрећу,катастрофалну рупину од голмана,терен... Можемо и да се тешимо да је ово наплата за Бајерн '91,али биће овога још. По принципу што горе то боље док једног дана не добијемо модеран и ефикасан Закон о спорту. Наравно,пре тога би требали да имамо и државу,али њу немамо још од '45-те. Према томе,није ово недостатак концентрације и искуства него свеопшта распродаја највећег Српског клуба. Докле? А Север и даље о свему овоме ћути...

Сад сам стигао кући...јебеш све ово...Расте ми чир...
..кажу да причам много...

Ево, након проспаване ноћи мало рационалне анализе.

Косановић је поставио једину могућу тактику вечерас и она је функционисала заиста добро. Кастиљо и Лукаш су потпуно онемогућили Зе Роберта и Ван Бомела да прођу кроз средину што је Милијашу дало могућности да слободније игра. Короман је био одличан на левој страни, Молина мало лошији на десној али то је добрим делом "заслуга" Басте који је био очајан у фази одбране па је често морао његове "рупе" да покрива. Баркос у нападу недовољно активан и жустар, мада није лоше комбиновао са саиграчима. Што се одбране тиче Гај и туторић без грешке у пољу, а Баста је пар пута испадао из игре како ни пионири не би. Бајалица је вероватно ушао да би то мало затворио али јеби га, направио је пар фаулова који су нас коштали. Посебно би се осврнуо на игру Анђелковића. Читам неке коментаре како је он буздован, како није упутио ниједан нормалан центаршут итд. Ти који то причају везе са фудбалом немају! Анђелковић је потпуно уштоповао у одбрани Алтинтопа а Лам од његових убацивања безмало није прешао центар. Ако неко мисли да то није битно нека погледа неки меч Бајерна у Бундеслиги и примети колико Бајернових напада иде преко десне стране. Ранђеловић...што мање речено то боље, може да кука на терен колико га је воља, ово му нису први киксеви ове сезоне, Левадију му нисам заборавио.

Како даље? Ево које кораке треба предузети, овим редом:

1) Убити Здравка Чолића и оне које су му дали концерт на Маракани и оне које не могу за три месеца терен да поправе. Јебо их концерт!
2) Склонити Ранђеловића
3) Дићи екипу психолошки, где и ми треба да дамо допринос бодрењем против Напретка.

Ето толико од мене што се анализе тиче.

Quote from: "The Clansman"Тако се намешта утакмица,у последњим минутима...

Ово за намештену текму је и мени рекао један ортак, који уопште није навијач, него је у "бизнис водама"... :(

Могу да мрзим Ранђу и могу да мрзим Пиксија што је продао Владу С...али то све нема везе са дешавањима у клубу.

На Северу су се делиле, поред летка Делија и свечане позивнице "Ако си фан буди члан". Супер али што баш сад кад је Пикси отишао? Ко је штампао то? Шта се дешава? Ко води клуб кад нова управа још није изабрана? И ко ће је бирати ако неће навијачи?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Никада у свом животу нисам видео Звезду да је одиграла боље утакмицу (значи покидали су Немцима месо са костију), и никада у свом животу нисам видео да примимо три глупља гола ... :(

САМО ДА НЕ ПАДНУ ПСИХИЧКИ ПОСЛЕ ОВОГА !

Quote from: "Nikola013"Никада у свом животу нисам видео Звезду да је одиграла боље утакмицу (значи покидали су Немцима месо са костију), и никада у свом животу нисам видео да примимо три глупља гола ... :(

САМО ДА НЕ ПАДНУ ПСИХИЧКИ ПОСЛЕ ОВОГА !

Тачно тако.Био сам одушевљен нашом игром синоћ.
Пожртвовано, борбено, агресивно, ефикасно..И на крају...
...невероватно неконцентрисано и несрећно..
Сви коментаришу Ранђеловића...По мени крив је за сва три гола, али ни за један (па ни последњи) није искључиви кривац. Погледајте само како су код тог гола постављени играчи у казненом простору, и како лопта скакуће према голу...Збуњена, конфузна одбрана и два немца сама пред Ранђом остављена..

Ваљда је сада круг затворен...Ваљда је крај проклетству..
..кажу да причам много...