Quote from: "Nikola013"...и да уђе у дубину, у срж победничке екипе...

Е јесте са трибине ми је неко давао инструкције и викао "Дипр, дипр..."  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "UrbanBaby"
Quote from: "Nikola013"...и да уђе у дубину, у срж победничке екипе...

Е јесте са трибине ми је неко давао инструкције и викао "Дипр, дипр..."  :D


И ти као ДНЕШПР :zbunjen  :rofl  :rofl  :rofl

нисам ништа разумео али нема везе, КОМИСИЈА ЗА РЕГУЛАРНОСТ СЕ ЈОШ НИЈЕ ОГЛАСИЛА  :)

КОМИСИЈА: Примедбе уважене, али због високог угледа турнира у међународним круговима, неће доћи до поништавања или брисања појединих резултата како не би покварили дугогодишњу традицију и могућност одузимања организације турнира... Овако нешто нико други не би могао да осмисли и организује  :D

п.с. Уколико желите жалите се у Стразбуру, Србија је чланица СЕ и њени грађани имају ту могућност  :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

E, ако је због високог угледа онда добро :D

RSF водимо те на пиво за ову одлуку  :D



шала ла ла ла ла  :D



:sampion

Quoteп.с. Уколико желите жалите се у Стразбуру, Србија је чланица СЕ и њени грађани имају ту могућност finger2

Ово је могуће тек када се исцрпе све правне могућности у Србији... Што значи прво развлачење по редовним судовима па онда три пута на Врховни суд и тек тада се добија коначна одлука поводом овог питања... Очекујем да ће до СЕ да се дође у време 16ог Кафеовог турнира...  :D

Да, али ниси споменуо Уставни суд Р. Србије, који притом и не ради а требао би да ради, али зато сви примају плате зато што ништа не раде, исцрпљивање свих правних средстава подразумева и оцену Уставности појединих законских одредби , па кад то поднесеш Уставном суду можеш фино да дочекаш и пензију док се они ораганизују на неки рад, тако да од наше жалбе ништа   :finger

Званично саопштење екипе  Аца Радовић

Због бројних и нерешивих проблема насталих у правосуђу Републике Србије, као и немогућности да заштиту од самовоље појединих шпекуланата и малверзатора, који су монтирали поједине резултате турнира и на тај начин зарадили велике паре по београдским кладионицама, екипа Аца Радовић силом прилика и под тешком принудом признаје резултате четвртог кафеовог турнира и честита победу освајачу, до следеће године ПОЗДРАВ ! :ruke  :sampion  ;pivo  ;pivo

Ај и ја да се прикључим негодовању већине и да изнесем пар примедби на регуларност....

1. били смо обавештени да ће турнир играти екипе састављене од 5 играча плус голман, а онда је то непосредно пред почетак прве утакмице промењено :nene

2. Лопта којом смо играли је како сазнајемо купљена на једном од оних штандова поред Маракане на којима цигани продају капе и заставе и ручне је израде. Лопта је по дефиницији геометријска фигура, али за оно чиме смо играли не постоји дефиниција ни у геометрији. Како назвати комбинацију лопте, јајета и призме, највероватније пуњену хелијумом или неког сличног гаса...

:batine


Сад стварно, шалу на страну,(мада лопта јесте била ужасна) могли би да подржимо предлог урбане бебе и организујемо неку врсту репризе турнира. Да се скупимо поново, можда распалимо и неки роштиљ, и сл... Моја екипа је за у пуном саставу :ruke

Само морамо некако да смислимо начин да задржимо урбану бебу што даље од пива, само тако ће евентуално остату нешто и за нас,   а такође ћемо и имати по коју фотографију на којој се сви видимо и на којој људима не фале главе, ноге, руке.... :D

Ми смо за.... (и ко зна још шта ) :rofl

"Нама пива..." ЊА,ЊА,ЊА,ЊА...
"Нема пола кума..." ЊА,ЊА,ЊА,ЊА...

Ево кадра, ето зума, а ено и кума...




Како видим "Кикбоксери" и "Кумови" су за неки реванш?
А остали?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

И Превише згодни су за нове изазове! Треба да вадимо флеке са овог турнира...  :D

Може, и фудбал, а може и пливање, адекватно је временским условима и конфигурацији терена  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

а могли би да добавите и неке градске цице, да видимо мало и ми деца са села како ТО изгледа  :rofl


нека модератори одма избришу овај мој пост јер ако га прочита моја жена биће  :batine  :rofl

Quote from: "Nikola013"а могли би да добавите и неке градске цице, да видимо мало и ми деца са села како ТО изгледа  :rofl


нека модератори одма избришу овај мој пост јер ако га прочита моја жена биће  :batine  :rofl


:rofl  :rofl  :rofl

Ове 4 екипе које су изразиле жељу за репризом, нису се изјасниле да ли им одговарају поменути датуми?

- За репризу 4. Кафеовог турнира предложена је прва недеља у јулу, то јест 01.07.
- За репризу репризе 4. Кафеовог турнира предложена је прва недеља у августу, то јест 05.08.

На репризама се могу појавити и екипе које нису учестовале на турниру.

Што се тиче терена, да подсетимо, комисија је суспендовала терен "Дебела Ладовина" због неравнина на терену од попадале дудовине, па се играло на теренима "Нигде Лада Нема".
Надајмо се да ће комисија за наредне сусрете бити мање захтевна и пробирљива.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Па мени се завршава годишњи одмор 26.06. тако да незнам да ли ћу ја лично моћи али верујем да ће неко од мојих разбојника доћи, али има времена да се издоговарамо.
Поздрав  :ruke

Ми можемо првог, није проблем, само овога пута стварно доводимо две екипе тј 8 људи и два голмана :rofl

И обавезно неку физиостерапеуткињу да доведете,јер никад се не зна... :)
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Оба термина одговарају мојој екипи... Ко не буде могао да дође наћићемо му замену...  :D