Ja sam prilicno siguran da ce biti ova druga varijanta - trenutno od toga nemamo nista bolje...
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Ovo bi mogla biti ta "opreznija" formacija :

---------------------------------Ranđelović--------------------------------

------Basta---------------Biševac------------Dudić-----------------Luković---

---------------Milovanovic--------Mladenovic--------Kovačević--------------

---------------------Janković---------------Trajković-------------------------

----------------------------------Purović---------------------------------------

Naravno, uz opravdanu sumnju i bojazan da ce umesto Milovanovica igrati Mudrinic. Ali i to je bolje nego da stavi Krivokapica.
P.S. Nadam se da pomocni trener Brage ne prati ovaj forum.

Улазнице:

Улазница за СЕВЕР више нема на Благајни, тачније од јуче их нема... За оне који нису у групама остају тапкароши.

Цена је 400 дин. На дан утакмице биће сигурно 500-600.

Поз.

Danas oko 13 ih je bilo...ja sam kupio...mada se cekalo neko vreme...ali ih verovatno sada vise nema a niti ce ih biti...mada sam ja cuo da ce pustati svakog dana po odredjeni broj karata...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Quote from: "Hisi"Danas oko 13 ih je bilo...ja sam kupio...mada se cekalo neko vreme...ali ih verovatno sada vise nema a niti ce ih biti...mada sam ja cuo da ce pustati svakog dana po odredjeni broj karata...

Zna li neko da li su karte bile trebovane za druge gradove ili su se samo mogle uzeti na blagajni?

Kako sam procitao vrlo mali broj karata je trebovan...skoro sigurno ce biti karat i sutra i prekosutra...pa zato moj savet: "ujutru rano ustajanje i pravac blagajna"...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Neznam zasto ali ja nemam mnogo poverenja u Bisevca,radije bi stavio Mladju u odbrani,iako to nije njegova pozicija,jer se on jako dobro snalazi na tiom mestu.Secam se pretprosle sezone kada bi se Vidic ili Dudic povredili i kada bi ih Mladja zamenio znam da je po statistici od 8 utakmica 4 puta bio proglasen za igraca tekme(na poziciji stopera).To je rezultat toga sto je pod jedan visok igrac,zna dobro da skace ,i ISKUSAN bar sto se evrope tice.
Tako da bi meni sastav bio ovakav:

---------------------Randjelovic-----------------------

Dramani----Dudic--------Mladenovic------Lukovic
--------------------Kovacevic------------------------
-Basta-------------Jankovic----------Trajkovic
---------------Purovic------Stojanovic----------
Stojanovic naravno kada bo moga da igra a ako ne onda bi taktika bila 4-2-3-1 jer ako bismo ubacili i Raskovica bila bi to mnogo mlada ekipa.
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Hisi"Danas oko 13 ih je bilo...ja sam kupio...mada se cekalo neko vreme...ali ih verovatno sada vise nema a niti ce ih biti...mada sam ja cuo da ce pustati svakog dana po odredjeni broj karata...

Verovatno je to u pitanju. Oba dana su neki moji prijatelji odlazili popodne da kupuju karte. Mozda puste prepodne npr. 2000 ulaznica. To se razgrabi pa ih nema popodne. Mada me ne bi cudilo ni da postoji "dil" sa tapkarosima i ljudima na blagajni.

Bice teze nego sto sam mislio  :zbunjen

Ovi šupci skupili 9 bodova u prva tri kola nacionalnog prvenstva i zauzeli drugu poziciju odma iza Porta! Cigani, mislim da je ovo signal za sutra! Ne znam zašto ali očekujem najjaču atmosferu ikad!

Mislim da su se oni vise napalili, samim tim nam i odgovara da hladnokrvno udjemo u utakmicu bez ikakve bojazni.  Njihov polozaj na tabeli u Portugalu nema nikakve veze sa sutrasnjom utakmicom...  Ako izadjemo na teren sa misljenjem da se moramo braniti nece valjati.  Kao prvo, igra se kod nas i ako ovde igramo odbrambeno, kako cemo tamo?  Pogledajte samo sa navijacke strane, sta cete raditi ako budu igrali povuceno?  Oni sigurno racunaju na neigranje Zigica; a koga nema, bez njega se mora!  Treba ih ovde malo  :boks i onda otici u Bragu bez ikakvih "natezanja".   Znaci, hladnokrvno, srcano... u zivo meso :)

U ovom trenutku nam najvise odgovara sa 4 u zadnjoj liniji i ispred njih Piksi i Mladenovic.  Basta i Lukovic se mogu ubacivati u srednji red i nadam se, stvarati neke probleme (njima naravno!  :) )

Od igraca koji su igrali zadnju utakmicu u njihovom prvenstvu, nedostaju samo Hugo Leal i Delibasic.

Ovo im je ucinak do sada:

V Guimarães 0 - 2 SCBraga <- Prvenstvo, ovi su na dnu tabele sa nula poena.

Toulouse FC 1 - 0 SCBraga <- Tuluz je na 17. mjestu u Francuskoj sa ucinkom od jedne pobjede, dvije nerijesene i 3 izgubljene.

Sochaux - Toulouse 0 - 1
Toulouse - Nice 0 - 2      
Paris-SG - Toulouse 2 - 0      
Toulouse - Saint-Etienne 1 - 1
Lille - Toulouse 0 - 0  
Toulouse - Le Mans 0 - 2

SCBraga 1 - 0 FC Penafiel < - Ovi su isto na dnu tabele sa nula poena.
UD Leiria 0 - 1 SCBraga < - Kao i prethodna dva, na dnu tabele sa nula poena.
Celta de Vigo 2 - 0 SCBraga < Celta, koja je trenutno prva u spaniji (odigrano jedno kolo) je pobjedila Bragu na nekom turniru.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Ma igrace 4-3-2-1 100% jer nema ni Zigica ni Pantelica. Znaci:                  

                       Randjelovic
Basta - Da Silva (Joksimovic?) - Dudic - Lukovic

      Kovacevic - Mladenovic - Perovic (Mudrinic?)
                Trajkovic - Jankovic

                         Purovic
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Звезда - Брага 0:0

Тотално сам разочаран игром нашег вољеног клуба. Без идеја, без снаге...
Жалићемо ми, што је Пикси пустио Пантелића у Херту. Њима је био потребан играч тог калибра а играју у једној од најјачој лиги на свету, а нама више није довољан!?!?!
И зашто смо ми то довели оног Хаминија и да Силву, они нам служе као маскоте или шта?
Звезда је без Жигића једно велико ништа, нажалост :(

Utakmicu je `izgubio` Zenga! Vidim da ste svi pisali ovde neke formacije sa samim Purovicem u spicu! Zar neko ocekuje da se da gol ekipi koja ga tesko primaa sa njim samim?
Pa ebote nisu Real,ako ih necemo napasti na Marakani gde cemo?
Joksimovic u timu? Mudrinic? Perovic? Gde je Trajkovic?
U revansu ostaje samo nada da ce Zigic ukeljati koji gol,mada mislim da su nam sanse slabe skroz!

Perovic je dobro igrao, Lukovic odlican, Mudrinic i Djokaj prosecni, Basta kasno usao... Purovic je trebao dati onaj gol glavom na vreme i Portugalci bi se otvorili. Mladenovic je mogao mnogo vise...

Purovic je bio nas jedini spic i to je bila greska... falio nam je Marko Pantelic.  :(

Bez Zigica ovaj tim ne zna da igra! Podigli su milion i jednu loptu, isli na prodore sa strane, ali jednostavno nema nikog u kaznenom da tu loptu pokupi glavom. Inace cela odbrana sa golmanom na celu kao da je dosla iz price "Snezana i sedam patuljaka". Zigic za glavu visi od svakog. Dobili su nekoliko zutih i to mahom zbog odugovlacenja i smaranja sudije...
Definitivno Joksimovic i Mudrinic sut karta i kraj price! Prvo poluvreme smo bili isuvise rastrzani, tome ide u prilog i to sto su nas napali od prvog minuta... Ipak nisu imali preterane ambicije da nam ugroze gol, a to im se moze veoma osvetiti u revansu.
Trajkovic izgleda nije igrao zbog parnih zutih. Po nekoj prici izmedju nekih matoraca on je valjda trebalo da dobije karton protiv Zapresica, ali je sudija greskom zapisao Kovacevica, ali je kasnije to UEFA promenila, valjda tako nesto...
Inace trebalo je krenuti sa dva spica (ja sam to najpre ocekivao), ali ovako mozemo samo da budemo zadovoljni jer gol nije primljen i idemo na utakmicu u kojoj nam i nereseno "odgovara" (ovakvih recenica se obicno plasim jer znamo kako prodjemo kada krenemo sa kalkulacijama). Braga je tehnicki fino potkovana, bez nekog preteranog iskustva (isto kao i mi) jednostavno ravni su nam u svakom pogledu, ali mi smo poznatiji i svakako veci klub. Treba to iskoristiti...
Inace njihova sedmica nam je veceras dupe pomerila!

Strashno koliko ne lichimo na tim bez Zigica. Da su on i Pantelic bili u napadu ovo bi bila shala...
Ne mogu da verujem da on Trajkovica ili Milovanovica nije ubacivao u igru. Zengi igra Mudrinic a dzoker mu je Djokaj!!! Jebem ti i trenera i tim koji pred 50 hiljada navijacha ne moze da bar jednom ubaci loptu u gol.

E sad malo hladnije glave...
Ne moze da mi udje u glavu da li je Zenga glup ili o cemu se radi kad je u pitanju jebeni Mudrinic! Covek veze s vezom nema,matorac jedan obicni koga niko nije hteo! Kapiram da nemamo nikoga na toj levoj strani,ali ima taj Perovic,a garantujem da je Trajkovic bolji od Mudrinica jedno hiljadu puta! Joksimovic? Otkud taj balvan neopevani uopste da igra fudbal kad je jedino sto zna (i ni to ne zna) nabiti loptu sto dalje od gola!
Sta Zenga radi sa Dudicem desno,gde mu je Basta!
Ubedljivo najvece razocarenje za mene je sto smo mi kao klub spali na to da se branimo u grotlu nase Marakane od neke Brage! Ne kazem da su losi,ali nisu brate Real! Sta cemo onda tamo da igramo! Samo jedan spic pred 40000 svojih navijaca,sramota za Zengu! Ali nista se ne moze ocekivati od zabara jer izgleda da im je ta jebena defanziva u krvi,samo sto njihovim klubovima uspeva da se provlace,ali mi nismo Milan!
Neko ce reci falio nam je Zigic! Pa sta cemo kad Zigic ode,mogu onda komotno da rasformiraju klub jer nema smisla igrati ako je on 90 % ekipe!
Sto se tice tog revansa,nista ne ocekujem,ako sta dodje jos bolje,ako ne nemam sta da zamerim momcima jer ne znaju i jebiga!
Imam veru u Pixija da ce za koju god stvoriti mocan tim,nije on kriv sto su tu razni Mudrinici,Djokaji,Joksimovici...
Mozda nije trebao da dovede zabara ali sad je gotovo i jebiga!
Sve u svemu...ne znam,lose!

Hm...koliko sam ja uspeo da vidim situaciju na terenu,Mudrinic je katastrofa,Dudic umesto da je carevao odbranom morao je da igra nekog ofanzivnog desnog beka,a realno ta pozicija mu nikako ne lezi.Basta je sigurno mogao da odigra vise od 10-ak minuta...
Ono sto sam zapazio jeste da je Pixi Kovacevic bio jako slab,cini mi se da su ga skroz procitali portugalci pre tekme gledajuci kasete tako da on uopste nije dosao do izrazaja...Jankovic takodje u nekoj epizodnoj ulozi,cini mi se da je on sutirao pri kraju kada je bila veliak sansa,umalo da lobuje golmana...
Purovic jako slab u duelima,cesto je zavrsavao na travi.
Nikola Zigic...to je covek bez kojeg je Zvezda prosecan srpski klub i bez kojeg Zvezda niti ima igru niti realizaciju.Resenje se mora sto pre pronaci,jer Ziga nece igrati za Zvezdu vecno.Cuo sam pre neki dan podatak da je Ziga na 12 euro tekmi dao 12 golova,dace Bog da nastavi seriju....

Svi pricaju ovde da je trebalo sa 2 napadaca igrati...a ja pitam sa koja 2 napadaca?? Stojanovic do juce bio u gipsu a sad treba da igra 90 minuta...ne ide to tako...

Tim i igru ne bih nesto komentarisao...nismo dali gol ali ga nismo ni primili...sad je pritisak na Bragi jer nas moraju pobediti...nece ni njima biti lako u revansu sigurno...

Sto se tice Zenge i taktike...pa sta reci...klasicna zabarska igra...mislim da je on sve to lepo zamislio ali se i nadam da ce imati igrace sa kojima to moze da realizuje...

Ne mogu da kazem da sam zadovoljan...ali nisam ni nezadovoljan...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Quote from: "Hisi"Svi pricaju ovde da je trebalo sa 2 napadaca igrati...a ja pitam sa koja 2 napadaca?? Stojanovic do juce bio u gipsu a sad treba da igra 90 minuta...ne ide to tako...

Tim i igru ne bih nesto komentarisao...nismo dali gol ali ga nismo ni primili...sad je pritisak na Bragi jer nas moraju pobediti...nece ni njima biti lako u revansu sigurno...

Sto se tice Zenge i taktike...pa sta reci...klasicna zabarska igra...mislim da je on sve to lepo zamislio ali se i nadam da ce imati igrace sa kojima to moze da realizuje...

Ne mogu da kazem da sam zadovoljan...ali nisam ni nezadovoljan...

namigivanje  :)
 fudbalu je najvaznija jedna stvar, a to su sledece dve... red, rad i disciplina!